Wersja 1.240 - komentarze

Rossonero.

Szlachcic zagrodowy
Naprawcie pola które od ponad roku nie potraficie zrobić...błąd dalej istnieje a wy to macie w d....kolejna aktualizacja a wy zajmujecie się pierdołami a o polach nawet nie wspomnicie....tak nie możecie naprawić natychmiastowo.....ponad rok dla was to za szybko...żenada i pokazujecie gdzie macie urzytkownikow...
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Naprawcie pola które od ponad roku nie potraficie zrobić...błąd dalej istnieje a wy to macie w d....kolejna aktualizacja a wy zajmujecie się pierdołami a o polach nawet nie wspomnicie....tak nie możecie naprawić natychmiastowo.....ponad rok dla was to za szybko...żenada i pokazujecie gdzie macie urzytkownikow...
jaki błąd?
 

midh

Wójt
no jest pewien mankament gpch prawie od zawsze a mianowicie, jesli 30 ludzi bije sie o sektor z innymi 30 ludzmi niemilosiernie muli ...nie kazdemu i nie zawsze ale to czesta przypadlosc i moj faworyt w niedziele miedzy mniej wiecej 22 a porankiem przesuwa sie przycisk z koncem bicia odrobine w gore ..o jakie jest to irytujace bo nie dziala pamiec miesniowa u ludzi ktorzy bardzo szybko bija
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
no jest pewien mankament gpch prawie od zawsze a mianowicie, jesli 30 ludzi bije sie o sektor z innymi 30 ludzmi niemilosiernie muli ...nie kazdemu i nie zawsze ale to czesta przypadlosc i moj faworyt w niedziele miedzy mniej wiecej 22 a porankiem przesuwa sie przycisk z koncem bicia odrobine w gore ..o jakie jest to irytujace bo nie dziala pamiec miesniowa u ludzi ktorzy bardzo szybko bija
to może problem sprzętowy?
nie od dziś wiadomo, że np na iphonach śmiga, a na innych muli. Ta gra wbrew pozorom sporo wymaga by było płynnie.
Nie nazwał bym tego błędem, tylko kiepską optymalizacją na niektóre sprzęty.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
w niedziele miedzy mniej wiecej 22 a porankiem przesuwa sie przycisk z koncem bicia odrobine w gore ..o jakie jest to irytujace bo nie dziala pamiec miesniowa u ludzi ktorzy bardzo szybko bija
To mi się akurat dzień w dzień dzieje, aczkolwiek stawiałem, że to błąd tylko u mnie bo nigdy nikt sie na to nie skarżył, ale wychodzi, że jednak nie tylko u mnie
 

midh

Wójt
to może problem sprzętowy?
nagle wszyscy w gildii maja problem ?

o mi się akurat dzień w dzień dzieje, aczkolwiek stawiałem, że to błąd tylko u mnie bo nigdy nikt sie na to nie skarżył, ale wychodzi, że jednak nie tylko u mnie
nie ..zawsze w niedziele kolo 22 przesuwa sie przycisk ..zawsze jakos do rana ..nie tylko u mnie ..wiec to jakis dziwny problem ze tylko w ten konkretny dzien .
 

hddk

Hrabia
nie ..zawsze w niedziele kolo 22 przesuwa sie przycisk ..zawsze jakos do rana ..nie tylko u mnie ..wiec to jakis dziwny problem ze tylko w ten konkretny dzien .

Po prostu w niedzielę wieczorem kończy się sąsiedzka rywalizacja na wieżach PvP i w oknie podsumowania bitwy znika lista 3 topowych graczy z wieży, skutkiem czego reszta okna przesuwa się do góry. Potwierdzam, że jest to mega irytujące :)

GPC u mnie na kompie chodzi spoko, póki bije jedna gildia. Jak biją już dwie i w każdej po 15-20 osób, to już muli niestety. Miało się niby trochę polepszyć, odkąd na stałe przypisali bonus 120% do wyniku walki, uniezależniając go od zadowolenia w mieście... ale widać guzik to dało :)
 
Ostatnia edycja:

Futryna

Rycerz
Naprawcie pola które od ponad roku nie potraficie zrobić...błąd dalej istnieje a wy to macie w d....kolejna aktualizacja a wy zajmujecie się pierdołami a o polach nawet nie wspomnicie....tak nie możecie naprawić natychmiastowo.....ponad rok dla was to za szybko...żenada i pokazujecie gdzie macie urzytkownikow...
Inno działa i to ostro w tym temacie. Na testowym mamy chyba już Pola z oporem 66% maksymalnym niezależnie od ilości obozów. Optymalizacja sama się poprawi jak zamiast bić naraz 40 osób z dwóch Gildii będzie biło 10 osób z dwóch Gildii
 

Rossonero.

Szlachcic zagrodowy
Mulenie na polach trwa od ponad roku gdy złowiłem pierwszy raz...czas między bitwami kilka sek....i nie ważne czy to ios,czy android,sprzęt też nie ma znaczenia...nie potrafią naprawić od sierpnia tamtego roku obtiecując że już przekazane do techników....ale o i zajęci są nowymi portretami....więc tym którzy mają ten błąd mówią że zrobią jak najszybciej...
 

Gozur

Wójt
Mulenie na polach trwa od ponad roku gdy złowiłem pierwszy raz...czas między bitwami kilka sek....i nie ważne czy to ios,czy android,sprzęt też nie ma znaczenia...nie potrafią naprawić od sierpnia tamtego roku obtiecując że już przekazane do techników....ale o i zajęci są nowymi portretami....więc tym którzy mają ten błąd mówią że zrobią jak najszybciej...
A nie pomyliłeś aktualizacji?
Bo teraz wchodzi 1.241 a ty komentujesz 1.240
:?
 
Do góry