Wersja 1.210 - komentarze

Mirko69

Rycerz
Nad czym tu się wytrząsać?
Zobaczymy w działaniu a potem możemy się zachwycać.
Mnie interesuje kiedy znikną te wielkie dechy z info, ze oto moje kamienie czy inne pierdoły skończą się budować za 5 czy 30 sek.
Teraz to tak mi pomaga, że zasłania całe pole i kolejne budynki tego typu wstawiać trzeba na czuja. Stawiam kilka czekam ileś tam np. 30 sek. aż znikną a w tym czasie śle wiązanki pod adresem tego, który to wydumał i tego co to zatwierdził. Znowu stawiam kilka i znowu składam życzenia. Ciekawe ilu graczy przerabia podobny zestaw. Druga sprawa to dyndające w mieście deski i czerwony znaczek zakazu. Wiadomo, że znaczek dynda kiedy budynek nie ma połączenia z Ratuszem. Uważam, że wystarczyłby mniejszy znaczek położony bardziej na środku budynku żeby nie psuć wrażenia a tą dechę czy też kawałek asfaltu graficy mogą zdjąć i umieścić w formalinie po wsze czasy na wieczną pamiątkę.:))
 

Suated

Szlachcic zagrodowy
Dziwne. Nowości w tej wersji nawet są nawet użyteczne. Może nawet nic nie przestanie działać - tym bardziej będzie dziwne.
Ale...
aby nie było za różowo, to zauważyłem takie coś:
Stawiam nowo nabyty budynek eventowy: Górę Orła, który daje 7040 zadowolenia i 5974 populacji. Nie sprawdzałem dokładnie, ale wyszło mi że po wybudowaniu tego budynku "Dodatkowe zadowolenie" w mieście wzrosło o 9xx. Obywatele w mieście nadal są zachwyceni, tak samo jak byli przed postawieniem budynku. Ja rozumiem tak, że do zachwytu potrzebne jest 40% więcej zadowolenia niż "Potrzebne zadowolenie", czyli 1,4*populacja. W tym wypadku to 1,4*5974=8363,6 (nie wiem jak to zaokrąglają, ale wydaje się że powinno być 8364). Budynek daje 7040, więc "Dodatkowe zadowolenie" powinno się zmniejszyć o 8364-7040=1324. A jak wspomniałem na wstępie wzrosło o około 9xx. Jak to możliwe? Nie mam pojęcia.

Więcej. Jak już grzebię i sprawdzam, to widzę że "Łączna populacja" to u mnie 107 644 ludzików, a "Potrzebne zadowolenie" to 107 643. Jeden ludzik nie musi być zadowalany? Może to chodzi o moją osobę - dlatego tak molestują mnie tymi eventami które stają się coraz bardziej czasochłonne i wymagają główkowania?
 

Marik

Książę
od ponad miesiąca nie działa przebudowa miasta - budynki się często na siebie nakładają ( zgłoszone miesiąc temu ) bez zmian
od 3 miesięcy proszę o poprawę wyszukiwarki graczy np wpisujesz gracza Ury a zamiast tego pojawia się tylko 5 stron graczy eurydike - porażka, tak wielka że inno chyba boi się za to zabrać

Mam nadzieje, że kiedyś ujrzę aktualizację pt. ,, Udało nam się niczego nie zepsuć oraz naprawić to co zepsuliśmy,,
 

kasia2389

Arcyksiążę
"Dodatkowe zadowolenie" powinno się zmniejszyć o 8364-7040=1324. A jak wspomniałem na wstępie wzrosło o około 9xx. Jak to możliwe?
Zastanów się, co tam stało wcześnie, a już tego nie masz, takie odwrócone prawo niespodzianki.

Jeden ludzik nie musi być zadowalany?
To pensjonariusz Zakładu Psychiatrycznego, oni są zawsze zadowoleni.
 

dawid17612

Hrabia
proszę o poprawę wyszukiwarki graczy np wpisujesz gracza Ury a zamiast tego pojawia się tylko 5 stron graczy eurydike -

to jest jak wyszukiwarka w google wpisałeś Ury więc pokazali ci wszystkie słowa posiadające te słowa :D

u. Ja rozumiem tak, że do zachwytu potrzebne jest 40% więcej zadowolenia niż "Potrzebne zadowolenie", czyli 1,4*populacja. W tym wypadku to 1,4*5974=8363,6


źle policzone
 

red speed

Szlachcic
Nie aktualizuje tawerny znowu. Ktoś usiadł a nadal mam zero na liczniku!
Aktualizacja jutro
" Aktualizacja gry do wersji 1.210 odbędzie się 4 sierpnia. W czasie aktualizacji nastąpi krótka przerwa w dostępie do światów, przepraszamy za tę niedogodność. "
 
Ostatnia edycja:

87Marcin87

Szlachcic zagrodowy
a co z błędem gdy przy stawianiu budynku, w pasku po prawej stronie pojawia sie ikonka że budynek nie jest podłączony do ratusza mimo że jest? I trzeba sie zalogować ponownie żeby zniknął...
 
Jakoś dziwnie działa ta wyszukiwarka Pereł w rankingu. Pokazuje tylko kilka stron wyników po nazwie perły. Też tak macie?
 

dżejmsbąd

Wicehrabia
Jak się ma coś wpisane w targowej wyszukiwarce, to nie pokazuje moich ofert na zakładce "Twoje bieżące oferty".
Czyli wyszukiwanie po nicku gracza działa też na zakładkę moich ofert, gdzie nie ma prawa być ofert innych graczy.
Co lepsze - rzeczywiście, jak wpisałem swój nick, to na zakładce "Twoje bieżące oferty" widać moje oferty. xD
 

Auraya

Hrabia
zmieniła się ikona plądrowania nad budynkami sąsiadów... nie widziałam wzmianki o tym, a graficy tak się starali
 

MaraJade

Szlachcic zagrodowy
chcę powiedzieć że zmiany wyglądają ok tylko myślę że brakuje jednej opcji dodaliście że można wybrać a raczej filtrować w celu uzyskania tylko ofert jednego konkretnego gracza myślę że równie dobrą a nawet lepszą opcją byłoby wykluczenie ofert danych graczy zauważyłam że część osób lubuje sie w zaśmiecaniu targowiska ofertami po 10 sztuk z 20 stron takich ofert normalnie nie daje się tego przeglądać żeby znaleźć coś co mogłoby być ciekawe i dodanie kogoś do ignorowanych nie rozwiązuje tego problemu. Dlatego myślę że równie ważne w przeglądaniu baz danych jaką jest targowisko byłoby wykluczanie graczy spamujących oferty.
 
Do góry