Wersja 1.184 - komentarze

Azzie

Baron
Za to strzałka sugerująca możliwość wejścia do Tawerny w niektórych przypadkach jak nie znikała, tak nie znika, co skutkuje, że do tawerny wejść się nie da. Jak któryś raz dziennie na to trafiasz to potrafi zirytować...
 

Małysz01

Szlachcic
wiadomosci na telefonie nie działają. Żeby się odświeżyły trzeba z nich wyjść całkowicie. Zbiorów za diaxy na telefonie nie ma dalej.... Macie nas gdzieś...
 

Enkidu

Rycerz
ostatnio zaliczyłem ciekawego buga - dostawienie Drogi ku Zwycięstwu do SH w trybie przebudowy spowodowało reset licznika. Support twierdzi, że tak ma być ;) a przecież tryb przebudowy miał chronić przed takimi problemami. Tak trudno eskalować buga do centrali?
 

xxMałaMixx

Szlachcic zagrodowy
Jak zwykle tylko kosmetyka a ważne problemy dalej zostają ... Chyba przestanę w to grać za bardzo mnie to irytuje.
 

kasia2389

Arcyksiążę
To naprawdę jest takie przełomowe, ze przez tydzień trzeba będzie zajmować slot w wiadomościach?
1596532300472.png

Noże ktoś wie o jakich kilku innych usprawnieniach piszą w ogłoszeniu?

Przeczytałem ogłoszenie uważnie i nie ma tam żadnych informacji o nowych usprawnieniach.
Naprawiają tylko stare błędy i o co oczywiste wprowadzają nowe, ale tego nie można nazwać usprawnieniem gry.

Ludzie jak mnie irytują te wiszące tygodniami wiadomości, dobrze, ze niedługo będą na osobnej stronie i nie trzeba będzie tam wcale zaglądać.

Bardzo jestem ciekaw ile czasu przeciętnie zajmuje graczom zamkniecie okna wiadomości po kliknięciu na trąbkę, oraz okna osiągnięć, teraz dzięki tym zmianom, będzie można je zamknąć jeszcze szybciej.
Ja zamykam natychmiast albo jeszcze szybciej.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser17516

Guest
Pytanie do programistów Inno. Ile błędów będzie posiadała kolejna wersja i czy w historii gry była kiedykolwiek wersja bez błędów?
 

ISsKRA

Szlachcic
ostatnio zaliczyłem ciekawego buga - dostawienie Drogi ku Zwycięstwu do SH w trybie przebudowy spowodowało reset licznika. Support twierdzi, że tak ma być ;) a przecież tryb przebudowy miał chronić przed takimi problemami. Tak trudno eskalować buga do centrali?

Tryb przebudowy już chyba nie spełnia funkcji nieresetowania licznika... Ostatnio wszystkie ogrody u mnie zaczęło liczyć na nowo, a wydaje mi się że przy wprowadzeniu tej opcji tak nie było
 

Azzie

Baron
Jakieś 2-3 tygodnie temu robiłem przebudowę, przestawiałem 4 zestawy i wszystko działa bez zarzutu. Żadnego resetu nie było.
 

DeletedUser18669

Guest
Ciekawe z którą aktualizacją zepsuli historię wydarzeń gvg, wczoraj część zepsuli, dziś już całkiem nie da się nic wyczytać z tej historii - zwyciężeni są zwycięzcami przynajmniej na H.
 

ISsKRA

Szlachcic
Ciekawe z którą aktualizacją zepsuli historię wydarzeń gvg, wczoraj część zepsuli, dziś już całkiem nie da się nic wyczytać z tej historii - zwyciężeni są zwycięzcami przynajmniej na H.
Na B również z tym problem, nawet nie widać kto uwolnił sektor, co za tym idzie niczego się nie można doliczyć :(
 

Tymek2007sims

Wicehrabia
a czy zauważyliśćie że jak gra jest włączona 3-4 godziny i w między czasie jest uśpiony komputer (czasem tak robię) to okno eventu znika ? są zadania ale nie można kręcić kołem i od nowa trzeba wchodzić
 

Blade1984

Książę
Bo jeśli komputer zostanie uśpiony to musisz odświeżyć stronę, normalne, to nie jest zwykła gra zainstalowana na komputerze tylko przegladarkowa.
 
Do góry