Wersja 1.248 - komentarze

Marik

Książę
Jak zostało zaprogramowane, Gracze nie mogą akceptować ofert na Targu od użytkowników, którzy nie są ich znajomymi, członkami gildii lub sąsiadami. Jednakże te oferty wciąż mogły się pojawiać jako dostępne. Teraz będą wyszarzone. ,,Dzieciaki, nie bierzcie cukierków od nieznajomych,,
Nie wiem kto to pisał ale ma dysonans poznawczy bo gra jest od 18 lat...

Swoją drogą na telefonie dalej wywala przy odwiedzaniu miast innych, gra się crashuje. 6 aktualizaja, a problem jak był tak istnieje dalej
 
Kosmetyka...
Nadal brak licznika pominięć zadań powtarzalnych, informacji o ich przemieszaniu i synchronizacji między auto-wsparciem a wsparciem ręcznym. Kolejna aktualizacja i nie ma wzmianki o usunięciu błędu z podwójnym, takim samym zadaniem powtarzalnym pojawiającym się przy szybkim pomijaniu oraz o przycisku anuluj lądującym w miejscu przycisku zbierz po wykonaniu zadania. Słowem nie wspomniano, że trwają testy nowego tutoriala, które mogą wpłynąć na rozgrywkę... takich grzeszków jest więcej drodzy rodzice! ;/
 

niepokorny76

Szlachcic
"Jak zostało zaprogramowane, Gracze nie mogą akceptować ofert na Targu od użytkowników, którzy nie są ich znajomymi, członkami gildii lub sąsiadami. Jednakże te oferty wciąż mogły się pojawiać jako dostępne. Teraz będą wyszarzone."
Czy to oznacza, że będzie można wymienić się surowcami tylko ze znajomymi, sąsiadami i członkami drużyny?
 

Natalia1984

Rycerz
Kiedy zaczniecie traktować graczy mobilnych uczciwie i w przypadku braku dostępnych reklam dawać natychmiastowy dostęp do funkcjonalności z nimi związanymi, zamiast je blokować na nieokreślony czas? Przecież to nie wina gracza że nie ma w danym momencie reklam, to dlaczego gracz jest za to karany i nie ma w ogóle dostępu do tych funkcjonalności?!
 

Auraya

Hrabia
Kiedy zaczniecie traktować graczy mobilnych uczciwie i w przypadku braku dostępnych reklam dawać natychmiastowy dostęp do funkcjonalności z nimi związanymi, zamiast je blokować na nieokreślony czas? Przecież to nie wina gracza że nie ma w danym momencie reklam, to dlaczego gracz jest za to karany i nie ma w ogóle dostępu do tych funkcjonalności?!
nigdy, bo kasa sie musi zgadzać, a czy zyski beda od reklamodawcow czy z plusa... wszystko jedno

Nadal brak licznika pominięć zadań powtarzalnych, informacji o ich przemieszaniu
licznik powinien byc wprowadzony wraz z ograniczeniem... o przemieszaniu nic nie wiem - jesli to kolejne testy a/b to nic dziwnego, ze sa tajemnica
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Powtarzalne nie ulegają przemieszaniu. One się przemieszają tylko wtedy jeżeli ktoś pomija kilka naraz - ma np. dwa naraz i klika je. jak zacznie od dołu to sie zamienią kolejnością i potem sie rozspyuje reszta Jak sie klika od góry po kolei to zostają tak samo.
Albo niektórzy próbują "w locie" złapac zadanie, jak na PC sie pomija i pokazuje sie kolejne, to wtedy tez serwer dziwną kolejność łapie i sie miesza.
 
Może ujmę to inaczej. Zadania powtarzalne zmieniają nieco swoją kolejność. Jest tak jak pisze Grzechu Junior, ale także w sytuacji kiedy robimy codziennie limit, to po pewnym czasie przesunięciu w kolejce ulega zadanie przyjęcie nieurodzinowe. Dokładnie o jedną pozycję dalej niż było wcześniej ulokowane. Skoro istnieje limit pominięć to "dodatkowe" anulowanie wpływa na ogólny licznik i gracze powinni być, moim zdaniem, świadomi tego oraz poinformowani kiedy takie przesunięcie następuje. Nie będę dywagował na temat, po co ono w ogóle jest, bo to miejsce na dyskusję o aktualizacji. Brakuje mi jednak licznika i takich właśnie informacji, przez co kolejne aktualizacje zaczynają mnie już nieco irytować.
 

Loockash

Szlachcic zagrodowy
Może ujmę to inaczej. Zadania powtarzalne zmieniają nieco swoją kolejność. Jest tak jak pisze Grzechu Junior, ale także w sytuacji kiedy robimy codziennie limit, to po pewnym czasie przesunięciu w kolejce ulega zadanie przyjęcie nieurodzinowe. Dokładnie o jedną pozycję dalej niż było wcześniej ulokowane. Skoro istnieje limit pominięć to "dodatkowe" anulowanie wpływa na ogólny licznik i gracze powinni być, moim zdaniem, świadomi tego oraz poinformowani kiedy takie przesunięcie następuje. Nie będę dywagował na temat, po co ono w ogóle jest, bo to miejsce na dyskusję o aktualizacji. Brakuje mi jednak licznika i takich właśnie informacji, przez co kolejne aktualizacje zaczynają mnie już nieco irytować.
Bardzo dobrze, że jest przesunięcie co jakiś czas. Eliminuje to używanie klikierów przez nie uczciwych graczy
 

darektg77

Szlachcic zagrodowy
Jak wyświetla się brak reklam wystarczy wyłączyć całkowicie aplikacje i włączyć na nowo i już są dostępne


Ja się pytam kiedy okienko z zestawieniem jednostek armi będzie na początku a nie na końcu i kiedy w tym okienku będzie można dokonać wyboru jednostki. Bo nie są widoczne 20 jednostek tylko czasem nawet 50 i trzeba przewijać i przewijać.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Może ujmę to inaczej. Zadania powtarzalne zmieniają nieco swoją kolejność. Jest tak jak pisze Grzechu Junior, ale także w sytuacji kiedy robimy codziennie limit, to po pewnym czasie przesunięciu w kolejce ulega zadanie przyjęcie nieurodzinowe. Dokładnie o jedną pozycję dalej niż było wcześniej ulokowane. Skoro istnieje limit pominięć to "dodatkowe" anulowanie wpływa na ogólny licznik i gracze powinni być, moim zdaniem, świadomi tego oraz poinformowani kiedy takie przesunięcie następuje. Nie będę dywagował na temat, po co ono w ogóle jest, bo to miejsce na dyskusję o aktualizacji. Brakuje mi jednak licznika i takich właśnie informacji, przez co kolejne aktualizacje zaczynają mnie już nieco irytować.
moim zdaniem powinno być zawsze losowe, przesuniecie raz dziennie nic nie zmienia i po co wgl o tym pouczac graczy? by klikery lepiej działały? xD
zadania powinny by losowe totalnie
 
moim zdaniem powinno być zawsze losowe, przesuniecie raz dziennie nic nie zmienia i po co wgl o tym pouczac graczy? by klikery lepiej działały? xD
zadania powinny by losowe totalnie
Dla transparentności zasad. Po to jest lista z aktualizacjami, żeby umieszczać informacje o zmianach w grze. Jakby na GPC losowo dawało ci ekstra opór co kilka walk to chciałbyś wiedzieć, że tak może się stać. Nie przeszkadza mi samo przesunięcie w zadaniach i nawet słusznie, że ono istnieje - ze względów wspomnianych przez ciebie- a brak informacji o tym.

A tak przy okazji to gdzieś mi umknęło info o powiadomieniach. Wiem, że były dodane przed tą aktualizacją, ale też nie działają najlepiej.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Dla transparentności zasad. Po to jest lista z aktualizacjami, żeby umieszczać informacje o zmianach w grze. Jakby na GPC losowo dawało ci ekstra opór co kilka walk to chciałbyś wiedzieć, że tak może się stać. Nie przeszkadza mi samo przesunięcie w zadaniach i nawet słusznie, że ono istnieje - ze względów wspomnianych przez ciebie- a brak informacji o tym.

A tak przy okazji to gdzieś mi umknęło info o powiadomieniach. Wiem, że były dodane przed tą aktualizacją, ale też nie działają najlepiej.
Przecież kojarzę posty mówiące o wprowadzeniu losowego przemieszania zadań powtarzalnych. Lub coś w tym stylu.

o powiadomieniach na PC też było ogłoszenie
 
Do góry