Wersja 1.242 - komentarze

aza III

Wójt
Kto wam kazał zmieniać układ ekranu logowania? Bierzecie się za rzeczy które są zupełnie zbędne a jedynym waszym celem jest chyba wkurzanie użytkowników
 
Super, fajne kopiuj wklej.
Przetłumaczyli z angielskiego i dodali interpunkcyjne znaki. Dobra robota :)
 
Ostatnia edycja:

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Kto wam kazał zmieniać układ ekranu logowania? Bierzecie się za rzeczy które są zupełnie zbędne a jedynym waszym celem jest chyba wkurzanie użytkowników
Rozumiemy, że zmiany, zwłaszcza szaty graficznej i układu przycisków, mogą być trudne do przyjęcia z początku, zważywszy na przyzwyczajenie się do starego układu i wypracowane mechanizmy postępowania.

Niemniej wierzymy, że w dłuższej perspektywie zmiana ta przyniesie wyłącznie korzyści.

Jeśli natomiast mógłbyś sprecyzować, co konkretnie w tej zmianie Cię zdenerwowało, co Ci nie odpowiada w unowocześnionym wyglądzie ekranu logowania, z przyjemnością przekażemy Twoje uwagi odpowiednim osobom.
 
Pewno zmiany przeszkadzają tak jak próby zmiany wyglądu paska menu na grze, szybko powrócono do pierwotnego wylądu.
No i są problemu z logowaniem.
 

aza III

Wójt
Rozumiemy, że zmiany, zwłaszcza szaty graficznej i układu przycisków, mogą być trudne do przyjęcia z początku, zważywszy na przyzwyczajenie się do starego układu i wypracowane mechanizmy postępowania.

Niemniej wierzymy, że w dłuższej perspektywie zmiana ta przyniesie wyłącznie korzyści.

Jeśli natomiast mógłbyś sprecyzować, co konkretnie w tej zmianie Cię zdenerwowało, co Ci nie odpowiada w unowocześnionym wyglądzie ekranu logowania, z przyjemnością przekażemy Twoje uwagi odpowiednim osobom.
Co mi nie odpowiada? Zmiana układu przycisków. Człowiek przez 3 lata przyzwyczaił sie do tego, że wystarczy dwa razy kliknąć aby się zalogować a teraz trzeba latać palcami po całym ekranie. No chyba że ktoś się chce logować jako gość lub na innych światach. Wtedy nowy układ mu będzie odpowiadał
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Co mi nie odpowiada? Zmiana układu przycisków. Człowiek przez 3 lata przyzwyczaił sie do tego, że wystarczy dwa razy kliknąć aby się zalogować a teraz trzeba latać palcami po całym ekranie. No chyba że ktoś się chce logować jako gość lub na innych światach. Wtedy nowy układ mu będzie odpowiadał
powiecie mi gdzie i komu się zmienił układ logowania? bo mi na telefonie nic sie nie zmieniło,
edit: zmiana UI logowania nie wymagała updatu gry

Nie wiem komu może coś takiego przeszkadzać xD Tak samo jak nowe przyciki na mobilnym były super, ale beton hurr durrr, dawać po staremu...

rozumiałem ból tyłka, jak przycisk ulecz za diamenty pojawił się tam gdzie przycisk atakuj (w bitwie o dwóch falach) bo to jest minimalna zmiana, typowo po to by klikac "ulecz" i spowolnić,
ale taka zmiana UI, super

Ta gra ogólnie wymaga odświeżenia całego UI graficznie i funkcyjnie
 
Do góry