Wersja 1.209 - komentarze

-Undertaker-

Szlachcic zagrodowy
Świetna ta aktualizacja. Walczyć kompletnie się nie da. Zamiast walki to myśli nie wiadomo nad czym. Nie wspominając o tym , że wcześniej robiłem opór78 , w tej edycji mimo powiększenia ataku o 50 nie mogę się przebić przez 47. Z miesiąca na miesiąc coraz większe dno .A ludzie w was jeszcze kasę za diaxy pompują .Nie warto
 
Ostatnia edycja:

dawid17612

Hrabia
czy dzisiaj była jakaś Aktualizacja? bo sposób wpłat mi nie działa, wcześniej wystawiałem Perełke, 1 2 3 4 5 na 1.9, potem w miejsce gdzie wprowadza się kwote wpłaty klikałem np. 4444 (choć tyle PR nie miałem) i pokazywało mi ile PR potrzeba do zamknięcia, Automatycznie teraz jest to zablokowane i pokazuje mi tylko wynik ile PR posiadam aktualnie,
 

Borisel

Hrabia
Przepraszamy za opóźnienia w rozpoczęciu sezonu Gildyjnych Pól Chwały. Problem został natychmiast zgłoszony do naszych techników, którzy nie próżnowali i pomogli tak szybko, jak to możliwe rozpocząć ten sezon!

@aza III @Borisel
Na aplikacji mobilnej z zainstalowaną nową aktualizacją, starą, czy przez przeglądarkę? Zgłaszaliście problemy poprzez system supportu?
Po godzinie wróciło do normy więc nie zgłaszałem
 

L0rd Abrams

Szlachcic zagrodowy
Po wyjściu np. z osady i powrocie do miasta pokazuje mi, że wszystkie budynki wojskowe są puste(mimo że wszystkie jednostki są wyleczone). Po kliknięciu w szkolenie wyrzuca mnie do ekranu logowania. Fajna ta nowa aktualizacja...
Dokladnie mam to samo w wersji mobilnej. Pomaga dopiero wlaczenie zarzadzania armia (wtedy tak jakby znika blad z pustymi budynkami wojskowymi i juz pokazuja sie zapelnione) ale to nie tedy droga. Mam nadzieje ze naprawia to i to jak najszybciej bo jest to denerwujace.
 

Tarohoro

Szlachcic
Puste zdarzenia losowe, to nie przeterminowane, a przedterminowe, tak mi support wyjasnił. Pojawia się grafika chociaż nie jest przypisana jeszcze żadna nagroda.

Wczoraj wieczorem z mojej wioski Egiptu łucznicy poszli na piwo i do tej pory ich nie ma :D
 

aza III

Wójt
Dokladnie mam to samo w wersji mobilnej. Pomaga dopiero wlaczenie zarzadzania armia (wtedy tak jakby znika blad z pustymi budynkami wojskowymi i juz pokazuja sie zapelnione) ale to nie tedy droga. Mam nadzieje ze naprawia to i to jak najszybciej bo jest to denerwujace.
Tydzień to już naprawiają i końca nie widać
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Koniec tych niedogodności zdaje się, już widać

Dziś pojawiła się aktualizacja na aplikacjach mobilnych do wersji 1.209.17, gdzie błąd z budynkami wojskowymi już nie powinien występować.
Sprawdźcie w aplikacji sklepu, czy już macie tę aktualizację do pobrania i zainstalujcie ją.
 

Auraya

Hrabia
a co z tawerną? nadal się nie odświeża plakietka a przechodząc do miasta innego gracza pokazuje ilość krzeseł w mojej własnej tawernie a nie odwiedzanego gracza
 
Ja także odnoszę wrażenie iż zostało coś pogrzebane w GPC. Przy oporze 37 mam ogromne straty, podczas gdy zazwyczaj problemy zaczynałem mieć powyżej 50. Co ciekawe, atak i obrona w ataku ciągle wzrasta u mnie, więc powinno być wręcz odwrotnie
 

Amadeuss

Rycerz
Czy FOE przewiduje umozliwienie zbierania PR ponad 100?? Gracze mają juz tak rozbudowane perły i miasta że to trochę żenada. Co stoi na przeszkodzie by nie było tam żadnego limitu?? Jaki cel przyświeca temu ograniczeniu??
 

Auraya

Hrabia
w dziale pomysły była ostatnio dyskusja :) chodzi o wydawanie diamentów... jak zwykle oczywiście

Ja także odnoszę wrażenie iż zostało coś pogrzebane w GPC. Przy oporze 37 mam ogromne straty, podczas gdy zazwyczaj problemy zaczynałem mieć powyżej 50. Co ciekawe, atak i obrona w ataku ciągle wzrasta u mnie, więc powinno być wręcz odwrotnie
dodatkowo razem z gpch został zepsuty szept na czacie - przechodząc z miasta albo wracając znika rozmowa
 

aza III

Wójt
Robiliście coś przy wyprawach? Jestem w połowie III poziomu i nie wypadł choćby jeden pospolity, o reszcie nie wspominając. Ja wiem, że świątynia na 16 poziomie to nie jest dużo ale nawet przy pierwszym czasem coś wpadło. A teraz nic.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Robiliście coś przy wyprawach? Jestem w połowie III poziomu i nie wypadł choćby jeden pospolity, o reszcie nie wspominając. Ja wiem, że świątynia na 16 poziomie to nie jest dużo ale nawet przy pierwszym czasem coś wpadło. A teraz nic.
Prawdopodobnie trafiłeś na anomalię czasowo-przestrzenną i stąd te problemy.

1627570153936.png
 

Dark Raider

Baronet
Kiedy usuniecie błąd wyświetlania ilości osób w tawernie , błąd był stary, potem naprawiony i znowu po zebraniu monet liczba osób się nie zeruje do czasu odświeżenia gry ? Więc odnoszę wrażenie, że zepsuliście grę nic nie znaczącymi łatkami aby potem móc się pochwalić, że naprawiliście błędy. Brawo Żyletka :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

L0rd Abrams

Szlachcic zagrodowy
Kolejne problemy tym razem nie wyswietlaja sie towary z arki podczas zbiorow tak jakby arka nic nie dawala (z innymi budynkami towarowymi jest to samo). Dodatkowo dochodza problemy ze zwrotem PRow z arki (czasami mimo zakonczenia danego poziomu perly przez danego gracza punkty otrzymuje dopiero po kilku godzinach). Mam nadzieje ze ta nieudana aktualizacja zostanie wkoncu naprawiona.
 
Do góry