Wersja 1.210 - komentarze

Blade1984

Książę
Wychodzi na to że użytkownicy orange maja problem, z tym że dzwonilem do orange i u nich wszystko z netem jest ok. Wifi mam ze światłowodu z orange i jest ok
 

bostary

Szlachcic zagrodowy
U mnie jest podobnie. Komórkę mam w T-Mobile. Neta na światłowodzie z Orange. Z WiFi i przez operatora nie można wejść w GPCH.
 

aza III

Wójt
Przecież oni się nie przyznają do błędu, będą wmawiać że to wina operatora internetu. Internet wszędzie śmiga że aż miło ale akurat złośliwe Orange foe popsulo. Zresztą widać tutaj na forum ich postawę. Zero informacji na temat kolejnej awarii. Niech przestaną robić aktualizacje bo nie dość że one nic nie wnoszą to tylko rozwalają tę grę.
 

Markiz.

Książę
Kolega ma wersję 1.209, sieć nju, obsługiwana przez orange, wszystko śmiga na danych komórkowych, włącznie z GPC.
 

Blade1984

Książę
a jaki macie protokół neta? IPv4 czy IPv6, bo mi polecono zmienić na IPv4 ale nie mam zamiaru naprawiać ich błędów
 

OliverJr.

Hrabia
orange ma na drugie usterka i u nich to normalne że cały czas coś nie działa. Od piątku brak możliwości wejścia na pola prze lte
 

aza III

Wójt
Przecież oni się nie przyznają do błędu teraz. Już napisałem do nich, że rozumiem, że nie dopuszcza do tego aby przez ich błąd zostały wypaczone Pola. Że żadna gildia nie ucierpi na tym. Że zrekompensują straty jakie poniosą gracze że względu na brak możliwości gry na Polach. Umywaja ręce, będą do końca udawać że to nie ich wina.
 

Blade1984

Książę
jakaś odp suppa??? co z tym GPC na necie komórkowym? no i co z aktualizacją bo zawsze po 2-3 dniach już była do pobrania
 

Kuba010101

Szlachcic zagrodowy
Po aktualizacji podczas ładowania gry mam komunikat "Nie wczytano podglądu". Prawdopodobnie w związku z tym zamiast avatarów osób mam wszędzie ikonkę (kółko) wczytywania się obrazu (świat A i F)
WG (duże wysepki) zawieszają grę (świat A i F), żeby było zabawniej małe wysepki nie zawieszają gry
Wejście do handlarza zawiesza grę (tylko na A)
Po wejściu do osady zrobienie losowej czynności zawiesza grę (raz walka, raz wskazanie budynku, innym razem zebranie wojska w Egipcie)
Zastanawiam się co jeszcze można zepsuć w tej grze, aczkolwiek zapewne całkiem sporo...
Błędy tylko na wersji na PC, zgłoszone do supportu, ale chciałem zobaczyć czy tylko u mnie te problemy, czy tak, jak z PCH na kom coś grubszego
Z resztą support przestał odpisywać, tylko dziękują za zgłoszenie i po jakimś czasie zamykają zgłoszenie.
 

aza III

Wójt
Na was zawsze można liczyć. Jak coś działa to momentalnie to zepsujecie. Po co jakieś zmiany w wiadomościach gildyjnych? Nie mogę przeczytać wiadomości sprzed kilku godzin bo od razu przerzuca i cofa mnie o kilka tygodni
 

Ann999

Szlachcic zagrodowy
Czy komuś się zdarzyły znikające budynki??? U mnie zniknęły wczoraj 3 drogi ku zwycięstwu, chociaż bonus z nich pozostał. Jak najeżdżałam na to miejsce gdzie wcześniej były i wskazywałam na nie kursorem, to się pojawiał opis i przypisane bonusy. Dziś wpadłam na genialny pomysł, że może przebudują trochę ten element i przestawię statuę i drogi w inne miejsce, to się pojawią. Jak je zebrałam dźwigiem, to było 6, ale po przebudowie nie dało się już tych "niewidzialnych" ustawić z powrotem i zniknęły całkiem. Widział ktoś coś takiego????
Edit: może to wina przeglądarki (mozilla), bo otworzyłam grę na edge i wszystko jest ok.
 

Załączniki

  • FOE_błąd2.jpg
    FOE_błąd2.jpg
    180,2 KB · Wyświetlenia: 18
Ostatnia edycja:

Blade1984

Książę
Dlaczego jak znajomy przysłał mi na priv oferty handlowe to mialem je zablokowane, a na rynku normalnie je ściągnąłem? Kiedys juz też mi sie tak trafilo ale po wyjsciu i wejsciu w koperte bylo juz ok. Tym razem musialem szukac ich na rynku. Problem dotyczy apki
 

dawid17612

Hrabia
Fajnie, fajnie ale moglibyście naprawić w końcu tryb przebudowy, aby wiadomości się nie podświetlały pomimo tego zę zostały odczytane, oraz aby można było robić w Mozilli zrzut Ekranu bo ciągle jest tylko czarny, i tylko na FOE.

dodatki dodawane, a błędy zostają
 

Markiz.

Książę
Dlaczego jak znajomy przysłał mi na priv oferty handlowe to mialem je zablokowane, a na rynku normalnie je ściągnąłem? Kiedys juz też mi sie tak trafilo ale po wyjsciu i wejsciu w koperte bylo juz ok. Tym razem musialem szukac ich na rynku. Problem dotyczy apki
Nie ma znaczenia czy apka, czy nie. Znajomy wystawił ofki tylko dla gilii i link do nich Ci przesłał.
Zapewne takie same były wystawione "dla wszystkich" i na targu je mogłeś zdjąć.
 

Blade1984

Książę
Nie ma znaczenia czy apka, czy nie. Znajomy wystawił ofki tylko dla gilii i link do nich Ci przesłał.
Zapewne takie same były wystawione "dla wszystkich" i na targu je mogłeś zdjąć.
no właśnie że nie robił takich samych "dla wszystkich" i osobno "tylko dla gildii", bo robił ofki na surkę na arke ode mnie, po drugie jak ściągnąłem te z rynku to te z wiadomości też zniknęły, od razu. to były te oferty. Markiz wiem co pisze, tylko nie wiem dlaczego tak się zadziało
 

Markiz.

Książę
A może wystawił "dla gildii" a potem się zreflektował, usunął i wystawił ponownie "dla wszystkich"?
Jeśli twierdzisz że nie mam racji, to raczej na forum nie znajdziesz rozwiązania, tylko trzeba wysłać zgłoszenie do supportu, a oni tam mają narzędzia do sprawdzenia. Tu nie mają.
 
Do góry