Wersja 1.171 - komentarze

Vidas

Szlachcic zagrodowy
"Po najechaniu kursorem na kostkę w budynku produkcyjnym (osady kulturowe), zostanie wyświetlona podpowiedź z informacją jak zwiększyć szansę na dodatkową produkcję. Na urządzeniach mobilnych w tym celu można po prostu wybrać znak zapytania" - u mnie po aktualizacji nie ma tej opcji niestety. A ciekaw jestem, co mógłbym zrobić...
 

Ridali

Szlachcic zagrodowy
ale aktualizacja jeszcze nie weszła. Będzie dopiero dzisiaj, obecnie jest wersja 1.170
 

-Destroyer-

Szlachcic
No fajnie że znowu zabawa w siłowe upiększanie gry... ale moje pytanie brzmi kiedy zostaną naprawione poważne błędy:
- Znikający szept po wejściu na GPC (piszesz z kimś, wchodzisz zerknąć na GPC i okno ginie, a dodatkowo na czacie głównym też brakuje wiadomości)
- Błąd w GPC polegający na braku aktualizacji stanu (pasek stoi na np. 80 walkach mimo zrobienia samemu kilku walk)
- Błąd utraty jednostek w przypadku, gdy jednostka zginie i chce się ją wskrzesić za diamenty (zdarza sie reset gry i jednostka bezpowrotnie przepada)

Weźcie się w końcu za to bo GPC jest już któryś z rzędu sezon a zamiast tych poprawek to ostatnio same jakieś szaty graficzne.
 

DeletedUser7795

Guest
Kiedy zlikwidujecie paczki PR i zastąpicie je ogólną ilością PR? Mam dość przymusowego otwierania większych paczek.
 

Avinus

Szlachcic
ciekawa-ta-aktualizacja_2020-02-05_14-59-21.jpg

Najwybitniejszy twórco nad twórcami gier, wspaniałego Inno Games. Jesteśmy wam dozgonnie wdzięczni za to, że już niedługo, umożliwicie nam graczom w ramach kolejnej epoki, skolonizować słońce.. Problem jednak polega na tym, że:
Na aplikacji dalej nie ma dostępu do:
Czatu
Forum Gildii
GvG
Oraz innych, jakże "zbędnych" rzeczy, które pewnie nie uważacie, by na aplikacji były konieczne do wprowadzenia. :)
Doceniamy, że naprawiacie te jakże bardzo trudne sprawy, błędy i poprawiacie interfejs.
Że niedługo zawita możliwość kolonizacji słońca, oraz możliwość zwiedzania czarnej dziury.
Ale chociaż chciałbym zachęcić was, o szanowni państwo.
Weźcie się do roboty, i wprowadźcie chociaż ten czat i GvG :haha:

I tak w sumie, może dodacie promocje na diamenty, bo nie mam już za bardzo czym rysować po passaterii somsiada. <3
 
Ostatnia edycja:

Evil

Szlachcic
Ja powiem, że ta książka mi się podoba. Fajnie zobaczyć wszystkich emisariuszy w taki sposób. Tylko ten opis, to chyba niezbyt poprawny.emisariusz.jpg
 

DeletedUser20205

Guest
Mała studnia życzeń generowała standardowe dźwięki, zamiast dźwięków studni życzeń. Zostało to poprawione.
studnie3.png
To jak to jest, skoro to było zamierzone, to dlaczego zostało "poprawione"?
 

Avinus

Szlachcic
No tak, lepiej odpowiedzieć cokolwiek niż przyznać, że się jest niekompetentnym.
Nie wiem, dlatego nie osądzam.
Być może po prostu członek teamu nie wiedział dlaczego tak jest, a odpowiedzi z góry nie otrzymał, stąd taka odpowiedź.
Lecz gorzej byłoby wcale nie odpowiedzieć, więc poniekąd można jakoś to pogodzić.
Być może dzięki twojej interwencji, ten błąd został zauważony i poprawiony.

Pozdrawiam,
Avinus.
 
Do góry