Wersja 1.208 - komentarze

Marik

Książę
Po co piszecie o zmianach, skoro nie są to wszystkie zmiany? W odpowiedzi na pytanie czemu kilka rzeczy zostało z gry usuniętych lub co zostało dodane - poinformowaliście mnie, że nie wszystko trafi na forum. Jeden wielki pic na wodę. Albo po każdej aktualizacji podajecie wszystkie zmiany albo nie marnujcie czasu na wypisywanie tylko niektórych.
 

chemik12

Wicehrabia
To samo na wszystkich światach na których gram (C, E, F i H). Do tego pomieszany język również w wioskach kulturowych...W pierwszej chwili myślałem że przedstawiłem jakieś ustawienia w przeglądarce, ale jak widzę to samo jest u innych :/
 

dawid17612

Hrabia
na misjach zaczętych tego niemam, ale na misjach gdzie nic nie zrobiłem wszystko po Angielsku, nawet w osadach
 

Markiz.

Książę
No i naprawione.
Życzę podobnej szybkości i skuteczności w wyłapywaniu i usuwaniu graczy korzystających z botów.
 

dawid17612

Hrabia
z tego co widze system nagle zaczął sie zawieszać po tej aktualizacji, nagle pojawia się 10-12 śmieci wokół miasta które w 80% są puste, jak odświeżysz strone nie pokazuje nic, i tak dzieje się co kilka godzin
 

Markiz.

Książę
jak odświeżasz stronę, to "śmieci" zwykle przemieszczają się po mapie i możesz je znaleźć w innym miejscu
 

hddk

Hrabia
I znowu zdjąłem z 8 znajdek i może w 3 coś było, a 5 zniknęło po cichu :) Na Becie, gdzie poprawki wchodzą dużo wcześniej, mam to samo.
 
Do góry