Wersja 1.234 - komentarze

Bezio95

Baronet
Czyli błąd zawieszającej się totalnie mapy GvG nie został naprawiony? Hmm ciekawe czy jest w planach naprawa go XD
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Czyli błąd zawieszającej się totalnie mapy GvG nie został naprawiony? Hmm ciekawe czy jest w planach naprawa go XD
Ten błąd istniał od zawsze.
Jak wyskakują dwa komunikaty pod rząd mapa zawsze się wieszała. Teraz zwiększyła się częstotliwość podwójnego komunikatu.
 

GEoMax

Baron
gratuluje, gra po aktualizacji wiesza się częściej niż przed...
dokładnie :( myślałem , że te kulki w Wildlife mają spadać za każdym klikiem jak to było dotychczas, ale nie tak żeby za każdym razem wychodzić i wchodzić na planszę żeby kliknąć kolejny układ kulek , masakra :( tylko nie piszcie że mam zrobić reset u siebie :) są też serie nagród ... tego nie było, nagrody wchodziły pojedynczo po zrzutach skrzynek- prezentów , teraz długo nic a potem seria :(
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
dokładnie :( myślałem , że te kulki w Wildlife mają spadać za każdym klikiem jak to było dotychczas, ale nie tak żeby za każdym razem wychodzić i wchodzić na planszę żeby kliknąć kolejny układ kulek , masakra :( tylko nie piszcie że mam zrobić reset u siebie :) są też serie nagród ... tego nie było, nagrody wchodziły pojedynczo po zrzutach skrzynek- prezentów , teraz długo nic a potem seria :(
zrób reset. u mnie działa bez zarzutu ;P
 

Johnny McBride

Wicehrabia
Zyleta1991 napisał:
  • W pewnych okolicznościach okno zadań mogło przestać odpowiadać i nie otwierać się ponownie. Wgraliśmy stosowną poprawkę i chcielibyśmy zweryfikować czy pomogła. Prosimy o komentarze w wątku dotyczącym tej wersji gry, jeśli dalej doświadczacie tego problemu!

Wydaje się że tego błędu już nie ma, ale ciężko to stwierdzić ponieważ teraz po anulowaniu kilku zadań nowe się po prostu nie pojawia i trzeba co chwilę odswieżać grę.
 

meydey

Baronet
dokladnie, pojawiaja sie dopeiro jak zmienisz okno, wejdziesz w perle, w wyprawy w cokolwiek innego, ale zacinaja sie...
 

WiliamWales

Szlachcic zagrodowy
Wcześniej nie miałem tego błędu, po wgraniu "poprawki" robienie zadan powtarzalnych jest praktycznie niemozliwe, co 2 max 3 anulowania zadań kolejne się nie wczytuje. Trzeba chwile odczekać/porobić coś innego bo nawet reszta miniaturek - zadania dzienne/event też się blokują
 

Auraya

Hrabia
jw zadanka nie działają...
dodatkowo przy każdym wyjściu/wejściu do apki resetuje mi się wybór epoki jednostek w podglądzie armii- zamiast pozostać w domyślnie wybranej konfiguracji aktualnej epoki, samoistnie przełącza na 'wszystkie epoki'... ktoś zauważył coś podobnego?
 

Zopi

Szlachcic
Mam wrażenie, że wolniej klikane powtarzalne nie zawieszają zadań, może ktoś sprawdzić? Nawet jeśli to prawda to i tak do naprawienia.
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Dziękujemy za zgłoszenie problemów z zadaniami.
Błąd ten został już zgłoszony odpowiednim osobom, które zajmą się jego naprawą. Przepraszamy za niedogodności.
 

Auraya

Hrabia
już chyba wolałam poprzedni stan rzeczy... nie idzie robić tych zadań, każda kolejka skutkuje błędem

poza tym chyba coś jest nie tak z kolejką produkcji? wcześniej nie zwróciłam uwagi, ale kowale mają swoją a specjalne budynki produkcyjne osobną... przynajmniej na tel
 

Johnny McBride

Wicehrabia
już chyba wolałam poprzedni stan rzeczy... nie idzie robić tych zadań, każda kolejka skutkuje błędem

poza tym chyba coś jest nie tak z kolejką produkcji? wcześniej nie zwróciłam uwagi, ale kowale mają swoją a specjalne budynki produkcyjne osobną... przynajmniej na tel

Dokładnie, wtedy trzeba było anulować dwa zadania w tym samym momencie i raz na jakiś czas pojawiał się dziwny błysk i trzeba było odświeżać grę żeby ruszyć dalej z zadaniami , ale generalnie był to rzadko występujący błąd ,a teraz dosłownie co 3-4 zadania jest zwiecha i nowe zadanie się w ogóle nie pokazuje. Dobrze że to nie początek nowej epoki, kiedy surka była droższa od raty kredytu po podwyżce stóp procentowych przez wizjonera Glapińskiego.
 

Auraya

Hrabia
zaczynam się skłaniać ku teoriom spiskowym, że inno testuje drugi raz już ograniczenia czasowe przy zadaniach tylko znów im coś nie wyszło... eh, żeby jeszcze mieli politykę przejrzystości w swoich działaniach
 
Do góry