Wersja 1.212 - komentarze

Mirko69

Rycerz
Z informacji nadsyłanych od kolegów z Gildii wynika, że maja ogromne kłopoty po ostatniej aktualizacji. Może byście poprawili wszystko na 100% i zostawili gre w spokoju na kilka miesięcy żeby gracze mogli grać a nie odświeżać, klikać, itd.
Poprawiacie jakiś bzdet a przy okazji jak słoń w sklepie z porcelaną zawadzacie o coś i ludzie mają problem.
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Cieszy mnie Twoje zainteresowanie losem kolegów, ale jeśli mają problem z grą, powinni się z tym zgłosić do nas poprzez system supportu. W przeciwnym wypadku nie mamy możliwości udzielenia im pomocy, jak również bez żadnej informacji o występujących problemach, nie wiemy, że konieczne jest wprowadzenie poprawek.
 

dawid17612

Hrabia
to sie robi irytujące, niby jest FOE Beta gdzie powinny być testowane aktualizacje, a co aktualizcja to zawsze coś sie popsuje jakby na FOE Beta wszyscy spali, i brali kase za nic,
zamiast "wersja 1.212 - komentarze " powinno być - Błędy w Aktualizacji jakie wyłapaliście

kolejna aktualizacja a Tryb Przebudowy ciagle Zepsuty
 

dawid17612

Hrabia
już pisałęm, to jest problem ogólno Globalny i zapewne wiele osób to już zgłaszało wiec tu leży wina raczej po stronie programistów a nie graczy.
 

kasia2389

Arcyksiążę
już pisałęm, to jest problem ogólno Globalny
Tak, z cała pewnością tak jest, gdybyś mógł przybliżyć symptomy tego problemu bo chciałbym wypróbować. I tu rodzi się pytanie, z jakiego powodu dyskusja o poprzednich aktualizacjach, które notabene mają swoje wątki, toczy się w wątku aktualizacji przyszłej, o której, o ile nie gracie na testowym, niewiele wiecie, zamiast w tamtych wątkach.

Miejmy nadzieję że wreszcie filtr pereł będzie działał należycie, tak jak powinien od samego początku. Czy naprawdę testowanie nowych rozwiązań jest takie trudne? To kolejna rzecz wprowadzona, która od początku działa wadliwie.
 

dawid17612

Hrabia
I tu rodzi się pytanie, z jakiego powodu dyskusja o poprzednich aktualizacjach, które notabene mają swoje wątki, toczy się w wątku aktualizacji przyszłej, o której, o ile nie gracie na testowym, niewiele wiecie, zamiast w tamtych wątkach.
ponieważ już 2 miesiące mineły od aktualizacji która rozwaliła tryb przebudowy, i pomimo nowych ciągle aktualizacji temat ten jest ciągle pomijany,
 

Auraya

Hrabia
+ po cichu naprawiony błąd z losowaniem w kryjówce
+ odśwież i zakręć na kole od razu ujawnia co zostanie wylosowane - znika kreska postępu w nagrodzie
 

Królo

Rycerz
+ po cichu naprawiony błąd z losowaniem w kryjówce
+ odśwież i zakręć na kole od razu ujawnia co zostanie wylosowane - znika kreska postępu w nagrodzie
Dzisiaj męczyłem się z przestawianiem i rzeczywiście nie działa. Ale działają przechowajki na główny budynek. Tylko że te już są w ograniczonej ilości ;)
 

OliverJr.

Hrabia
Jak pola zostały zrypane na telefonie tak dalej bez zmian, walki nabijane w tempie ślimaczym skutecznie leczą z udziału w tym szajsie
 

Królo

Rycerz
Jak pola zostały zrypane na telefonie tak dalej bez zmian, walki nabijane w tempie ślimaczym skutecznie leczą z udziału w tym szajsie
U mnie bez problemu. Ba nawet lepiej niż wcześniej. Płynniej i dłużej mogę bić zanim zacznie się przycinać. Może mało ramu w telefonie?
 

OliverJr.

Hrabia
Zdecydowanie nie ram ani internet. Problem został zgłoszony hurtowo w gildii, wszyscy dostali kopiuj/wklej odpowiedź że problem znany, póki co bez zmian
 

Qpka

Szlachcic zagrodowy
Na temat problemów z GPCh na telefonie pisałem do supportu już trzykrotnie od rozpoczęcia trudności. Koledzy i koleżanki z gildii, również pisali o swoich problemach. Jedyna informacja jaka były udostępniona, to "jesteśmy świadomi utrudnień, staramy się naprawić jak najszybciej". To najszybciej, trwa już ponad tydzień. Generalnie nie byłby zdziwiony, gdyby faktycznie były jakieś informacje opisane w aktualizacji wersji, ale nic takiego nie było. Nie było informacji o tym że okienka będą inaczej wyglądać, oraz że gdy bije więcej niż 10 osób sektor, to gra "kręci kółkiem" tak długo, jak dużo osób jest na danym sektorze. Czasem 5 sekund, czasem 20sekund, czasem 5 MINUT! Oczywiście problem na komputerze nie występuje, więc przeciwnik/gildia będący aktywny na GvG, ma znacząco przewagę, bo gra tylko z komputera. I pragnę powiedzieć, że tu nie chodzi o "stare modele telefonów". Gracze mobilni nastawieni tylko na GPCh po prostu... się irytują i wychodzą z gry. A gdy gra zaczyna irytować zamiast sprawiać przyjemność... gdy nie ma informacji o tym kiedy poprawka wejdzie... sami potraficie się domyślić, że to działa na niekorzyść wszystkich.

W temacie kupowania w WG dodatkowych ruchów za medale. Czemu już nie można klikać szybko, żeby kupić do maxa ilość ruchów, a trzeba czekać 1s za każdym razem? Irytujące i nie potrzebne..
 

Chodzonce Zuo

Szlachcic
Zostawcie FoE w cholerę i znajdźcie sobie jakąś inną grę, bo to co się dzieje w FoE to jest nic innego jak patologia i lekceważenie graczy na całego. Już od 4 miesięcy nie wchodzę na FoE, bo mam już dosyć. I jakoś denerwować się przestałem, spokojniejszy jestem, naprawdę. Porzucenie gry wychodzi na dobre.
 
Do góry