Wersja 1.173 - komentarze

-Destroyer-

Szlachcic
Znowu poprawki kosmetyczne a poważne rzeczy to nie widać...

Nadal nierozwiązane:
- po wejściu na GPC nadal znika czat na wersji komputerowej.
- GPC nie odświeża po kilku walkach licznika. Tak samo jak GvG trzeba opuścić walki albo się przelogować
- Do tego teraz dodaliście nowy błąd. Na wersji mobilnej flagi wyglądają jednolicie niezależnie od postępu w zdobywaniu.

W której wersji w końcu będzie zrobiony porządek? Wersja 1.500? czy może 1.1000? Bo jak na razie co kolejna wersja to poprawa grafiki albo jakieś nieistotne rzeczy. A o tych błędach wiecie od dawna bo od jakiego czasu jest już GPC? Dużo gildii zdążyło do Diamentowej wejść a nie poczyniono żadnych kroków w celu rozwiązania problemu...
 

DeletedUser7795

Guest
Same pierdoły dodajecie zamiast się ruszyć i wziąć się za likwidację paczek. Chcę dodać 234 PR do perły i mi zostaje 6 PR na pasku.
 

Enkidu

Rycerz
i teraz ostatecznie zostałem uszczęśliwiony nowym tematem drzewka technologii. Powoduje on u mnie odruch wymiotny, a nie przynosi żadnych zysków wobec starego (na którym dałoby się zrobić zwijanie epok bez psucia grafiki). No ale centrala wie lepiej, co nam pasuje
 

DonJon

Rycerz
Ja zdaję sobie sprawę z tego że polski support to zwykłe pionki od tłumaczenia tylko komunikatów z centrali - ale wytłumaczcie mi proszę - bo jednak odrobiny kompetencji wymaga się od osób na określonej pozycji - CZEMU ZMIENIONY ZOSTAŁ PRIORYTET MOTYWACJI I NIE ZOSTAŁO TO ZAWARTE W OGŁOSZENIU ANI NIE MA O TYM ŻADNEJ INFORMACJI?!

Czy ktoś z suportu może to wyjaśnić, czy temat z opiniami jest sobie tylko po to żeby był?
 

hddk

Hrabia
Przejrzałem motywki, jakie dziś dostałem i u mnie wszystko jest OK. Najpierw budynki eventowe w kolejności ilości PRów, potem kamienie runiczne, teraz ŚW.
 
Do góry