Wersja 1.224 - komentarze

Naprawiliśmy błąd: "Przy zbiorze towarów z budynków z losową produkcją, jak np. Kryjówka Piratów, okazjonalnie można było otrzymać tylko 2 zamiast 5 rodzajów towarów. Od teraz można otrzymać każdy rodzaj towaru z epoki budynku. "

A to draństwo! Od dobrych kilku miesięcy pisze do supportu i jestem zapewniany, że wszystko jest w porządku z moimi zbiorami tylko dwóch rodzajów towarów. A tu się nagle okazuje, że to jednak był błąd. Hipokryci!!!!!

.....

Lista nowych nagród u Handlarza bardzo dobrze się zapowiada!
 

Blade1984

Książę
Naprawiliśmy błąd: "Przy zbiorze towarów z budynków z losową produkcją, jak np. Kryjówka Piratów, okazjonalnie można było otrzymać tylko 2 zamiast 5 rodzajów towarów. Od teraz można otrzymać każdy rodzaj towaru z epoki budynku. "

A to draństwo! Od dobrych kilku miesięcy pisze do supportu i jestem zapewniany, że wszystko jest w porządku z moimi zbiorami tylko dwóch rodzajów towarów. A tu się nagle okazuje, że to jednak był błąd. Hipokryci!!!!!

.....

Lista nowych nagród u Handlarza bardzo dobrze się zapowiada!
skoro zgłaszałeś im to wcześniej to niech teraz Ci oddają, chociaż część
 

dawid17612

Hrabia
hahahaha... już to widze.... jak uszukali mnie rok temu, błąd :) 2 lata temu na ewencie Archeologicznym gdzie zbierałeś 5-7 posążków a zaliczało tylko 2-4 szt.
hahahaha.. co mi suport odpisał ???
że wszystko jest ok. że te nie naliczone posążki zostaną ododane potem, :)
nagrywałęm akurat wtedy filmiki jak robić Ewent i nic takiego nie było.. więc byłem w plecy w sumie jakieś 8-12 posążków.

ale oczywiście suport ci powie że wszystko gra, HAHAHAHAHAHAHA
 

dawid17612

Hrabia
Kiedy twórcy gry zrozumieją żę Beta to Beta, czyli wersja gry gdzie są sprawdzane nowe dodatki i usprawnienia gry..:D
A tak to co Aktualizacja mamy naprawe błędów których nie powinno być, bo przecież mamy wersje beta, tutaj powinno wszystko śmigać :D
jak będzie choć raz Aktulizacja że wszystko łądnie śmiga i działa, to może ktos napisze coś miłego hahahahahahaha... ale z takim Suportem to sie wiele nie spodziewam :D
 

Auraya

Hrabia
Kiedy twórcy gry zrozumieją żę Beta to Beta, czyli wersja gry gdzie są sprawdzane nowe dodatki i usprawnienia gry..
beta jest po to, żeby twórcy zobaczyli czy przypadkiem eventy nie są zbyt proste, a jeśli tak, to żeby na oficjalnych serwerach zmniejszyć dostępność eventowej waluty

Podczas zbiorów ze Studni życzeń występował błąd wyświetlania, z powodu którego zmniejszała się liczba ładunków niektórych Pereł Architektury. Zostało to poprawione.
w sumie chyba jeszcze nigdy nie widziałam, żeby była proponowana jakaś rekompensata za błędy (?)
 
Zniknął pasek społeczności na C i D. Czy wam też się coś takiego przytrafiło? Do tego nie ma strzałek w rankingu globalnym umożliwiających przewijanie stron. Podobnie jest w inwentarzu oraz oknie Historii wydarzeń :(
 
Ostatnia edycja:

OliverJr.

Hrabia
Nie wiem co się dzieje. Walcząc ręcznie na telefonie na pobocznym świecie można dostać oczopląsu, hexy migają na biało i czerwono... natomiast na głównym ten problem nie występujeScreenshot_20220218-065558_Forge of Empires.jpgScreenshot_20220218-065618_Forge of Empires.jpg
ps. naprawione
 
Ostatnia edycja:
Do góry