Wersja 1.203 - komentarze

DARBO1

Szlachcic
a prawdziwe zmiany jakie są? bo wątpie żeby to co podane jest na forum to było wszystko co zmieniają :)
 

Arvin

Szlachcic zagrodowy
A kiedy w końcu zostanie naprawiony błąd z przechodzeniem flagi na GPC, mimo że nie graniczy z danym sektorem gildia której flaga zostaje?
 

Markiz.

Książę
Czy Wy nas macie za idiotów?
Wczoraj wiadomość serwerowa o tym, że kiedyś tam wejdzie nowa osada
Dziś dwie wiadomości serwerowe w odstępie niecałych 90 minut, że dziś aktualizacja, a pojutrze event.
Serio, nie można było tego wysłać w jednej wiadomości?
 

MoodyClaim

Szlachcic zagrodowy
Czy Wy nas macie za idiotów?
Wczoraj wiadomość serwerowa o tym, że kiedyś tam wejdzie nowa osada
Dziś dwie wiadomości serwerowe w odstępie niecałych 90 minut, że dziś aktualizacja, a pojutrze event.
Serio, nie można było tego wysłać w jednej wiadomości?
Wg mnie to są osobne tematy, więc nie widzę przeszkód osobno wysyłanych wiadomości, chociaż w sumie można by z takiej garski newsów zrobić coś a'la newsletter i wysłać jako jedną wiadomość
 

Detaus

Szlachcic zagrodowy
Spokojnie - przyjdzie Event, to codziennie przez kilka pierwszych dni będą wiadomości serwerowe.
Na stronie głównej jest info o Evencie i o aktualizacja, więc po co jeszcze wysyłać to samo w wiadomości serwerowej?
Szczytem wszystkiego jest jednak wysyłanie ofert pracy. Nie przypominam sobie abym kiedykolwiek zgadzał się na przesyłanie mi ofert pracy - czyżby to jest złamanie ustawy RODO?
 

Borisel

Hrabia
Nie wiem czemu za każdą aktualizacją musi być coś spieprzone - teraz nie można odebrać reliktów z WG za jednym razem - teraz kolejne "ulepszenie" dla nas - odbiór jednego reliktu a potem wyskoczy wam okno przejścia na kolejny poziom WG . Więc jak ktoś ma kilka reliktów na mapie - przygotujcie się na dodatkową klikaninę . To też zgaduje "ochrona" przeciw botom ?
 

DonBeker

Baron
Wczoraj wieczorem robiłem aktualizację apki, a dzisiaj nie mogę odebrać prometu/ori z portów...dobrze, że na komputerze działa, ale jak się jest poza domem to trochę szkoda surki stracić. Coś z tym jest robione?
 
Do góry