Wersja 1.175 - komentarze

Markiz.

Książę
Dlaczego jeszcze nie wprowadzono w wersji mobilnej, możliwości zbioru całej produkcji za diamenty, tak jak jest to na przeglądarce?
 

Iris

Zespół FoE
Supporter
@sebbaa
Niektóre opcje dostępne w wersji przeglądarkowej gry wciąż są w trakcie tworzenia i nie są jeszcze dostępne w naszych aplikacjach mobilnych, inne zaś nigdy się w niej nie pojawią. Działa to również w drugą stronę - niektóre czynności, które możemy wykonać w aplikacji, nie są dostępne w wersji przeglądarkowej.

Informacje o wszelkich zmianach, a także o pojawieniu się nowych funkcji dostępnych w obu wersjach gry, można znaleźć w ogłoszeniach na forum gry oraz w sklepach oferujących naszą aplikację.
 

Markiz.

Książę
To inaczej.
Czy możliwość zbioru całej całej produkcji za diamenty, jest trakcie tworzenia i nie jest jeszcze dostępna w aplikacjach mobilnych, czy nigdy się w niej nie pojawi?
 

schwimmen

Wójt
@sebbaa
Niektóre opcje dostępne w wersji przeglądarkowej gry wciąż są w trakcie tworzenia i nie są jeszcze dostępne w naszych aplikacjach mobilnych, inne zaś nigdy się w niej nie pojawią. Działa to również w drugą stronę - niektóre czynności, które możemy wykonać w aplikacji, nie są dostępne w wersji przeglądarkowej.

Informacje o wszelkich zmianach, a także o pojawieniu się nowych funkcji dostępnych w obu wersjach gry, można znaleźć w ogłoszeniach na forum gry oraz w sklepach oferujących naszą aplikację.
Czy skoro to te same gry to funkcjonalności na obu platformach nie powinny być takie same?
 

DomLuk

Wójt
"Jeśli kilka gildii walczyło o daną prowincję na Polach Chwały, w oknie podglądu prowincji odstępy między nazwami gildii nie były prawidłowe. Zostało to naprawione. "

Oczywiście nie to co potrzeba, dalej będą błędy postępu pola ile jest zdobytego?
 

hddk

Hrabia
Czy po ostatniej aktualizacji ktoś doświadczył sytuacji albo słyszał, że graczowi przy wrzutce do perły system pobrał podwójnie PRy? Na świecie E znam 2 takie osoby, które wpisały poprawną ilość PRów w okienko do wrzutki a pobrało podwójnie, oczywiście domykając poziom perły. Jedna z tych osób doświadczyła tego kilkukrotnie, a nie jest to jakiś początkujący gracz tylko typowy inwestor. Z tego co wiem, działo się to zarówno na Flashu jak i HTMLu.

Support oczywiście nic nie wie, mają w logach podane, że nastąpiły ze strony gracza dwie wrzutki w odstępie 1-sekundowym, a twierdzą że było to przypadkowe kliknięcie :) Czyli gracz wpisał kwotę, wrzucił i potem w ciągu 1 sekundy wpisał ponownie kwotę i przypadkiem wrzucił :) Bzdura do potęgi n-tej. Tłumaczenia że to są dwie niemożliwe do ręcznego wykonania wrzutki nie przyniosły rezultatu.

Pytam jedynie, żeby zobaczyć na ile to szeroki problem i szukam przyczyny, bo support nie widzi problemu.
 

chemik12

Wicehrabia
A ja myślałem że jest to błąd po mojej stronie - problem bezprzewodowej myszy. Już 2 poziomy jednej z moich pereł w ten sposób przepłaciłem wpłacając na blok. I też były sytuację że nie tylko z pola wpisania ilości PR, ale też przez klikanie na klawisz wrzutki 10 PR i 1 PR obserwuje takie przerzutki. Tylko na wersji na przeglądarkę, w wersji mobilnej tego nie obserwowałem.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Kolega z gildii miał wczoraj podobną przygodę. Może załoga FoE przyjrzy się jeszcze raz temu problemowi, bo jest to ewidentny błąd. Niezależnie od ilości kliknięć, przesłana może być tylko wartość wpisana w pole, które po PIERWSZYM kliknięciu powinno zmienić wartość na 0.
 

DeletedUser22989

Guest
Mialem podobną sytuacje. W lancuszku mialem wplacic 10 pr a wplacilem dwa razy po 10 pr. Myslalem ze dwa razy kliknalem mysza. Zresza od kilku dni jak przegladam liste znajomych to pare razy sie zdarzylo jakbym dwa razy klikna mysza, a tak na pewno nie bylo.
 

hddk

Hrabia
Podwójny klik w przycisk jeszcze jest technicznie możliwy, ale tu mowa o wrzutce z wpisaną ilością PRów w okienko, które się zeruje po wrzutce. Drugi klik w przycisk nic nie wrzuci. Mało tego, gracz ma włączone potwierdzanie wrzutek. Wpisał 105 PR, kliknął potwierdzenie i wrzuciło do perły 210 PR. I co support na to? Dalej wina gracza?
 

Astaroth.

Szlachcic zagrodowy
Podwójny klik w przycisk jeszcze jest technicznie możliwy, ale tu mowa o wrzutce z wpisaną ilością PRów w okienko, które się zeruje po wrzutce. Drugi klik w przycisk nic nie wrzuci. Mało tego, gracz ma włączone potwierdzanie wrzutek. Wpisał 105 PR, kliknął potwierdzenie i wrzuciło do perły 210 PR. I co support na to? Dalej wina gracza?
miałem dziś dokładnie to samo
 

hddk

Hrabia
Jeden z moderatorów niemieckiego forum potwierdził, że od jakiegoś czasu pojawił się błąd, który z tego co zrozumiałem, nie deaktywuje przycisku przy wolnym łączu lub lagu i jest możliwe przypadkowe podwójne kliknięcie. To ma zostać naprawione w najbliższej aktualizacji.

Ale podwójne wpłaty zdarzają się też przy pojedynczym kliknięciu. Tego błędu też są świadomi. Występował już wcześniej, ale był sporadyczny a teraz się nasilił :) Czy zostanie to naprawione już teraz, tego nie był w stanie potwierdzić, wyraził jedynie nadzieję :)
 

Rafal.77

Rycerz
Ja zauważyłem coś innego, wbijając w perłę nie wyzerowała się wpisana liczba PR tylko dalej była wcześniej wpisana wartość. To też może powodować te podwójne wbicia, bo ktoś kliknął, PR-y wbiły się w perłę i nadal pozostają wpisane w okienku i ktoś może kliknąć drugi raz myśląc, że za pierwszym razem się nie wbiło.
 

hddk

Hrabia
@Rafal.77 Zgadza się, to jest drugi błąd, który nasz support już zauważył. Przycisk czasami pozwala na powtórne użycie przed wyzerowaniem się okienka.

Jednak problem podwójnej wpłaty, z tego co wiem, wystąpił też np. przy włączonym potwierdzaniu wrzutek, czyli po kliknięciu przycisku w zupełnie innym okienku. Poza tym skarżyli się na to gracze z wysokimi arkami, które naprawdę we wrzutkach mają doświadczenie :) I nagle 2-3 razy dziennie po pojedynczym kliku wpłata idzie podwójnie.

Czy po aktualce znikną oba błędy, trudno stwierdzić. Może są powiązane ze sobą i znikną oba, a może tylko to niezerujące się okienko. Na niemieckim forum piszą "Problem polegający na tym, że przycisk nie jest dezaktywowany natychmiast, jest rozwiązany w wersji 1.176. Niestety nie możemy jeszcze powiedzieć, czy to w końcu naprawi podwójne depozyty." (tłum. Google). Link do posta:

 

Fatherland

Książę
ten błąd jest denerwujący. znowu mi się trafił - ciekawe kiedy to naprawią, przecież tak się nie da wbijać teraz bo nigdy nie wiesz kiedy podwójnie wbije kwotę i zamknie perłę
 

Fatherland

Książę
oby, bo już trzeci raz - dzisiaj ;)

ale jeszcze lepsze jest wbijanie z palca po 10 PR :D leci w nieskończoność i nie chce się zatrzymać samo xD
 
Do góry