Wersja 1.169 - komentarze

Telvas

Szlachcic
Towary w negocjacjach, które były już zaoferowane określonej osobie, również będą wyświetlane na szaro, aby uniknąć niepotrzebnych wydatków w negocjacjach.
Ta zmiana to masakra jest :( Rak, który złapał najpierw aplikację mobilną, a teraz przyszedł na PC :( Przez to negocjacje są albo dużo trudniejsze (trzeba na bieżąco spamiętywać wszystkie odpadające surowce), albo upierdliwe (przed powkładaniem w pola trzeba najpierw wszystkie 5 sprawdzić, zeby zobaczyć WSZYSTKIE surowce jeszcze w grze). W aplikacji mobilnej rzucanie mięsem na to już jest od dłuższego czasu, bo się surowce marnują. A oni to motywują "aby uniknąć niepotrzebnych wydatków w negocjacjach" - właśnie teraz są niepotrzebne wydatki.

Bez wiedzy, jakie surowce są jeszcze w grze nie da się optymalnie zrobić negocjacji...

EDIT:
Jest propozycja przywrócenia poprzedniego sposobu wyświetlania towarów:
 
Ostatnia edycja:

Kalerest Daneska

Szlachcic zagrodowy
"Towary w negocjacjach, które były już zaoferowane określonej osobie, również będą wyświetlane na szaro, aby uniknąć niepotrzebnych wydatków w negocjacjach. "

Trzeba to jak najszybciej wycofać, albo chociaż dac opcję do wyłączenia, bo przez to nie da się negocjować. Nie wiadomo jakie surowce zostały od "upchnięcia", i trzeba się cofać z wyborem po kilka razy.
 

Azulena

Baron
Zdecydowanie jest to do usunięcia, to jest TOTALNA porażka!

Ten, kto wpadł na ten idiotyczny pomysł najwyraźniej NIGDY sam osobiście nie robił negocjacji w grze!

WSTYD! Jak to możliwe, że twórcy gry NIGDY nie grają we własną grę??? !!
 

DeletedUser19987

Guest
Niesamowicie mnie to gubi - owszem, nie raz i nie dwa zmarnowałam jakiś towar bo nie zauważyłam że go poprzednio dałam, ale takie życie, to wina mojej nieuwagi tylko i wyłącznie - a teraz już totalnie się gubię we wszystkim. Uwielbiam negocjacje, całe wyprawy gildyjne robię negocjacjami, większość gildyjnych pół chwały - a teraz po zrobieniu dwóch czuję się zmęczona chaosem.
 

Azulena

Baron
Niesamowicie mnie to gubi - owszem, nie raz i nie dwa zmarnowałam jakiś towar bo nie zauważyłam że go poprzednio dałam, ale takie życie, to wina mojej nieuwagi tylko i wyłącznie - a teraz już totalnie się gubię we wszystkim. Uwielbiam negocjacje, całe wyprawy gildyjne robię negocjacjami, większość gildyjnych pół chwały - a teraz po zrobieniu dwóch czuję się zmęczona chaosem.

Czuję to samo - zmęczenie i niechęć.
Próbowałam zrobić coś na GPC - zrobiłam kilka negocjacji z 5 towarami, ale przy 6 towarach "wymiękłam". W każdym slocie mam sprawdzać, co widać w pozostałych??
Nie dość, że 6 towarów na 3 próby to już wystarczająca trudność?!
 

DeletedUser7795

Guest
Zmiana w negocjacjach do cofnięcia! Ktoś w ogóle pomyślał jakie będą tego efekty?
Kiedy zlikwidujecie całkowicie paczki PR? Mam dość tego, że muszę wydawać więcej PR niż potrzebuję. Nie mając paczek 2PR nie mogę wbić do perły 3 PR bez reszty. Na pasku zostaje 2 PR.
 

DeletedUser20928

Guest
Zamiast wymyślać cuda z negocjacjami to uprzejmie proszę o poprzedni sposób... ! Kiszka z tym teraz jest taka że o wiele więcej straciłem niż traciłem wcześniej :/... Nie mogliście zmniejszyć ilości sztuk towarów np : ? albo dodać dla ułatwienia turę do negocjacji ? To jest o wiele lepszy pomysł niż ten śmieszny obecny i to wprowadzony hahaha xD... !
 

Markiz.

Książę
Zmiana w negocjacjach do cofnięcia! Ktoś w ogóle pomyślał jakie będą tego efekty?
Kiedy zlikwidujecie całkowicie paczki PR? Mam dość tego, że muszę wydawać więcej PR niż potrzebuję. Nie mając paczek 2PR nie mogę wbić do perły 3 PR bez reszty. Na pasku zostaje 2 PR.
Nie żartuj - przecież po wprowadzeniu paska do wrzucania PR zbierają się pierdyliardy paczek po 2 PR i nie mogę nadążyć z pozbyciem się ich. Chyba że nadal wrzucasz po 10 klikając setki razy przy dużych wrzutkach.
 

DeletedUser7795

Guest
@sebbaa nie wiesz o czym mowa więc się nie wypowiadaj. Chodzi mi o całkowite zlikwidowanie paczek. PR byłyby tylko pojedyncze, Dzięki temu wrzucisz tyle PR ile chcesz bez otwierania większych paczek. Chcesz wrzucić do perły 7 PR. Masz otwierać paczkę 10 PR nie mając mniejszych w inwentarzu? Niby dlaczego? Zlikwidowanie paczek to jak najbardziej trafiony pomysł.
 

Telvas

Szlachcic
Czuję to samo - zmęczenie i niechęć.
Próbowałam zrobić coś na GPC - zrobiłam kilka negocjacji z 5 towarami, ale przy 6 towarach "wymiękłam". W każdym slocie mam sprawdzać, co widać w pozostałych??
Nie dość, że 6 towarów na 3 próby to już wystarczająca trudność?!
Dokładnie, ja w sumie przestałem robić wyprawy (poza gildyjnym minimum robionym walką na auto) oraz przestałem się praktycznie udzielać w GPC - bo zwyczajnie mi się nie chce walczyć z czymś, co zostało tak "ulepszone", że przestało działać...
 

DonJon

Rycerz
A nie można było po prostu zablokować tylko możliwości wrzucenia danej surki w negocjacjach? Po co tak komplikować?
 
Do góry