Wersja 1.239 - komentarze

Rossonero.

Szlachcic zagrodowy
I dalej olane pola.bawcie się pierdołami a naprawić pól od roku nie potraficie.pkazujecie dobitnie jak głęboko w d....macie urzytkownikow.
 

Marik

Książę
Grając na telefonie odwiedzenie jakiegoś miasta graniczy z cudem, po ataku klikając plądruj wywala gre i nie ważne czy to 1 czy 20 próba z kolei u danego gracza i tak ponad 2 tygodnie. Podobnie jest jak chce zmotywować konkretny budynek, klikam odwiedź miasto i gre wywala
 

Gozur

Wójt
A co z dziurawym przyciskiem wsparcia?
Dalej są ciągi kilku-kilkunastu dni, gdzie nie przydziela ŻADNEJ nagrody za wsparcie, a tłumaczenie supportu "że bank nasion daje tylko szansę" jest brednią.
 

Marik

Książę
tylko u mnie gra tak zamula że się grać odechciewa? żeby zbiory zebrać trzeba kilka razy gre odświeżać żeby się łaskawie załadowało podczas gdy wszystkie inne strony śmigają
 

Gozur

Wójt
tylko u mnie gra tak zamula że się grać odechciewa? żeby zbiory zebrać trzeba kilka razy gre odświeżać żeby się łaskawie załadowało podczas gdy wszystkie inne strony śmigają
Mnie przeszło po czyszczeniu ciasteczek i zaktualizowaniu chroma.
 

Natalia1984

Rycerz
Czy jest coś robione w sprawie Pól Chwały, które wielu osobom korzystających z aplikacji nie działają tak jak należy ? Czy może temat został już porzucony ?
 
Do góry