Wersja 1.176 - komentarze

DeletedUser19626

Guest
Dzisiaj wyszedł błąd w grze u koleżanki w gildii nie może odblokować kolejnego poziomu perły. Dziękuję i dobranoc. Dobra zmiana tu dotarła
 

Chris...

Szlachcic zagrodowy
Od aktualizacji gra sie czesto wiesza, a przy planowaniu miasta wywala ciagle blad i trzeba sie na nowo logowac. Ogolnie od aktualizacji granie to meczarnia.
 

DeletedUser23272

Guest
Płomień, wrota czy święte obserwatorium jako konstrukcja nie wyglądają źle, tylko kolory są nijakie. Blade i bezpłciowe. Powinno być więcej kontrastowych akcentów, bo tak to zlewa się to w jedną byle jaką bryłę
 

Avinus

Szlachcic
Zmiany są spoko :)
Mi osobiście podoba się fakt, że gra od czasu do czasu zmienia się graficznie itd.
Ja dodałbym trochę więcej morza, i zwierząt w lasach. ;)
Tak poza tym to za dużo jasnego. Trochę więcej ciemnego by się przydało.
Pozdrawiam.
 
Tak można z każdym tematem powiedzieć. Zawsze znajdzie się grupa osób narzekających. I niekoniecznie muszą to być te same osoby :).



Osoby zajmujące się grafiką, to nie te same osoby co zajmują się inną częścią gry. Tak więc grafik nie naprawi nam błędów (dla wielu niestety).


Co nie zmienia faktu, że wielu błędów (zgłaszanych wielokrotnie jak czytam) z gry jako zespół, FoE nie poprawiło, ale graficznie się bawi i nie przyjmuje krytyki zrzucając wszystko na frustracje i "wylewnie żółci" przez graczy. To ja się pytam: ta gra jest dla graczy czy dla zespołu FoE?

Generalnie jak ktoś powyżej zauważył teraz wszystko jest tak rozjaśnione, że się zlewa w jedną masę i słabo widać, ale co tam zadowolonym z siebie się jest.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Fatherland

Książę
wyosytrzyjcie troche te nowe tło, albo coś poprawcie, bo te nowe co dzisiaj wprowadziliscie to aż oczy bolą od tych mazniętych drzew rozmazanych pędzlem.. nie wiem, coś nie współgra - aż się patrzyć nie da teraz, było dobrze, po co to zmieniać, nie wiem...
 

DeletedUser16426

Guest
Bardziej cukierkowo sie juz nie dalo? Widac ze tworcy oberaja kurs na dzieci grajace na telefonach i pieniadze ich rodzicow.... przerost formy nad trescia.
Nic z tego dawnego FOE juz niedlugo nie zostanie...
 

Enkidu

Rycerz
dobra, coś jest nie tak z wydarzeniami losowymi na drogach - widząc w helperze, że jest takowe - klikałem po wszystkich drogach i w końcu z pustego skrawka drogi zebrałem co tam się chowało. Kolejność wyświetlania się nie zgadza?
 

DeletedUser16426

Guest
Nie mówie że nowa grafika jest brzydka, graficy zatrudnieni przez innogames robią naprawde solidne projekty czego nie można powiedzieć o reszcie tam pracujacych ludzi. Chodzi mi jedynie o to że jest zbyt kolorowa az nienaturalna przez co mnie osobiscie kłóci sie z reszta budynków które zostały robione wczesniej bez zbednej cukierkowości.
 

DeletedUser21875

Guest
Wszyscy wiedzą jaki jest powód. Tarasy rolne pozycja 2, 3, 4, ....... Tylko dlaczego ten dyletant rozjaśnia, rośliny wysychają? I po co te wielkie palmy? A rytualne płomienie makabra! Ten Ignorant najpierw schrzanił Forum a teraz robi to w grze!
Bo mamy suszę i trzeba się przystosować :)
Mi się podoba, przejrzyściej jest. Nie ma to jak wiosenne przemeblowanie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry