Wersja 1.183 - komentarze

kasia2389

Arcyksiążę
Kolosalne, przełomowe zmiany, myślę, że będę tu wyrazicielem opinii znaczącej większości graczy, takich zmian właśnie nasza społeczność oczekuje.
Co prawda, kilka osób bredzi coś o 5 diaksach i innych całkowicie niepotrzebnych zmianach, ale to nie ludzie to wilcy.
Tak trzymać, brawo Inno.
 

DeletedUser7795

Guest
Wprowadźcie w końcu ta ikonkę która informuje o pozostałych zbiorach na mobilce. Znowu miałem jeden zbiór, który pominąłem.
 

MarianOkrk

Szlachcic
W praktyce - będzie ciasno. Budynki postawione na polach przy brzegu będą zasłaniać to co na nabrzeżu.
PS: Screen od gracza @hddk
 

Załączniki

  • Nowe budynki.jpg
    Nowe budynki.jpg
    178,7 KB · Wyświetlenia: 98

midh

Wójt
a ja mam takie techniczne pytanie ? ogloszenie ze srody : Zmiany w Wyprawach Gildyjnych zostaną aktywowane 20 lipca, czyli przed rozpoczęciem kolejnych wypraw 21 lipca.
ogloszenie z dzis ze aktualizacja 22 lipca

czyli ? bo troche nie rozumiem, zmiany aktywowane juz dzis aktualizacja dotyczaca wg za 2 dni ?
 

Fatherland

Książę
To dwie zupełnie inne aktualizacje.
Wyprawy (poziom 4 trudniejszy, ulepszenia budynków w nagrodach, itp) - Zmiany w Wyprawach Gildyjnych zostaną aktywowane 20 lipca, czyli przed rozpoczęciem kolejnych wypraw 21 lipca.
Nowa wersja gry (grafika, itp) - z ogłoszenia drugiego, wchodzi w środę standardowo, 22 lipca.

aktualizacja "cicha" zapewne już wprowadzona - widoczna powinna być na 4 poziomie wypraw dzisiejszych
a jutro aktualizacja druga zgodnie z harmonogramem

przynajmniej taki mają plan
 

Azzie

Baron
Kolosalne, przełomowe zmiany, myślę, że będę tu wyrazicielem opinii znaczącej większości graczy, takich zmian właśnie nasza społeczność oczekuje.
Co prawda, kilka osób bredzi coś o 5 diaksach i innych całkowicie niepotrzebnych zmianach, ale to nie ludzie to wilcy.
Tak trzymać, brawo Inno.

Mi zabrakło jedynie dodania z 500 mord do wyboru na avatar. Reszta przerosła moje oczekiwania!
 

DeletedUser21108

Guest
Cicha aktualizacja to rozumiem współczynnik 120% już w połowie 4 poziomu
 

stonellic

Szlachcic zagrodowy
skoro ikona, przez którą dotychczas wchodziliśmy w wyprawy gildyjne stała się zbędna, to może zastąpić ją ikoną dostępu do pereł architektury. w mobilnej wersji od zawsze była taka opcja a w przeglądarkowej trzeba się przeklikiwać przez ratusz

I dajcie w końcu ten pasek mieszczący 1000 PR
 

Azulena

Baron
Tak zapytam, czy tak miało być, że w Marsie mam tawernę i port wyglądający na epokę przemysłową, czy to błąd?
Przyjrzałam się dokładnie i te budynki są z Rozkwitu Średniowiecza, nawet nie z Przemysłowej. ;) A też myślałam, że z Przemysłowej. Czyli Graficy mają teraz pracę zapewnioną na dłużej... ;)
W sumie dobrze, trudno, żeby pracowali tylko wtedy, kiedy do gry wprowadzane cą całkiem nowe budynki. ;)
A grafika FoE w sumie jest ładna - z pewnymi wyjątkami. :p

Co mi przypomina pewną sprawę...

W jakieś dyskusji ktoś napisał, że wygląd miasta, to ostatnie, co go interesuje.
A dla mnie - i wiem z rozmów, że nie tylko dla mnie - wygląd miasta jest ważny, bo od "miszmaszu miszmaszów" oczy mnie bolą i cierpi poczucie estetyki.

W mojej jedynej grze typu MMORPG, której twórcy ze studia ArenaNet mają niezwykle ciekawy model biznesowy ;) za wygląd można zapłacić i mieć taki, jak się chce.
I o dziwo... tylko za to, za inny od innych wygląd postaci, Gracze chętnie płacą, a w miastach, gdzie Graczy spotyka się najwięcej, aż się w oczach mieni od kolorów i wzorów zbroi, broni oraz Outfitów.
To ostatnie, to "ciuszek" zakładany na zbroję. Jak gram ulubioną klasą, Guardianem, to nie za bardzo mi do postaci kobiecej pasują te stalowe, ciężkie i ulepszone kolcami zbroje... brrrr.... Kupuję outfit, klik i już moja śliczna biega w powiewnej szatce, pasującej do jej urody. :D

W FoE, chętnie bym zapłaciła, za jednolity, zgodny z epoką, wygląd całego miasta - czyli taki outfit, do "założenia" na miasto. ;)
 
Ostatnia edycja:

Amadeuss

Rycerz
zupełnie nie rozumiem tych zmian - po co ikonka w pasku i port do wypraw gildyjnych?? po co port i statek do wejścia w osadę?? Coś powinno zniknąć bo równie dobrze możecie wprowadzić jeszcze 10 innych przycisków, budynków do wchodzenia w to samo. Kolejna sprawa to zabawa z grafiką tawerny - przeszkadzało to komuś?? to zupełnie tak jak wprowadzenie tego sławetnego "cienia pod srebrnikami" ... A faktycznie potrzebne zmiany wciąż leżą - jak np ograniczenie do 100 PR - to jest kpina! dzisiaj średnio rozwinięte miasto zbiera więcej z PC o reszcie nie wspomnę ....
 
Przyjrzałam się dokładnie i te budynki są z Rozkwitu Średniowiecza, nawet nie z Przemysłowej. ;) A też myślałam, że z Przemysłowej. Czyli Graficy mają teraz pracę zapewnioną na dłużej... ;)

Są 4 etapy grafik, ostatnia jest z przemysłowej, przedostatnia ze średniowiecza ;) Niby ładnie to wygląda, ale i tak nie rozumiem jak można szumnie ogłosić coś nowego, skoro to nie jest dokończone. Brak grafik stosownych do epoki, w której się znajduje gracz to co prawda niewielkie niedopracowania, ale jednak rażące. Było dobrze, chcieli zrobić lepiej, a wyszło przeciętnie, bo ktoś nie zdążył, celowo lub przypadkiem.


zupełnie nie rozumiem tych zmian - po co ikonka w pasku i port do wypraw gildyjnych?? po co port i statek do wejścia w osadę?? Coś powinno zniknąć bo równie dobrze możecie wprowadzić jeszcze 10 innych przycisków, budynków do wchodzenia w to samo. Kolejna sprawa to zabawa z grafiką tawerny - przeszkadzało to komuś?? to zupełnie tak jak wprowadzenie tego sławetnego "cienia pod srebrnikami" ... A faktycznie potrzebne zmiany wciąż leżą - jak np ograniczenie do 100 PR - to jest kpina! dzisiaj średnio rozwinięte miasto zbiera więcej z PC o reszcie nie wspomnę ....

Po to, żeby gra wyglądała estetycznie. Na grę wpływa wszystko, tak szczegóły techniczne, usprawnienia, ulepszenia, itp., jak i właśnie elementy grafiki, czyniące całość najzwyczajniej ładną i przyjemną. Lamentują wszyscy o pasek PR, że za mały, a czy ktoś przeglądał forum bety czy coś tam się szykuje w związku z tym? Czy ktokolwiek zadaje jakiekolwiek pytania, a jeśli tak to czy robi to do odpowiednich osób? Bo wylewając żale i oburzenia na niebędącym głównym forum, do osób, które tej gry nie projektują, a jedynie odpowiadają za przekazywanie odgórnych informacji, niewiele daje, jak widać. Gdy chcesz, żeby dzwon wydał dźwięk, uderzasz dzwon, nie dzwonnika.
 
Do góry