Wersja 1.183 - komentarze

DeletedUser17516

Guest
Miałam piękny sen. Śniła mi się poprawka której nie trzeba będzie poprawiać! Gram już kilka lat i nie było wersji która była pozbawiona błędów. Przypadek? Nie chcę oceniać wybitnych specjalistów z Inno ale coś jest na rzeczy. Co wersja to lista błędów i tak za każdym razem. Może tam potrzeba Polskich programistów?!
 

Von Grun

Wicehrabia
Grafikom, to polecam wybrać się w końcu do portu i zobaczyć jak wyglądają stojące w nim statki żaglowe, lub zawołać do pomocy tego co robił grafikę targu na przystani ;)
I prosiłbym o zaktualizowane wymagania sprzętowe dla obecnej wersji gry.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Jak wam się nie chce wprowadzać zmian, których oczekują gracze to przyjmijcie nowych ludzi, którzy będą słuchali graczy i wprowadzali zmiany, których gracze oczekują.
To nie jest tak, że im się nie chce, chociaż nie wiem do końca kogo masz dokładnie ma myśli. Obecni tutaj na forum nie tworzą jej.
 
Nie wiem czy ktoś jeszcze ma ten problem, ale u mnie na aplikacji mobilnej występują olbrzymie kłopoty z dostępem do osady kulturowej, zamiast niej uparcie otwiera się kolonia.... pojawia się także wykrzyknik nad statkiem, mimo że do zebrania w osadzie nic nie ma.
 

Ferdinand

Baron
Podobnie... jestem dopiero w jesieni ale jak klikam na statek do osady to wyskakuje okno z niewybudowanym portem kosmicznym xD ale z wykrzyknikiem mam odwrotnie. Nie pokazuje się nawet jeśli są zbiory w osadzie...
 

chemik12

Wicehrabia
Dokładnie tak samo jak u przedmówcy (jestem również w jesienni). Wejść do osady się da , ale utrudnione - nie na statek a delikatnie w dół i na lewo...
Brak graficznej informacji o zbiorze w osadzie - na szczęście jeszcze przechodzą powiadomienia systemowe.
 

Blade1984

Książę
Mam to samo na tel, nie sprawdzałem na kompie. Na tel jak klikne na statek to pojawia mi sie port kosmiczny, dopiero klikne na tę wieżę w porcie otwiera mi osade.
 

Azzie

Baron
Gram głównie na komputerze, ale zdarza mi się wejść do gry z telefony. Tam się jakiś cyrk zrobił. Na jednym świecie robię osadę, na drugim nie. Tam gdzie nie robię jest wykrzyknik, że nie robię, na drugim brak, że coś się zrobiło. Na kompie łódka przenosi do osady tak jak port, na tel odpala się... Port kosmiczny, a w zasadzie info, że będzie.
Co do ikon ogólnie (teraz bardziej komp, choć może to być uniwersalne). Tawerna mogłaby przestać przypominać krematorium. Porty są w miarę ok, ale po co dwie drogi do osady (zakładam, że przycisk na dole zniknie)? Gdyby jeszcze port pozwalał otworzyć kolejną, a nie odsyłał do już otwartej.
Zamiast wymyślać takie koszmarki jak tawerna, płomienie, czy ryje i bramy, graficy mogliby popracować nad budynkami 3D. Od razu dodam, że nie chodzi mi o możliwość obracania budynków (jak wiadomo, nigdy nie będzie i dobrze) ale obracania całego świata. Raz, żeby nacieszyć oko widokiem od innej strony, dwa, żeby zobaczyć, czy za tym dużym budynkiem i kilkoma krzakami jest droga, czy jakiś bibelot. Tyle ode mnie.
 

Blade1984

Książę
graficy mogliby popracować nad budynkami 3D. Od razu dodam, że nie chodzi mi o możliwość obracania budynków (jak wiadomo, nigdy nie będzie i dobrze) ale obracania całego świata. Raz, żeby nacieszyć oko widokiem od innej strony, dwa, żeby zobaczyć, czy za tym dużym budynkiem i kilkoma krzakami jest droga, czy jakiś bibelot.
i to jest dobry pomysł ;)
 
Do góry