Wersja 1.172 - komentarze

DeletedUser17614

Guest
Aktualizacja nic nie wnosząca, a mapach GPCh, na mobilu, zabrała widoczność postępu na sztandarach. Nie widać teraz czy już sektor jest prawie skończony, czy ledwo zaczęty :///
 

Von Grun

Wicehrabia
"Zdobycie Statuy Honoru i wykorzystanie jej do produkcji towarów dla gildii było możliwe nawet w Epoce Brązu, Od teraz z takiego miasta będą produkowane dla gildii towary z Epoki Żelaza."
Jakim cudem skoro pola chwały, a co za tym idzie możliwość zdobycia statuy są odblokowywane pod koniec epoki żelaza?
 

DeletedUser14403

Guest
Nie wyswietla sie nick gracza po wpisaniu go w ranking ,znowu cos spierdzielili i poprawia pewne za 3 mies podczas aktualizacji ;};};}
 

DeletedUser2383

Guest
"Zdobycie Statuy Honoru i wykorzystanie jej do produkcji towarów dla gildii było możliwe nawet w Epoce Brązu, Od teraz z takiego miasta będą produkowane dla gildii towary z Epoki Żelaza."
Jakim cudem skoro pola chwały, a co za tym idzie możliwość zdobycia statuy są odblokowywane pod koniec epoki żelaza?

Nagrody po zakończeniu sezonu?
 

Von Grun

Wicehrabia
Skoro zablokowane, to ktoś nie uczestniczy i nie zdobywa nagród gildyjnych. min 40 akcji na polach jest z tego co pamiętam, żeby zdobyć nagrodę za sezon. Ale mogłem coś opacznie zrozumieć więc pytam.
 

Evil

Szlachcic
Ja ostatnio na świecie pobocznyn nie miałem ani jednej akcji na GPC, a fragmenty w nagrodę dostałem
 

hddk

Hrabia
Minimum się tyczy całej gildii, jak gildia je wyrobi to zdobywa skrzynkę. Wychodzi na to, że nawet jak ktoś miał zablokowane GPC, bo był w brązie, to dostawał fragmenty statuy, jeśli gildia podbiła chociaż 1 sektor.
 
Do góry