Wersja 1.201 - komentarze

Jake Long

Baron
Uprzejmie proszę o wycofanie się z tej idiotycznej zmiany, która powoduje, że każdy budynek, przeniesiony za pomocą przechowajki do inwentarza jest z automatu blokowany do sprzedaży. To samo dzieje się z rzeczami kupionymi na aukcji/na półce u handlarza.
To że znalazł się ktoś nie potrafiący odróżnić przedmiotów wartościowych od szmelcu i sprzedał go sobie u handlarza, nie powinno narzucać innym graczom dodatkowej klikaniny.
A ja jestem zdania że dobrze że tak zrobiono. Dużo dodatkowej klikaniny tutaj nie masz. Kiedyś klikania kowali miałeś więcej niż teraz klikania tej kłódeczki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Jake Long

Baron
Uważam kłódkę za genialny przedmiot. Mogę z jej pomocą wywalić z listy do sprzedawania u handlarza masę przedmiotów, które chcę zostawić na potem i nie musieć przewijać kilometry na liście w dół żeby sprzedał chłam pokroju zestaw motywacji czy premie do walki 10% atak.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Markiz.

Książę
Zmiana jest idiotyczna, bo powoduje dodatkowe klikanie, tam gdzie nie powinno go być.
Skoro kupiłem coś u handlarza, to dlaczego z automatu jest to blokowane? To ja powinienem decydować, co chcę zablokować przed niechcianą sprzedażą.
Jeśli coś usunąłem z miasta, to dlaczego jest z automatu blokowane? To ja powinienem decydować, co chcę zablokować przed niechcianą sprzedażą
To jest jeden z wielu przypadków, gdzie Inno wychodzi przed szereg i na prośbę "promila graczy" wprowadzają bzdurne rozwiązania, które są irytujące dla większości normalnych, myślących uczestników tej zabawy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Jake Long

Baron
To jest jeden z wielu przypadków, gdzie Inno wychodzi przed szereg i na prośbę "promila graczy" wprowadzają bzdurne rozwiązania, które są irytujące dla większości normalnych, myślących uczestników tej zabawy.
Inno w tym wypadku wychodzi przed szereg Supportu z myślą o tym, żeby ułatwić IM robotę. Pomyśl ile tygodniowo otrzymuje Support wiadomości o możliwości przywrócenia niechcący usuniętego budynku.
Kliknięcie jednej kłódki zajmuje kilka do kilkunastu sekund. Ten cały promil graczy zamień sobie wpierw na liczby, a następnie podziel tę liczbę przez ilość osób działających w supporcie w danym kraju.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Markiz.

Książę
I co myślisz że dzięki temu support będzie leżeć na plaży, popijając drinki? ludzie usuwali, usuwają i będą usuwać przedmioty i żadna kłódka tego nie zmieni. A potem wiadomości i tak support będzie otrzymywać.
Ta zmiana tylko denerwuje, bo kilka/kilkanaście razy na tydzień trzeba kłódkę "odhaczać"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Persarum Rex

Zablokowany
Jeszcze jedna ciekawostka wprowadzona bez info. jak sie wystawia "niekorzystna" ofke to pytaja "czy na pewno?" ;) moze juz wczesniej bylo ale nie zauważylem
PS chyba "po cichu" Inno zmienia "grupe docelowa" graczy bo na "starych wyjadaczach" nie zarabiają ;)
 
Do góry