Wersja 1.210 - komentarze

dawid17612

Hrabia
8, i na laptopie praktycznie nic nie mam z wyjątkiem zdjęć może mam ich dużo ale to nie powinno wpływac na neta, tym bardziej że wcześniej wszystko było ok.

też zauważyłam ten problem tak samo jak zbiorę czasem nadal jest napisane 16/16 :D i to 2 godziny po


za każdym razem trzeba odświeżać strone inaczej będzie pokazywać 16/16 :/
 

Johnny McBride

Wicehrabia
aplikacja mobilna: po wejściu na PCH, osadę kulturową czy kolonię i próbie powrotu do głównego miasta gra zawiesza się na kilkanaście sekund.

komputer: po anulowaniu kilkunastu zadań powtarzalnych następuje awaria i kolejne zadania się nie pokazują do czasu odświeżenia gry.

edit: na telefonie gra wczytuje się do 99% i zawiesza się na kilka sekund
 
Ostatnia edycja:

kasia2389

Arcyksiążę
aplikacja mobilna: po wejściu na PCH, osadę kulturową czy kolonię i próbie powrotu do głównego miasta gra zawiesza się na kilkanaście sekund.
Dziwna sprawa, pomimo wielokrotnych prób na wielu światach nie udało mi się uzyskać tego efektu.
Może to przez to, ze mam jeszcze wersje 209, ale nie chce się zaktualizować.
Może mam cos popsute?
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
aplikacja mobilna: po wejściu na PCH, osadę kulturową czy kolonię i próbie powrotu do głównego miasta gra zawiesza się na kilkanaście sekund.

Jakby się tak dłużej nad tym zastanowić, nie taka dziwna. Jak sam zauważyłeś
Może to przez to, ze mam jeszcze wersje 209,
To jest powód tego, że nie udało Ci się doprowadzić do takiej sytuacji.

Podsumowując - jest w tym zachowaniu gry coś niepokojącego, dlatego zostało to zgłoszone fachowcom :)

błąd po aktualizacji , skasowanie ciasteczek i wtyczek nic nie dało.
View attachment 6339
Pozostało usunięcie pamięci podręcznej - od tego bym zaczął ;)

też zauważyłam ten problem tak samo jak zbiorę czasem nadal jest napisane 16/16 :D i to 2 godziny po
Chcesz powiedzieć, że po aktualizacji dalej są błędy z licznikiem w Tawernie znajomych? :c
 

aza III

Wójt
Nie mogę wejść na pola chwały. Wszystko działa ale w tym jednym wypadku wyskakuje komunikat z błędem.Czy ktoś jeszcze ma problem z dostaniem się na Pola?
 

aza III

Wójt
Na drugim świecie też jedna osoba ma takie same problemy. Czyli wygląda na to że to nie wina mojego netu
 

Blade1984

Książę
wychodzi na to że na tel nie można wejść jeśli korzysta się z internetu komórkowego, bo korzystając z wi-fi można
 

Blade1984

Książę
przed chwilą sprawdzałem u mnie na wifi działają a na necie komórkowym nadal nie. co support na to?
 

DonBeker

Baron
Ja na telefonie, niezależnie czy wifi, czy sieć, mogę wejść normalnie na pola. Doświadczam jednak tego "stopu" w ładowaniu gry na 99% + małym lagu podczas wychodzenia z GPC. Ciekawy jestem od czego to zależy...
 

Blade1984

Książę
Nadal to samo, gra działa ale na sieci komórkowej nie mozna wejsc na pola i brak czatu. Brak również aktualizacji
 

Blade1984

Książę
Mi odpisali ze to wina sieci, bo prawdopodobnie zablokowali porty, dlatego pytam kto jest w jakiej sieci. Ja w sklepie play nawet jeszcze aktualizacji nie mam
 

chemik12

Wicehrabia
WiFi net komórkowy- nie ma możliwości wejść na pola. Dostawca Orange.
Co do przystoju przy ładowaniu- 98% i zawiecha na 5-10 s później otwiera i działa oprócz pól
 
Do góry