Wersja 1.178 - komentarze

Arox

Baron
"Barbarzyńca, Barbarzyński procarz, Waleczny piechur oraz Waleczny jeździec po otrzymaniu obrażeń leczyli się natychmiast po zakończeniu bitwy. Nie powinno to już stanowić problemu. "
A to Barbarzyńców można mieć w swojej armii? W jaki sposób?
 

DeletedUser7795

Guest
Barbarzyńca, Barbarzyński procarz, Waleczny piechur oraz Waleczny jeździec

Tych jednostek nie można mieć. Są one w armii przeciwnika gdy przejmujemy początkowe prowincje z Wczesnego średniowiecza. Mamy wtedy zadania od Hasdruballa.
 

Arox

Baron
Tych jednostek nie można mieć. Są one w armii przeciwnika gdy przejmujemy początkowe prowincje z Wczesnego średniowiecza. Mamy wtedy zadania od Hasdruballa.
Sprawdziłem to i rzeczywiście jest to możliwe....
1589380561347.png
Czyli Królewska Łażnia i Ponadczasowe Dojo we wczesnym średniowieczu może produkować barbarzyńców...
 

DeletedUser7795

Guest
Nie możecie dodać tej ikonki do wersji mobilnej, która informuje o tym, że zostalo coś do zebrania?!

Zaczęły dziać się dziwne rzeczy, Po wyjściu z Pól Chwały do miasta i kliknięciu na budynki wyskakuje mi okienko z sektora pól chwały.
 

DeletedUser17516

Guest
Ta wersja ma ploblem z liczeniem zadowolenia. Raz liczy 50% a raz 100%. Mam sporo zadowolenia w nadmiarze by mieć cały czas 100% Sprawdziłam, i co parę minut nie liczy zadowolenia z chińczyków. Wyjdę z apki i zaloguję się ponownie i znów wraca 100% Odinstalowałam apke i zainstalowałam ponownie, błąd nie zniknął.
 
Do góry