Wersja 1.218 - komentarze

Johnny McBride

Wicehrabia
Oni nawet nie wiedzą gdzie leży problem bo teraz chcą żebyśmy my nagrywali filmiki i tłumaczyli im gdzie są błędy. Kiedyś pola robiło się szybciej w aplikacji niż na komputerze i najwyraźniej komuś to bardzo przeszkadzało, bo tak skutecznie to zepsuli że teraz sami nie wiedzą jak to odkręcić. Najwyraźniej użytkowników korzystających z aplikacji jest na tyle mało, bądź ładują tak mało diamentów, że lepiej ich olać niż zająć się problemem na poważnie i szybko go naprawić. W normalnej firmie taki błąd byłby raz dwa naprawiony a gracze poszkodowani dostaliby rekompensaty,natomiast tutaj mamy zamiatanie problemu pod dywan i udawanie że nic się nie dzieje a różnica jest taka że na telefonie zrobi się jedną walkę a na komputerze w tym samym czasie 10-15. Niech każdy sobie policzy,kto klepie pola, ile za każdym razem tracą osoby grające na telefonie.
 

Feandil

Wójt
Zmiany w wersji mobilnej
Aktualizacja Systemu Zamkowego:
Dodaliśmy kilka poprawek do Systemu Zamkowego (niektóre z nich były już dodane w wersji na przeglądarkę w poprzedniej aktualizacji). Te zawierają: czerwoną ikonę z wykrzyknikiem nad zamkiem (która wskazuje, że można zebrać nagrody ze skrzyń oraz zdobyło się Punkty zamkowe)
Tyle było narzekania na tę ikonę w poprzednim temacie o zmianach, więc zamiast usunąć, to zostało dodane do mobilek xD

To ja się grzecznie zapytam - na chu...steczkę ten wykrzyknik po każdym zdobytym punkcie? A w sumie to nawet bez kompletnie czegokolwiek związanego z Zamkiem się uaktywnia, Próbowałem czasem zaobserwować, bo klikam w to g*wno kilkanaście razy dziennie do porzygu, choć już tylko po to, żeby zniknął. Nie lubię, jak mi coś wisi i miga w rogu. Tylko nauczyłem się ignorować, jaką informację przedstawia.
Błagam, niech ktoś, kto ma dostęp do zarządzających pomysłami w Grze wytłumaczy mi, po co to miga. Po co? Błagam... Szukam jakiegokolwiek logicznego wyjaśnienia, że wciąż jest to utrzymane, a wręcz dodane na mobilki. Nie żartuję.


A co do GPCh. Bo też widzę od dawna narzekania w różnych tematach. I zauważyłem jedną prawidłowość. Zwykle dotyczy chyba ludzi w Diamencie, nawalających pewnie dziesiątki walk na minutę, x ileś osób x ileś gildii robiących rzeź na jednych Polach. Osobiście, będąc zwykle w Platynie, nigdy nie zauważyłem przycinek. Takie tylko spostrzeżenie.
 

Chodzonce Zuo

Szlachcic
Widzę, że bez zmian. Nadal macie graczy w nosie i błędów nie naprawiacie. Dobrze, że sobie to ścierwo odpuściłem.
 

dawid17612

Hrabia
moglibyście zmienić sposób w jaki zbiera się Fragment Budynku Zestaw do Ulepszenia, skoro Fragmenty Zestawu Świątyni wiedzy, jak i Zmiejszenia Studni Życzeń zbierają się normalnie do schowka, to można tak samo zrobic z Fragmentem Budynku Zestawu do Ulepszenia, po co ma wyskakiwac za każdym razem okienko kliknij ok, jak to też tylko Fragment jak pozostałe :)
 
Do góry