Wersja 1.204 - komentarze

Borisel

Hrabia
Proszę zgłosić gdziekolwiek błędy w odbiorze nagród w wyprawach gildyjnych . Gdy ktoś ma kilka nagród , to za odbiorem nagrody wyskakuje ekran przeniesienia na kolejny poziom WG . Więc zamiast odebrać nagrody za jednym razem (jak było) teraz trzeba wyklikać nagrody pojedynczo (nagroda>ekran>nagroda>ekran itd)
 

Devine111

Baron
Proszę zgłosić gdziekolwiek błędy w odbiorze nagród w wyprawach gildyjnych . Gdy ktoś ma kilka nagród , to za odbiorem nagrody wyskakuje ekran przeniesienia na kolejny poziom WG . Więc zamiast odebrać nagrody za jednym razem (jak było) teraz trzeba wyklikać nagrody pojedynczo (nagroda>ekran>nagroda>ekran itd)
Trzeba najpierw zebrać relikty, a dopiero nagrodę za ostatni obóz.
 

Markiz.

Książę
Proszę zgłosić gdziekolwiek błędy w odbiorze nagród w wyprawach gildyjnych . Gdy ktoś ma kilka nagród , to za odbiorem nagrody wyskakuje ekran przeniesienia na kolejny poziom WG . Więc zamiast odebrać nagrody za jednym razem (jak było) teraz trzeba wyklikać nagrody pojedynczo (nagroda>ekran>nagroda>ekran itd)
Ja mam tak od niepamiętnych czasów i dlatego nie zbieram ostatniej nagrody ze skrzyni, dopóki nie wyklikam wszystkich reliktów.
 

TomaszZeStarkowa

Szlachcic zagrodowy
Zgłaszałem już ten błąd, ale przy przebudowie miasta na wersji mobilnej gdy klikało się usuwanie budynków można było przeciągnąć po nich i chowały się wszystkie na drodze palca. A od pewnego czasu trzeba je klikać pojedynczo (no albo usunąć wszystkie naraz, ale nie w tym rzecz).
Logowałem się na przeglądarce i tam przeciąganie działa bez zarzutów.
 

Ferdinand

Baron
Miło widzieć, że przeniesiono błąd z beta serwera... spróbujcie szybko klikać produkcje w budynkach produkcyjnych, w pewnym momencie nie przeskakuje okienko do kolejnych budynków z jeszcze nie wybraną produkcją
 

Tomi2xl

Szlachcic zagrodowy
Błąd na błędzie:
1. Podczas klikania produkcji w kowalach już dwa razy pojawił mi się komunikat czy chcę wydać diamenty, jakbym kliknął chęć przyspieszenia produkcji - wcześniej tego nie było.
2."Na mapie Epok Kosmicznych, zgłaszaliście problem, gdzie mapa była zmieniana na inną po ukończeniu walki ręcznej o towar specjalny. Zostało to naprawione i nie ma miejsca zmiana mapy po wygraniu walki ręcznej." - NIE zostało to naprawione.
3. Zauważyłem, że podczas walki ręcznej dosyć często trzeba kliknąć dwa razy jednostkę przeciwnika, żeby ją zaatakować - wcześniej tego nie było.
 
Ostatnia edycja:

dżejmsbąd

Wicehrabia
Nadal jest błąd przy zbiorach. Niby się zebrało wszystko, ale przy ponownym wejściu do gry okazuje się, ze z niekŧórych budynków jednak zbiory nie zostały zrobione. Przez to zbiory się rozjeżdżają w czasie, co samo w sobie jest niefajne, ale tez idą za tym kolejne nieprzyjemności, np. sąsiad ma co splądrować, chociaż nam się wyświetla, że zebraliśmy produkcję.
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Błąd na błędzie:
1. Podczas klikania produkcji w kowalach już dwa razy pojawił mi się komunikat czy chcę wydać diamenty, jakbym kliknął chęć przyspieszenia produkcji - wcześniej tego nie było.
2."Na mapie Epok Kosmicznych, zgłaszaliście problem, gdzie mapa była zmieniana na inną po ukończeniu walki ręcznej o towar specjalny. Zostało to naprawione i nie ma miejsca zmiana mapy po wygraniu walki ręcznej." - NIE zostało to naprawione.
3. Zauważyłem, że podczas walki ręcznej dosyć często trzeba kliknąć dwa razy jednostkę przeciwnika, żeby ją zaatakować - wcześniej tego nie było.

Błędy 1 i 2 zostały zgłoszone.
Co do trzeciego - nie zauważyłem podobnych problemów. Mógłbyś napisać zgłoszenie w systemie supportu i dokładniej opisać, na czym problem polega i na jakiej platformie występuje?

Nadal jest błąd przy zbiorach. Niby się zebrało wszystko, ale przy ponownym wejściu do gry okazuje się, ze z niekŧórych budynków jednak zbiory nie zostały zrobione. Przez to zbiory się rozjeżdżają w czasie, co samo w sobie jest niefajne, ale tez idą za tym kolejne nieprzyjemności, np. sąsiad ma co splądrować, chociaż nam się wyświetla, że zebraliśmy produkcję.
Napisz proszę zgłoszenie w systemie supportu.
 

Jake Long

Baron
Za szybkie klikanie budynków zaopatrzeniowych i towarowych powoduje, że można przez przypadek kliknąć produkcję w następnym budynku po przewinięciu. Już kilka razy klikając produkcję 8h kliknąłem produkcję 4h w następnym budynku, przez co straciłem przez nieuwagę kilka produkcji do eventu. Tego problemu nie było przed aktualizacją do tej wersji.

Nie wiem czy to odpowiednie miejsce, ale od jakiegoś czasu odnoszę wrażenie, że guziki czasem nie czytają kliknięcia myszki kiedy powinny (bo się one podświetlają gdy ta myszka jest na nie nakierowana) i trzeba poruszyć często myszką w inne miejsce na guziku żeby on się nareszcie kliknął. Problem ten widzę już od ładnych paru aktualizacji i nie wiem czy ktoś w ogóle go przytaczał wcześniej czy nie.
 
Nie wiem czy to odpowiednie miejsce, ale od jakiegoś czasu odnoszę wrażenie, że guziki czasem nie czytają kliknięcia myszki kiedy powinny (bo się one podświetlają gdy ta myszka jest na nie nakierowana) i trzeba poruszyć często myszką w inne miejsce na guziku żeby on się nareszcie kliknął. Problem ten widzę już od ładnych paru aktualizacji i nie wiem czy ktoś w ogóle go przytaczał wcześniej czy nie.
Tak już jest od bardzo dawna i niezależnie od serweru na którym grasz! Trudno mi powiedzieć, czy to kwestia łącza internetowego czy coś innego. Czasem trzeba kursor kompletnie przemieści znad przycisku i ponownie kliknąć, żeby zaskoczyło. Trochę denerwujące, zwłaszcza jak się motywuje masowo!
 
Do góry