Wersja 1.233 - komentarze

Kiedyś może doczekamy się też, że gra nie będzie się zwieszać w tutorialu przy szybkim wychodzeniu z okna technologii lub po ich osiągnięciu, zwłaszcza podczas trwania eventu! Ale to może jeszcze jest na etapie testów ;)
 

Kowal63

Szlachcic zagrodowy
A u mnie po aktualizacji muszę ręcznie przechodzić z budynku do budynku żeby wykupić surowce, jednostki czy narzędzia trochę to upiardliwe
 

Auraya

Hrabia
w sensie kolejka? u mnie również
a sprawdzisz czy działa aktualizowanie się inwentarza - po konwersji fragmentów czasem nie pojawia mi się nowy pełny przedmiot
 

Bezio95

Baronet
Naprawić 1 błąd i stworzyć 3 nowe to tylko wy potraficie... Zawieszająca się na amen mapa gvg, wojskowe budynki się nie aktualizują i nie przeskakują. To samo z młotkami, a pewnie i jeszcze coś się znajdzie.
 

Roskoshne Zuo

Szlachcic
Po zapodaniu produkcji wojska czy młotków (co zostało celowo uszkodzone byście mieli co robić) - nie da się wejść do skrzynki z wiadomościami. No brawo Wy!!! :( :( :(
 
"W Codziennych Wyzwaniach postęp niektórych poleceń nie był aktualizowany podczas ich wypełniania. Zostało to naprawione."
Może w codziennych naprawione.
Ale w powtarzalnych już nie.
zmotywuj 30 graczy
do zmotywowania około 120
licznik postępu skacze w górę i w dół i z 90 motywek zalicza kilkanaście.
 

Borisel

Hrabia
Ja nie wiem co sie dzieje do cholery z tą grą - ale każde wejście w pch , wg czy nawet na liste znajomych - ładuje się i zastanawia się kilkanaście dobrych sekund . A o wejściu na ranking to można zapomnieć - będzie się zastanawiać wieczność i tylko odświeżenie strony pomaga wrócić do gry . I nie piszcie mi o czyszczeniu ciasteczek , bo to robię co 2 tygodnie .
 

kasia2389

Arcyksiążę
Ale w powtarzalnych już nie.
zmotywuj 30 graczy
do zmotywowania około 120
licznik postępu skacze w górę i w dół i z 90 motywek zalicza kilkanaście.
Zauważ, że wsparcie to motywacja lub odrestaurowanie. Przy autowsparciu może program odrestaurować a to się do zadania nie liczy.
Jeśli to epoka Jowisza to zadanie dotyczy zarówno motywacji jak restauracji, ale w wielu graczy może nie mieć nic do wsparcia.
U mnie działa prawidłowo, ale ja nie mam testowanego wsparcia grupowego.
 
Ostatnia edycja:
"Zauważ, że wsparcie to motywacja lub odrestaurowanie. Przy autowsparciu może program odrestaurować a to się do zadania nie liczy.
Jeśli to epoka Jowisza to zadanie dotyczy zarówno motywacji jak restauracji, ale w wielu graczy może nie mieć nic do wsparcia."

Tylko, że licznik postępu dochodzi np do 17 i spada do 7 dochodzi do 10 i spada do 5 dochodzi do 20 i spada do 11.
i tak aż do wyczerpania możliwych motywacji.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Po zapodaniu produkcji wojska czy młotków (co zostało celowo uszkodzone
Na becie już to naprawili:

  • Posiadanie 3 lub więcej budynków wojskowych gotowych do rekrutacji jednostki zepsuło wszystkie karuzele produkcyjne (dla jednostek i produkcji) i miało inne efekty uboczne do czasu przeładowania. To się już nie stanie, a karuzela znów będzie działać zgodnie z przeznaczeniem.
 

GEoMax

Baron
Wygląda na to że ta Pani pojawia się raz dziennie . Dość dziwna aktywność
Dokładnie tak jest, robi kawkę na dzień dobry daje upominek za drobną opłatą , 1 moneta /słownie : jedna / i znika :) ,
a metalowe skrzynie w ilości sztuk cztery też są tylko raz dziennie , ale czasami są bogato wypełnione co jest bardzo miłe :)
Pozwoliłem sobie na żartobliwą odpowiedź , ale fakt jest taki że jest to duża pomoc dla tych , którzy tym dysponują w swoim mieście :)
 

DonBeker

Baronet
Zauważ, że wsparcie to motywacja lub odrestaurowanie. Przy autowsparciu może program odrestaurować a to się do zadania nie liczy.
Jeśli to epoka Jowisza to zadanie dotyczy zarówno motywacji jak restauracji, ale w wielu graczy może nie mieć nic do wsparcia.
U mnie działa prawidłowo, ale ja nie mam testowanego wsparcia grupowego.
Ręczna motywka zalicza tego questa bez problemu...problem się pojawia przy tej automatycznej.
Aktualnie zrobiona motywka z odpalonym zadaniem:
73 sąsiadów i urosło 5/30 xD Po sąsiadach odpaliłem motywkę gildii i urosło do 16/30 przy kolejnych 65 osobach. Dopiero zaliczyło questa jak doszło do około 90-95 znajomego xD

PS: Choć czasem jak się odpali motywację znajomych, to quest się potrafi wręcz automatycznie zaliczać. Kilka osób i system uznaje, ze powtarzalne jest zrobione i tylko od Twojej szybkości skipowania powtarzalnych zależy ile się ich zrobi xD

Coś tutaj jest nie tak jak być powinno od dawna i nikt z tym nic nie robi...
 

Czarny Ziutek

Szlachcic zagrodowy
A najlepsze jest to ze prowadzili te swoje podejrzane eksperymenta czyli testy A/B i wiedzieli ze jest taki bug
a mimo to dali to wszystkim no i ma to sens zgodnie z logoka naszego żylety bo w ten
sposob wszyscy sa narazeni na strate a nie tylko jakas uprzywilejowana czesc :)
 
Istotnie, z tymi nowościami jest związanych kilka bugów i było to już sygnalizowane na becie i chociażby tutaj, a potem firma wypuściła te bugi wszystkim, widocznie grupa testowa była za mała i trzeba to przetestować na całej społeczności. Jest to wielce zastanawiające i według mnie pokazuje, jak bardzo IG ma gdzieś nasz feedback, nasze opinie, zapewne pomysły też. Po miesiącu testów A/B dokładnie taki sam produkt, z błędami , został oficjalnie ogłoszony i udostępniony wszystkim graczom. To po co były te testy? Ja jestem szczerze zdziwiony, bo serio myślałem że tym razem po testach firma cofnie nowe funkcjonalności do poprawy i dopiero potem wypuści je oficjalnie, a tutaj chyba chodziło o pośpiech w wypuszczeniu reklam, nie zważając na błędy. I teraz mamy takie kwiatki jak szalejący pasek postępu zadania, dziesiątki zadań dziennych zaliczających się automatycznie podczas działania automatycznego wsparcia, błędy zmuszające do ponownego logowania i kilka innych o których w tej chwili nie pamiętam
 
Do góry