Wersja 1.176 - komentarze

Enkidu

Rycerz
no, ten rój trochę się dawał we znaki ;) Dzięki za tę poprawkę
Wróbelki ćwierkają, co z poziomami statuy? Bym już ulepszył zamiast budować kolejne.
 

DeletedUser20434

Guest
Jestem ślepy, czy w ogłoszeniu zabrakło informacji o zmienionym wyglądzie budynków z WG?
 

-Destroyer-

Szlachcic
Po co znowu popsuliście ikony budynków?
Znowu zamiast zabrać się za robotę to bawicie się w Januszy grafiki co wychodzi w opłakanym stanie.

Nowe grafiki wyglądają ohydnie, oddajcie stare dobre sprawdzone.
I zajmijcie się poważnymi rzeczami:
-GPC nadal nie naprawione, nie aktualizuje licznika podczas walk
-Czat na GPC nadal ginie

A to tylko kilka z błędów, więc powtórzę jeszcze raz, weźcie się za porządną robotę i naprawę poważnych błędów, a nie wkurzajcie innych jakimiś szpetnymi grafikami, które nikomu nie są potrzebne.
 
Po jaką cholerę znowu popsuliście ikony budynków?
Znowu zamiast zabrać się za robotę to bawicie się w Januszy grafiki co wychodzi w opłakanym stanie.

Nowe grafiki wyglądają ohydnie, oddajcie stare dobre sprawdzone.
I zajmijcie się poważnymi rzeczami:
-GPC nadal nie naprawione, nie aktualizuje licznika podczas walk
-Czat na GPC nadal ginie

A to tylko kilka z błędów, więc powtórzę jeszcze raz, weźcie się za porządną robotę i naprawę poważnych błędów, a nie wkurzajcie innych jakimiś szpetnymi grafikami, które nikomu nie są potrzebne.
Popieram w całej rozciągłości, Może przyjmiecie do pracy poprzedniego grafika a ten nowy niech spada :::)
 
Wszyscy wiedzą jaki jest powód. Tarasy rolne pozycja 2, 3, 4, ....... Tylko dlaczego ten dyletant rozjaśnia, rośliny wysychają? I po co te wielkie palmy? A rytualne płomienie makabra! Ten Ignorant najpierw schrzanił Forum a teraz robi to w grze!
 

Arox

Baron
Po co znowu popsuliście ikony budynków?
Znowu zamiast zabrać się za robotę to bawicie się w Januszy grafiki co wychodzi w opłakanym stanie.

Nowe grafiki wyglądają ohydnie, oddajcie stare dobre sprawdzone.
A mi się wydaje że nastąpiła zmiana, a ludzie nie lubią zmian... nie ważne jakie one były
 

DeletedUser16426

Guest
po co poprawiac bledy w grze skoro mozna dodawac nowe grafiki... od tej kasy z diaxow devom sie juz niezle pokrecilo...
 

Azulena

Baron
Od wyglądu okna profilu Gildii prawie mnie zemdliło. ;<

Nie chodzi tylko o te mdłe, nijakie kolory, ale całość. Po jaką jasną .... ktoś się czepia tego, co nie wymaga zmian?! Poprzedni wygląd, włącznie z wielkością czcionki, rozmieszczeniem elementów, itp. był DOBRY - po jakiego było zmieniać???

Ja rozumiem, że graficy chcą mieć pracę, żeby zarabiać, ale czy nie mogą sobie znaleźć lepszego ujścia dla talentu????
 

DeletedUser19626

Guest
Jak dla mnie to się wszystko zlewa w jeden kolor, sraczkowaty. Poprawiliście błędy tylko pytanie co po tej aktualizacji skopaliście ?
 

Enkidu

Rycerz
Zmiana grafiki:
1. zabiera czas developerów frontendu, którzy mogliby poświęcić czas na inne przydatne kwestie w interfejsie (chociażby przycisk do zbierania za diaksy na mobilu)
2. Sprawia, że gracze mobilni mają zestaw nowych danych do dociągnięcia
3. Czasem naprawdę powoduje, że człowiekowi zbiera się na wymioty
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
A mi się wydaje że nastąpiła zmiana, a ludzie nie lubią zmian... nie ważne jakie one były
Tak można z każdym tematem powiedzieć. Zawsze znajdzie się grupa osób narzekających. I niekoniecznie muszą to być te same osoby :).

po co poprawiac bledy w grze skoro mozna dodawac nowe grafiki... od tej kasy z diaxow devom sie juz niezle pokrecilo...
Po co te rozmowy jak wy robicie i tak co chcecie? Gracze piszą od jakiegoś czasu już o błędach itp ale lepiej dodać nowe grafiki po co ma działać skoro lepiej żeby wyglądało. Ktoś wyższy w ogóle to czyta?
Osoby zajmujące się grafiką, to nie te same osoby co zajmują się inną częścią gry. Tak więc grafik nie naprawi nam błędów (dla wielu niestety).

Czytając dyskusję to chyba po to, żeby ludzie mieli gdzie dac ujście zalegającej żółci. Co najmniej jakby zmiana grafiki zrujnowała komuś cały dzień ..
Masz na myśli, że biorąc udział w dyskusji, robi się to po to, by dać ujście zalegającej żółci?
Ze strony graczy możliwe, że tak jest, może faktycznie niektórzy dają ujścia emocjom, ale nie ma się co martwić, wasze uwagi i spostrzeżenia są czytane i przekazywane dalej.
 

Markiz.

Książę
W wątku z komentarzami do poprzedniej wersji, nie doczekałem się na odpowiedź. Zapytam po raz kolejny:
Czy możliwość zbioru całej całej produkcji za diamenty, jest trakcie tworzenia i nie jest jeszcze dostępna w aplikacjach mobilnych, czy nigdy się w niej nie pojawi?
 
Do góry