Wersja 1.225 - komentarze

Mirko69

Rycerz
Jaki sens dyskutować o funkcjonalności czegoś czego jeszcze nie ma.
Może lepiej o tym co by tu jeszcze.....
W wiosce Wikingów aby puścić budynek do pracy trzeba zamknąć menu budowy. Kiedyś chyba tego nie było.
No i ogromna tablica z zegarem wraz z paskiem postępu dla upływających sekund zasłaniająca skutecznie wszystko dookoła.
Skoro niektórym jest tak bardzo ten zegar potrzebny niech będzie mała cyferka w kółeczku a nie ogromna decha z tytułem i paskiem postępu dla analfabetów
 

Rossonero.

Szlachcic zagrodowy
Zapraszamy do rozmów na temat nadchodzącej wersji 1.225 :)
W nosie macie co kto myśli na temat coraz to nowszych aktualizacji....pola od SIERPNIA nie naprawione...tak żeście obwieszczali wszędzie że zaraz po Nowym Roku w pierwszej aktualizacji naprawicie lagi na polach...i co...kończy się luty...ale na pierdoły jest czas żeby naprawić bądź wprowadzić np.nowe portrety...Brawo..pokazujecie dobitnie gdzie macie użytkowników...
 

damianp6

Szlachcic zagrodowy
  1. Osiągnięcie "Ostatni Samuraj" niepoprawnie wymagało ukończenia Osady Feudalnej Japonii 14 razy, zamiast 13. Poprawiliśmy to.
Specjalnie dla tego osiągnięcia zrobiłem tą osadę 14 raz Myślę że nie powinni teraz tego zmieniać.
 

Marik

Książę
Czy ta gra kiedyś zacznie działać normalnie?! Muli tak że grać się nie da, otwarcie wiadomości, osady czy pch to jakaś tragedia i po 5 minut czekam. Komputer z 2000 roku szybciej działa niż ta gra.
 

dżejmsbąd

Wicehrabia
U mnie też długo się ładują niektóre elementy gry i to nie wina internetu, bo inne strony działają normalnie i wyniki ze speedtestu w czasie zamulania gry również są dobre.

Kupujcie diaxy ludzie, bo inno chyba nie ma kasy na serwer :)
A może niedługo będzie jak z cda - specjalnie się będzie zacinać i wyskoczy wtedy reklama - wolne ładowanie gry? kup Forge Plus, będziesz mieć priorytet w dostępie do serwera :D
 

Blade1984

Książę
W zeszle wakacje mialem problem z zamuleniem GPC, ale juz od dawna smiga normalnie. Pojawia się jednak u mnie jeden błąd, mianowicie jesli w kilka osob szybko bijemy sektor i go zamkniemy to czasem okienko sektora na ktorym wybiera sie czy walczyc czy negocjowac nie chce zniknac, totalna zwiecha.
 
Ostatnia edycja:

Borisel

Hrabia
punkty.jpg
Fakt - bardzo wyczekiwana opcja . Szkoda jeszcze , że musieli wcisnąć diaxy idealnie pod małymi przyciskami zakupu pr .
 

Johnny McBride

Wicehrabia
Zyleta1991 napisał:
Drodzy Gracze Forge of Empires,

w poniedziałek 7 marca dodaliśmy, bardzo wyczekiwaną opcję, hurtowego zakupu Punktów Rozwoju.

Mamy nadzieję, że spodoba się Wam do ulepszenie.

Wasz,
Zespół Forge of Empires

A kiedy dodacie nowe zadania dzienne dla wszystkich ? Bo tutaj jest spory zysk dla osób które mogą sobie podmienić jakiś task, uważam że to niesprawiedliwe że testujecie to na serwerach live a nie na becie. Jest to opcja która znacznie ułatwia wykonanie dziennego zadania i powinna być dostępna od razu dla wszystkich, a nie dla grupy jakichś wybrańców
 

Marik

Książę
A kiedy dodacie nowe zadania dzienne dla wszystkich ? Bo tutaj jest spory zysk dla osób które mogą sobie podmienić jakiś task, uważam że to niesprawiedliwe że testujecie to na serwerach live a nie na becie. Jest to opcja która znacznie ułatwia wykonanie dziennego zadania i powinna być dostępna od razu dla wszystkich, a nie dla grupy jakichś wybrańców
Tu nie ma równości, tematów i dowodów były setki, wiele osób dostaje oferty 500 za 1000 diamentów i wiele lepszych inni jak np JA nigdy takowych nie miałem. Jak sam widzisz równość nie istnieje
 
Do góry