Wersja 1.187 - komentarze

Mirko69

Rycerz
I znowu trzy dni mulenia, zawieszania, wyskakiwania i wszelkich innych tego typu akurat na Pola.
Potrzebne te szlaczki i wężyki jak ....... I tu nie wiem co napisać bo zgodnie z regulaminem każde słowo może zostać uznane przez moderatora/cenzora za wulgarne, obelżywe, rasistowskie, seksistowskie, propagujące faszyzm, komunizm albo LGBT lub obrażające czyjeś uczucia.
 

chemik12

Wicehrabia
Tylko że tu mamy tylko posłańca który tylko przekazuje informację z centrali. Niestety nie wszyscy to rozumieją i wylewają swoje żale. Zmiany mało istotne. Trochę szkoda że programiści zajmują się tylko takimi drobiazgami (bo pewnie łatwiej je poprawić i tym samym łatwiej się wykazać) niż tym czego oczekuje społeczność.
 

HEEGON

Szlachcic zagrodowy
Poprawki błędów : " Czasem ikona na pasku znajomych pokazywała, że można usiąść w Tawernie, choć nie zawsze było miejsce by w niej usiąść. "

TO nie zostało poprawione
 

Mirko69

Rycerz
Poprawili ogólną wydajność bitew w ten sposób, że zwiększając swój atak/obronę automatycznie zwiększam atak/obronę gry w tle bo parametry nie zmieniają się. Mam prawie 950/450 a zdarzyło mi się przegrać z 4/4 czy 27/27. Podobnie było kiedy miałem 750/350. I wtedy i teraz osiągam podobną wysokość oporu max. W walkach wygranych co druga walka to totalna wymiana wojska a potem co walka. Opór rosnący przy 5 obozach co daje 120% prawdopodobieństwa, że nie wzrośnie. Koń by się uśmiał. System bankowy przy naliczaniu oporu. Najpierw odsetki potem ew. kapitał Na początku serii walk opór rośnie bardzo często ale nie wiemy jak będzie dalej bo musimy wymieniać wojsko i seria rozpoczyna się od początku Prawdopodobieństwo ma swoje prawdopodobieństwo wystąpienia. Jeśli przy 3 obozach prawdopodobieństwo wzrostu oporu wynosi 28% to jakie jest w/g Was prawdopodobieństwo, że zdarzy się tak 6 razy pod rząd? A zgadnijcie jakie jest gdy zdarzą się dwie takie serie. Tzn. 6 razy rośnie, 1 raz nie rośnie i znowu 6 razy rośnie. Wiecie co mi odpowiedzieli? Że skoro prawdopodobieństwo jest dodatnie tzn. że jest możliwe. A jest możliwe ujemne?:)))) Matematyka forgeofempirowska.

Chemik12. Wybacz ale to są przedstawiciele gry na Polskę. I guzik mnie obchodzi, że Oni nic nie mogą. Są na pierwszej linii i zbierają od nas. Tak działa system wszędzie. Kiedyś poszedłeś do kierownika, naczelnika teraz blokady, ochrona, karty, kody. Skoro reprezentują firmę to są tą firmą. I ten kradnie co kradnie i ten co drabinę trzyma. I poszli tam na ochotnika to niech teraz nie płaczą.
 

BlackHunter77

Szlachcic zagrodowy
A dlaczego 23 września nie ma jeszcze aktualizacji na androida? Ostatnia wersja jaka jest to 1.186 z 14 września.
 

K3Y1

Szlachcic zagrodowy
Przy motywacji lub zbiorach zmienia mi się liczba mieszkańców, gram na telefonie.
 

EndrjuChwat

Szlachcic zagrodowy
Gram w tu 3 miesiące i napiszę tylko jedno dno i wodorosty po pierwsze myślałem że to gra strategiczna . Błąd ta gra przypomina chodowanie trola nie mam na nic wpływu ważne jest aby być w grze reszta zależy od administratora . Perły to bzdura tak jak i taktyka żegnam bardzo uprzejmie .
 

Atli

Hrabia
Gram w tu 3 miesiące i napiszę tylko jedno dno i wodorosty po pierwsze myślałem że to gra strategiczna . Błąd ta gra przypomina chodowanie trola nie mam na nic wpływu ważne jest aby być w grze reszta zależy od administratora . Perły to bzdura tak jak i taktyka żegnam bardzo uprzejmie .

Pomyliłeś fora, dział Żale i Płacze to nie tu....
 

Mirko69

Rycerz
Kiedyś z Supportu mi napisano żebym planował i zastanawiał się co buduję. Człowiek nie bardzo chyba wiedział co się wokoło niego dzieje.
Pierwsza wersja mojego miasta miała być ładna dla oka i pod tym kątem wybierałem budynki. Ale plaga złodziejstwa nagradzana przez GmbH spowodowała takie .....że zrezygnowałem i zacząłem budować miasto, które mogło stawić opór złodziejowi. W międzyczasie Gmbh postanowiło poprawić wydajność bitew w rezultacie mając ponad 200/1400 przegrywałem z napastnikiem 400/400. No to postanowiłem miasto przebudować. Zlikwidowałem obronę nastawiając się na totalny atak. Nastały Pola i wydawało się, że będzie fajnie. Obiecano PvP i V poziom wypraw. Jak wiecie PvP i V poziomu nie będzie za to podkręcono śrubę na IV poziomie wypraw. No i znowu poprawiono kilka razy wydajność bitew. Wynik taki, że mając 900/400 na Polach przegrałem rekordowo z 4/4 !!!!!!!! Na trzech obozach sześć razy raz po raz rosnący opór. Przerwa i znowu podobna seria. Matematycy się za łeb łapali widząc te kwiatki. Ale jeszcze lepszy był wzrost o 2 oporu przy 5 obozach czyli 120 %, że nie wzrośnie. :)))
Szaleńczo rosnący opór i ogromne koszty negocjacji. Doszło do tego, że zakończyliśmy Pola z przewaga ponad 200 tys pkt a przeciwnikami były topowe Gildie z mojego świata. Nikt nie chciał walczyć bo za drogo. Brak surowców na obozy. Tempo negocjacji to osobny temat. Na Wyprawach gdzie szybkość nie ma takiego znaczenia negocjacje są z automatu. Na Polach nie dość, że kosmicznie drogo to jeszcze powoli. Jak zrobić negocjacje kiedy moja Gildia bierze sektor w 30 sek ?
Do tego dochodzą informacje, że atak można będzie rozwijać tylko do 1200 co jest możliwe skoro rozwój Gildii kończy się na 100 poziomie.
Niejasny, nieczytelny bez kalkulatora i ściągawki ranking gdzie nie wiadomo co z czego wynika. Dziwny ranking na Polach gdzie wszystkie Gildie mają 1000 pkt.
Kiepski system nagradzania. Nie w/g zasług i ew. potrzeb ale równający w dół. Może dla kogoś 20 000 złotych albo młotków coś znaczy ale dla takich jak ja taka nagroda może wywołać kilka słów. Podobnie Świątynie Wiedzy czy medale. Dać jak najmniej i jak najbardziej rozwodnione. Po co np. ten sam budynek w trzech postaciach. I potem powód do chwały, że tyle nagród a to jedna i ta sama chałupa tylko rozpaprana. Event i wielka nagroda w postaci zmniejszenia studni życzeń albo inny kubeł. Przecież to żenada. Większość nie zrobi eventu bez diamentów. Na poprzedni event wydałem 5,5 tys. Teraz też bez nich nie mam szans na zebranie kompletu. Trudno ale kiedyś powinienem mieć taką szansę. A jest ich tyle co kot napłakał. Rok zdobywałem Kolosa i zaraz będę go likwidował bo już przestarzały.
Handlarz i ceny z kosmosu. Cena pudełka do pakowania budynku wyższa niż kwota za sprzedaż tego budynku. Itd, itp.:))
Czat to temat zastępczy. Zrobiony no i dobrze ale czy to powód do przecinania wstęgi. Przecież dziś to norma.
Trzeba będzie wrócić pewnie do zaniechanego PVP w czasie rzeczywistym gdzie sprawdzą się rozbudowane ataki i obrony. I nie trzeba będzie wtedy nic podkręcać. :))))

Atli a tu jest Dział Zachwytów i Westchnień?
Napisał jak czuł i wcale mu się nie dziwię.:))
 

Azzie

Baron
Coś w tym jest. Faktycznie np budynki z kolejnych eventów nagle zaczęły prześcigać się w wydajności itp. Wydaje mi się, że powstał problem, jak pogodzić nowych graczy z zaawansowanymi i bardzo zaawansowanymi. Teraz powstaje pytanie, czy obrana droga jest aby na pewno słuszna. I zapewne biorąc jako target płatników prawdziwego pieniądza, to tak. Reszta w zasadzie potrzebna jest jedynie do robienia liczb, bo czy ktoś bawiłby sie w grę, w której mógłby być najlepszy ze 100 graczy? Przecież o wiele lepiej brzmi "najlepszy z 10000 graczy". Cóż, pożyjemy zobaczymy, w którą stronę podążymy dalej.
 
Do góry