Wersja 1.243 - komentarze

Marik

Książę
A kiedy naperawicie błąd na telefonach podczas próby odwiedzania miast innych graczy? Gra potrafi się 20 razy wysypać i żeby wejść zobaczyć inne miasto trzeba kilkanaście razy gre na nowo uruchamiać bo wywala. 3 miesiące i dalej nie naprawione
 

Feandil

Wójt
Onieśmielająca wieża i Nawiedzone drzewo mogły zostać wymienione u Handlarza antykami. Założeniem budynków czasowych było tylko umieszczenie ich w mieście, więc usunęliśmy możliwość ich wymiany. Ale nie martwcie się, jeśli aktualnie je wymieniacie podczas trwania aktualizacji, otrzymacie je z powrotem do Inwentarza!
Jeśli ktoś nie chciał tego stawiać, za to trochę zarobić na coś innego, to... mamy odgórną decyzję, że ma stawiać. Albo będzie zalegać w Inwentarzu. A nawet, jakby chciał szybko się pozbyć w ostatni dzień przed wprowadzeniem tej aktualki,... to ma się cieszyć (nie martwić), że mu się nie uda.
Acha...
 

Iselut Soldar

Wicehrabia
Lepiej brzmiało, gdy używaliście oficjalnego języka przy informowaniu o zmianach. Teraz jest dosyć infantylnie i irytująco.
 

Borisel

Hrabia
Muszę się zapytać - jakie jest w ogóle założenie tych budynków czasowych ? Na kiego diabła mi jest potrzebne 250 zadowolenia , kiedy pierwotne bonusy są o wiele lepsze. Wtedy bym zrozumiał zablokowanie przypadkowej sprzedaży do handlarza - ale na te śmieszną ilość zadowolenia ?
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Muszę się zapytać - jakie jest w ogóle założenie tych budynków czasowych ?

Postawić w mieście, wykorzystać do maksimum, a dalej wedle uznania - usunąć, albo zostawić dla ozdoby/na pamiątkę.

Nie wiem, czy odniosłem mylne wrażenie, ale bardzo często podajecie argument przy okazji kolejnych eventów i kolejnych budynków do zdobycia, że nie ma na nie miejsca w mieście. Takie ograniczone czasowo budynki są swego rodzaju półśrodkiem, dzięki któremu możecie uzyskać duże bonusy, a jednocześnie zaoszczędzić trochę miejsca w mieście na przyszłość - gdyż po wygaśnięciu bonusu, możecie taki nieaktywny budynek sprzedać (zburzyć) nie poświęcając przy tej okazji korzyści, które niósł ze sobą dany budynek i z powrotem będzie wolne miejsce w mieście.

Wtedy bym zrozumiał zablokowanie przypadkowej sprzedaży do handlarza - ale na te śmieszną ilość zadowolenia ?
Pragnę zwrócić uwagę, że w Inwentarzu nie będziesz miał budynku czasowego z wygasłym bonusem, więc takowego nawet nie miałbyś okazji wymienić u Handlarza antykami (budynków czasowych nie można schować do Inwentarza za pomocą przedmiotu Przechowaj budynek).
 

Marik

Książę
Postawić w mieście, wykorzystać do maksimum, a dalej wedle uznania - usunąć, albo zostawić dla ozdoby/na pamiątkę.
Nie wiem co bierzesz, ale zmniejsz dawke, gracze nie śpią na diamentach więc nawet jak je wydają to z głową. Gra z założenia jest ,,długotrwała,, więc jak się coś buduje to przyszłościowo a nie tymczasowo dla ozdoby. Ciekaw jestem co w sytuacji jak ktoś wybrał te wieże w evencie właśnie z myślą o handlarzu, a tu niespodzianka zrobiliście ludzi w wała....
 

Iselut Soldar

Wicehrabia
Owszem, gracze narzekają na kolejne budynki eventowe, na które nie ma miejsca, ale podarowanie super budynku, którego bonus trwa dobę, nie jest rozwiązaniem sytuacji. Pola Chwały czy Wyprawy trwają dłużej niż dobę, więc to 50% z jednego budynku nawet nie zostanie odczute. Chyba że ktoś nazbierał ich kilka lub kilkanaście, postawi wszystko naraz i przez ten jeden dzień walk poszaleje trochę bardziej. Ale potem wszystkie te budynki usunie, bo na co mu ozdoba dająca mierną ilość zadowolenia, zajmująca znaczną część miejsca, gdy na każde zajmowane pole 1x1 dostawi sobie posterunek wartownika, którego bonus jest trwały.

To naprawdę kosztowna ozdoba z gliny, pomalowana złotą farbą, upchana tu i ówdzie szkłem imitującym brylanty.
 
Ostatnia edycja:

Marik

Książę
Ciekaw jestem czy nasz Community Menager jak kupuje samochód to też na 1 dzień żeby pojeździć, a póżniej może postawić w garażu jako ozdoba albo wyrzucić?
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
A wy umiecie czytać ze zrozumieniem? Stwierdzili, że miejsce się kończy więc daja budynek, który można zużyć i czekać na kolejny.
Nie kupujcie go/ich, nie stawiajcie to nie będą dawać.
Gra daje nową rzecz, obok nagród dziennych i głównej, a wy marudzicie bo za mało xD
 

Borisel

Hrabia
Nie wiem, czy odniosłem mylne wrażenie, ale bardzo często podajecie argument przy okazji kolejnych eventów i kolejnych budynków do zdobycia, że nie ma na nie miejsca w mieście. Takie ograniczone czasowo budynki są swego rodzaju półśrodkiem, dzięki któremu możecie uzyskać duże bonusy, a jednocześnie zaoszczędzić trochę miejsca w mieście na przyszłość - gdyż po wygaśnięciu bonusu, możecie taki nieaktywny budynek sprzedać (zburzyć) nie poświęcając przy tej okazji korzyści, które niósł ze sobą dany budynek i z powrotem będzie wolne miejsce w mieście.

Więc jeśli chodzi o ideę wykorzystywania miejsca - to nie miałoby więcej sensu, zostawić im bonusy ? Albo zostawić im opcję motywacji - i wtedy bonus nadal by działał, zmusiłoby ludzi do motywacji ręcznej. Budynki te w aktualnym stanie , w sumie nie przedstawiają konkretnej wartości - są takimi zapchaj dziurami. Nawet ilość zadowolenia i brzydota budynku (po wygaśnięciu bonusu) nie przemawiają do mnie by je postawić . Już nie wspomnę o czasie działania budynku - one są jak spadające gwiazdy - niby są , gdzieś są ale za szybko spalają się by je móc dłużej popodziwiać .
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
to nie miałoby więcej sensu, zostawić im bonusy
a czy to nie jest równałoby się aktualnym budynkom? xD które mają bonus cały czas
Nawet ilość zadowolenia i brzydota budynku (po wygaśnięciu bonusu) nie przemawiają do mnie by je postawić
o to w nich chodzi, postawić > zużyć > wyrzucić by było miejsce na kolejną czasówke z kolejnego eventu
 
Do góry