Wersja 1.236 - komentarze

Gozur

Wójt
Zapraszamy do rozmów na temat nadchodzącej wersji 1.236 :)
Możesz mi wyjaśnić co jest lepszego w tej bredni:
"
  • Można teraz wysyłać wiadomości do Graczy, którzy Was ignorują, choć nie otrzymają oni wiadomości.
Pominę milczeniem fakt, że to druga aktualizacja od chwili, kiedy zgłosiłem, że źle wyświetla zebrane PR i dalej nic z tym nie zrobiliście.
PS. Przy okazji - popraw tytuł na "Wersja". :p
 
Ostatnia edycja:

Marik

Książę
A propo tych wiadomości od ignorowanych. Czy tu każdy gra na innej wersji czy jak? Jakoś do tej pory dostawałem wiadomości od tych osób tyle iż zamiast treści był komunikat że obecnie ignoruje wszystkich w tej rozmowie. Stary schemat jakaś kosmetyka, brakuje powiadomień o tych ,,zmianach,, na jednym świecie a nie spamu na każdym, gvg i pch potrzebuje zmian i aktualizacji, o wg też można by było pomyśleć. Nie lepej wypuszczać pakiet konkretnych aktualizacji co 4 miechy czy pół roku zamiast jakiś bzdur co 3 tygodnie?
PS. Szacun dla zespołu technicznego, mnie by szlag trafiał jakby ktoś mi kazał poprawiać bzdety podczas gdy kluczowe elementy gry leżą i kwiczą ;)
 

Bezio95

Baronet
Losowe totalne zawieszanie się map GvG jak wprowadziliście z 4 czy tam 5 zmian temu tak dalej cisza o naprawie? Rozumiem to ma być taki dodatek aby zniechęcić nas totalnie od tego trybu a docelowo od gry tak?
 

Gozur

Wójt
Ooooo widzę, że jednak ktoś z "bossóff" czyta i zmienili już tytuł.
To może też ta osoba będzie miała odwagę i napisze coś na temat uwag tu zawartych.
No... oczywiście coś poza standardem, że "pracujemy i bądźcie cierpliwi" lub " przecież wszystko jest w porządku".
 

Markiz.

Książę
Można teraz wysyłać wiadomości do Graczy, którzy Was ignorują, choć nie otrzymają oni wiadomości.
Pisałem w październiku do supportu w sprawie możliwości wysłania PW do osoby, która dała mi ignora( i oczywiście taka wiadomość nie docierała do odbiorcy). Taka możliwość istniała poprzez czat globalny, natomiast przeszukując ranking nie można było tego zrobić, ponieważ linijka w rozwijanym menu "napisz wiadomość" była "szara" i niedostępna do kliknięcia. Poprosiłem, aby zrobić tak, aby przy czacie również nie było takiej opcji dostępnej.
Zezdziwieniem czytam teraz, że zostało to zrobione na odwrót.
Brawa dla programistów - nie potrafią naprawić prostej rzeczy, to popsują inną, żeby było sprawiedliwie a potem jeszcze się support chwali, że dokonano poprawki
 

kasia2389

Arcyksiążę
Typowy paragraf 22

Tytułowy paragraf 22 to paradoks, przepis, który dawał żołnierzowi możliwość natychmiastowego zakończenia pełnienia służby na własną prośbę z powodu choroby psychicznej. Jednak ktoś, kto w trosce o uratowanie własnego życia wnosi o zwolnienie ze służby, udowadnia, że jest psychicznie zdrowy, a tym samym nie może prosić o zwolnienie z powodu choroby psychicznej.
 

Rossonero.

Szlachcic zagrodowy
Zapraszamy do rozmów na temat nadchodzącej wersji 1.236 :)
Tak naprawiacze od roku pola....
W d....macie urzytkownikow...
Jedyne co potraficie od roku odpisać to to że potrzebujecie więcej dowodów czy filmików....jakbyście nie wiedzieli co dzieje się na polach....
Kpina totalna....rok nie potraficie naprawić coś co jest najważniejsze w grze....
Lepiej olać ludzi którzy mają problemy...
 

i.am

Baron
Tak naprawiacze od roku pola....
W d....macie urzytkownikow...
Jedyne co potraficie od roku odpisać to to że potrzebujecie więcej dowodów czy filmików....jakbyście nie wiedzieli co dzieje się na polach....
Kpina totalna....rok nie potraficie naprawić coś co jest najważniejsze w grze....
Lepiej olać ludzi którzy mają problemy...
Ja już dawno przestałem zgłaszać błędy, wkurzyło mnie że każdy nawet najmniejszy błąd który pojawiał się najczęściej po jakiejś aktualizacji trzeba było udowadniać screenami, filmikami i zapewnieniami że to na pewno nie jest wina ciasteczek czy innego syfu, i to jeszcze do tego trzeba sprawdzić czy błąd nie pojawia się na innym komputerze XD
 

Johnny McBride

Wicehrabia
U mnie na polach w aplikacji jest dokładnie to samo. Odechciewa się grać jak się widzi jak traktowani sa użytkownicy aplikacji mobilnej w tej grze. Pewnie na pocieszenie dostali jeszcze reklamy.
 

Johnny McBride

Wicehrabia
z jakiego wy sprzętu korzystacie? Ja na telefonie robiłem GPC i normalnie mam

z nokii 3310


na samsungu galaxy a52s pola są niegrywalne, na A03s to samo. Na A20e ta sama śpiewka, chociaż kiedyś chodziły jak złoto i biło się dużo szybciej niż na komputerze. Więc to nie kwestia sprzętu, tylko zmian jakie zostały wprowadzone na polach i z dnia na dzień z szybkiej walki zrobiła się mordęga
 
Ostatnia edycja:

DARBO1

Szlachcic
z nokii 3310


na samsungu galaxy a52s pola są niegrywalne, na A03s to samo. Na A20e ta sama śpiewka, chociaż kiedyś chodziły jak złoto i biło się dużo szybciej niż na komputerze. Więc to nie kwestia sprzętu, tylko zmian jakie zostały wprowadzone na polach i z dnia na dzień z szybkiej walki zrobiła się mordęga

Ja korzystam z Samsunga A40 i śmiga normalnie. No troche trzeba czekać ze 2-3s na kolejny atak ale nie ładuje mi cały czas mapy tylko normalnie atakuje
 

Johnny McBride

Wicehrabia
tu nie jest ważny model telefonu , bo nawet na starszych modelach z niższej półki na początku pola śmigały tak że gracze na komputerach się gotowali, że mobilni leją szybciej. I widocznie komuś to bardzo przeszkadzało, bo nagle zostały wprowadzone "usprawnienia" do PCH, po których połowie graczy z aplikacji mobilnej pola przestały działać normalnie i nie działają do dzisiaj, pomimo wielu "poprawek wydajnościowych". I nikt (oprócz IG) nie wie w czym leży problem, jedni na telefonach za 500 pln biją bez przeszkód, a inni na modelach +1500 robią jedną walkę na kilka/kilkanaście sekund. Uprzedzając kolejne teorie, internet nie ma tu nic do rzeczy, nikt na telefonie nie gra na internecie rodem z końca lat 90tych
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
nikt na telefonie nie gra na internecie rodem z końca lat 90tych
xd zdziwiłbyś się, cała wieś, obrzeża miast jak chodzi o internet mobilny. Ja u siebie z mobilnego mam ledwie 1 mb/sec bo są tak stacje bazowe obciążone. W centrum miasta spoko, smiga 5g, ale w na obrzeżach, w drodze, na wsiach,

Wymyslacie dziwne teorie spiskowe xD Inno to moim zdaniem zależy by ludzie grali na mobilce bo są reklamy i nie ma gvg - tryb który nie uciągnie niestety więcej niz te 2-5% graczy. Jak jest dzień, że widać ze jest duzo osob to od razu one mulą jak diabli.
Im lepszy telefon tym sprawniej działa. Niestety taka prawda, nie powinno tak być. I Nigdy inaczej nie było. Na początku też muliło na starszych, a płynnie chodziło na nowszych.
 

Auraya

Hrabia
to nie jest kwestia półki telefonu [chociaż rzeczywiście na iphonie nie zauważyłam tego zjawiska], bo widać, że animacje są płynne... wygląda raczej na czekanie na odpowiedz serwera oraz dodatkowo błąd zamykania tego okienka zaznaczania/wyboru sektora...
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
to nie jest kwestia półki telefonu [chociaż rzeczywiście na iphonie nie zauważyłam tego zjawiska], bo widać, że animacje są płynne... wygląda raczej na czekanie na odpowiedz serwera oraz dodatkowo błąd zamykania tego okienka zaznaczania/wyboru sektora...
Tylko ciężko "technologicznie" stwierdzić, że serwer na jednym telefonie działa szybciej, a na innym wolniej.
Moim zdaniem FOE zjada strasznie dużo ramu i to kręcące się kółko czekania jest systemowe - nie "gry"

Bo jak jest problem z netem (czyli powrotem informacji z serwera), to te animacje gry wolno chodzą, lub się czeka długo - np na wizyte u sąsiada - bo gra za każdym razem ściąga miasto, zamiast zapisać je w cache.
 
Do góry