Wersja 1.188 - komentarze

WiliamWales

Szlachcic zagrodowy
Super, tylko kiedy wprowadzicie możliwość rozmowy na priv w gildi ?! Teraz nie da się kliknąć na avatar gracza i napisać mu priva, trzeba szukać na liście członków gildi co doprowadza do szałuniestety :/ Ikona do wysłania priva po kliknięciu na avatar pojawia się jedynie na wątkach w dziale społeczność i na głównym wątku gildi, a 99% rozmów odbywa się na innych wątkach gildyjnych i tam się nie pojawia ikona wiadomości prywatnej :/

Jakikolwiek problem na 1.9 w gildi, targu czy nawet chęć napisania priva to strata czasu na szukanie kogoś w historii wiadomości lub na liście członków gildi by im priva wysłać ... dramat ...

Fajnie że coś robicie, nie wszystkie zmiany mi się podobają i nie muszą ale to jest zwyczajnie męczące ...
 

ZjemCię

Wójt
Znowu grzebaliście przy kolejności motywacji i pewnie nawet o tym nie wiecie, albo nie chcecie informować graczy. ....
 

DomLuk

Wójt
Nie wiem czy to było zgłaszane pewnie tak , ale przypomnę nie da się zlikwidować przy zabieraniu ofert przewijający pasek do samego dołu.
Jest tak to wnerwiające jak mam masę ofert.
 

hddk

Hrabia
Z tego co widzę to najpierw były zmotywowane budynki dające 3 PR (Mroczne Przejście i Kolumna lvl 7), potem Runy lvl 5 dające 2 PR i potem budynki dające po 1 PR (Runy lvl 4, Ołtarze Artemidy, ŚW lvl 1). W czym więc problem?
 

ZjemCię

Wójt
Z tego co widzę to najpierw były zmotywowane budynki dające 3 PR (Mroczne Przejście i Kolumna lvl 7), potem Runy lvl 5 dające 2 PR i potem budynki dające po 1 PR (Runy lvl 4, Ołtarze Artemidy, ŚW lvl 1). W czym więc problem?
..a teraz Ołtarze i Runy 4lvl spadły na koniec - za świątyniami.
Problem w tym, że grzebią a nawet o tym nie wiedzą - nie kontrolują i nie panują nad własnym produktem ;) Taka zmiana jest nie pierwszy raz. Poza tym, ołtarze czy runy mają coś jeszcze niż pr - choć akurat to nie ma dla mnie znaczenia, bo nie o tym pisałem wyżej :)
 
Ostatnia edycja:

ZjemCię

Wójt
Nie było zmian w tej kwestii.
O tym właśnie mówię - nie ogarniacie co się dzieje. Już nawet nie tyle Wy (w domyśle PL support) co w centrali. Natomiast powiedzenie "nie było zmian w tej kwestii" to zwykłe kłamstwo choć nieświadome ;) Bo zmiany były i wyraźnie je widać na screenach i tego nie możecie kwestionować, że zmiany się pojawiły.
 
Do góry