Wersja 1.186 - komentarze

Tymek2007sims

Wicehrabia
ja czekam na nowe centrum wiadomości . jestem w epoce postępowej , najwyższy czas zrobić jakiś postęp w tym temacie
wiadomo kiedy dokładnie będzie nowe centrum ? :)
 

piotresz

Hrabia
"Rozpoczynając bitwę, można teraz poddać się od razu, bez konieczności czekania na swoją turę"

To raczej ułatwienie a nie ulepszenie. Czasami przy nierozważnym ataku można było stracić połowę armii.
Plądrowacze się ucieszą
 

Markiz.

Książę
Zwariowaliście z tą zmianą w poddawaniu się? Gdzie tu logika? Moja armia obronna ma ruch jako pierwsza, rozpoczyna bitwę i nie może jej wygrać w pierwszej kolejce, bo przeciwnik od razu się poddaje -PARANOJA.
Proszę tego nie wprowadzać !!!
 

kasia2389

Arcyksiążę
Zwariowaliście z tą zmianą w poddawaniu się? Gdzie tu logika? Moja armia obronna ma ruch jako pierwsza, rozpoczyna bitwę i nie może jej wygrać w pierwszej kolejce, bo przeciwnik od razu się poddaje -PARANOJA.
To raczej nie na tym będzie polegało, powinno być tak, ze jednostki agresora, które miały by zginąć i tak zginą, nie trzeba będzie tylko czekać na zakończenie animacji walki.

I wydaje się, że tak jest:
Zwróćcie uwagę na paski życia ośmionogów, na planszy i w rezultacie bitwy:

1598786074627.png
 
Ostatnia edycja:

Blade1984

Książę
Powinno ale czy tak bedzie? Do tej pory poddanie, przynajmniej przy ataku na sąsiada i GPC, nie powodowalo straty jednostekScreenshot_20200830-131525.png
 

kasia2389

Arcyksiążę
Do tej pory poddanie, przynajmniej przy ataku na sąsiada i GPC, nie powodowalo straty jednostek
Tak, ale u obrońcy, u agresora, ten co umarł to nie żyje, oczywiście o ile nie zostanie wskrzeszony diamentami.
Poddanie bitwy będzie dokładnie w tym samym momencie z takim samym rezultatem, tylko nie trzeba czekać na zakończenie animacji.
 

Małysz01

Szlachcic
zbiorów za diaxy na telefonie dalej nie ma .... źle działające centrum wiadomości na telefonie dalej nie działa ...
 

kasia2389

Arcyksiążę
To naprawdę jest takie epokowe odkrycie. ze trzeba blokować slot wiadomości z tym (cenzura - mowa nienawiści) na kilka dni?
Gdyby jeszcze była tam, ze w dniu o godzinie takiej i takiej i krótki opis wprowadzanych zmian oraz zwyczajowa formułka o przeprosinach, to można by to zrozumieć.

Jaka jest przyczyna nieniknięcia tej wiadomości po przeczytaniu? Albo niemożności skasowania?

Ile razy można to czytać? Zawsze gdy widzę tą trąbkę budzą się we mnie negatywne uczucia, a to chyba nie jest celem gry by denerwować użytkowników.
1598944053914.png

Na szczęście jak wreszcie wprowadzą nowe centrum, będzie można pożegnać się z tymi wiadomościami raz na zawsze, bo będą w osobnej zakładce.
Jak myślicie jaki jest średni czas (dla wszystkich graczy) od kliknięcia na trąbkę do zamknięcia wiadomości? U mnie to 0,2 sekundy, bo na mniej system nie pozwoli.

zbiorów za diaxy na telefonie dalej nie ma ....
Wydaje się, że nie ma to żadnego związku z aktualizacją.
Czy powinniśmy dyskutować o tym czego nie wprowadzono, czy tylko o tym co wprowadzono?
 
Ostatnia edycja:

Ta Aga

Szlachcic zagrodowy
Jest szansa, że czat globalny na Polach Chwały zostanie naprawiony?? Wciąż jest problem - jak jestem na GPC, a ktoś coś do mnie Szepnie - powracając na miasto wiadomość ta ginie :(.
 

Enkidu

Rycerz
fajna ta nowa poprawka. Taka niedorobiona jak zawsze. Nie ma możliwości przerzucania wątków między zakładkami (wszystko trzeba lecieć od nowa, cudownie po prostu). A ilość powiadomień na telefonie jest taka, że zabrałem foe możliwość wysyłania jakichkolwiek powiadomień w uprawnieniach. Supporterzy, Was lubię, ale do centrali przekażcie, że uważam ich za zbiór najdurniejszych project managerów.
 

Arox

Baron
Nie ma możliwości przerzucania wątków między zakładkami
Bardzo proste wyjaśnienie: W zakładce Gildia mogą znajdować się tylko członkowie gildii(i są automatycznie dodawani gdy dołączą do gildii i usuwani gdy opuszczą gildię). W zakładce Społeczność możesz dodawać do wątków kogo chcesz(i tak właśnie było w starym systemie, w wątku mogli być ludzie z różnych gildii). Więc nie ma możliwości przenoszenia i trzeba zakładać jeszcze raz wątki co nie powinno być problemem.
 

Enkidu

Rycerz
to nie jest problemem. Chcę mieć wątek gildyjny koordynatorów - więc z definicji ograniczony do niewielkiej ilości osób z gildii. Powinien być w gildyjnych jako "ważny" a jednocześnie nie mogą tam być wszyscy. Widać, że menedżerowie projektu nawet nie wiedzą, jak ludzie grają w ich własną grę.
 
Do góry