Wersja 1.167 - komentarze

DeletedUser22090

Guest
ja trochę z innej beczki.Dlaczego od momentu wejścia tej aktualizacji zamiast normalnego okienka z grafiką wyskakuje mi ściana tekstu,w której muszę się namęczyć w celu zalogowania do gry
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
ja trochę z innej beczki.Dlaczego od momentu wejścia tej aktualizacji zamiast normalnego okienka z grafiką wyskakuje mi ściana tekstu,w której muszę się namęczyć w celu zalogowania do gry
Masz to w mobilnej wersji gry czy w przeglądarce? Kiedy masz jakiś większy problem z grą najlepiej będzie, gdy napiszesz zgłoszenie do supportu, tutaj jak właśnie mogłeś zauważyć nie wiemy nic o twoim koncie. :)
 

DomLuk

Wójt
Proste. Za każdym razem na trafienie masz 65% szans a to oznacza że możliwe jest że nawet kilka razy pod rząd możesz nie trafić. 65% nie oznacza że dokładnie trafisz 65 na 100 razy.

Przy jednym poziomie tak ale mi chodziło codziennie to nie wiem ja to jakiś pechowiec stulecia. To nie jest 50 na 50 tylko na przewagę moją %.
 

DeletedUser14643

Guest
Po ostatniej aktualizacji gra na iPadzie 2018 z najnowszym OS wyłącza się z częstotliwością 3 razy na minutę. Nic nie da się zrobić. Usunięcie gry i ponowna jej instalacja nie rozwiązały problemu. Grać sie nie da.
 

Telvas

Szlachcic
Od teraz towary, które próbowaliście już oferować danej postaci w negocjacjach będą wyszarzone, aby uniknąć niepotrzebnych wydatków towarów.
Błagam, jak chcecie ludzi wydrenować z surki, to ją po prostu zabierzcie, ból będzie mniejszy niż z takim udawaniem niczym politycy na wyborach, że niby robicie fajne ficzery, a tak na pawdę jedyne co one robią, to doprowadzają graczy do szewskiej pasji...
Przez tą zmianę negocjacje są trudniejsze, bo nie widać ile i których surowców zostało! Albo się człowiek musi mocno skupiać i w głowie liczyć ILE rodzajów surki zostało do końca i KTÓREJ (bo klikanie na każdy slot pokazuje co innego, zamiast całość tej informacji, tak jak wcześniej), albo po prostu się częściej przegrywa. Osobiście zacząłem przegrywać układy, które normalnie wygrywałem w 2 na 3 sytuacjach - fajnie było nauczyć się wykorzystywać rachunek prawdopodobieństwa do pomocy przy negocjacjach. A teraz przerobiliscie to na upierdliwą grę w znikające memory...

Bardzo proszę, przemyślcie tą zmianę i cofnijcie ją! Ewentualnie dodajcie jakieś wyświetlanie obok która surka odpadła, a która jest nadal "w grze" - takie coś będzie protezą informacji, którą zawierała stara werjsa, a której teraz nie ma podanej.
 
Ostatnia edycja:

Fatherland

Książę
Co to za durna zmiana porąbało kogoś tam w IG??!! Kto odpowiada za tak idiotyczne zmiany... Ręce opadają...
 

DeletedUser22090

Guest
akuart wyszarzanie towarów przy negocjacjach to dobry pomysł.proszę nie usuwać
 

Telvas

Szlachcic
akuart wyszarzanie towarów przy negocjacjach to dobry pomysł.proszę nie usuwać
Żartujesz, czy trollujesz? A może po prostu robisz negocjacje "na pałe", bez pomyślenia, i wtedy dwa razy na rok cię to uratuje od zmarnowania surki...
Serio, chciałbym poznać twoją argumentację, bo jesteś pierwszą osobą, która twierdzi, że to dobry pomysł.
 

DeletedUser20205

Guest
A na tnące GvG wystarczyłoby, żeby zamiast kisić serwery w teutońskich landach - przenieśli polskie np. do Poznania lub Gdańska (gdzie serwer pod taki ruch kosztuje 10 euro miesięcznie)
Ale jak to tak trzymać serwery w Kraju Warty, albo co gorsza - w Generalnej Guberni? ;)
 

Markiz.

Książę
Znów można się zaprezentować z "dobrej" strony poprawiając własne błędy.
W wersji mobilnej, po kliknięciu na tawernę, okienko pokazuje się przy zajmowaniu ostatniego wolnego krzesła. Jeśli zajmuję inne, jest OK.
 

DeletedUser9526

Guest
negocjacje to jest jedna wielka durnota i tracenie surowców , przychodzą po 4-5 ustawień pod rząd gdzie zostają min. 3 możliwości na końcu , nawet jak wydasz diamenty to wielka kicha - durne ustawienia, można było od razu napisać że przejście negocjacji tym razem kosztuje 200 lub 300 surowców.
 

Markiz.

Książę
Nie dramatyzuj, takie negocjacje, że musisz mieć więcej niż 4 podejścia zdarzają się bardzo rzadko. Chyba że nie wiesz o co chodzi w tej zabawie.
 

DeletedUser9526

Guest
nie dramatyzuję, nieważne czy robię negocjacje na 3 poz. oporu czy zaczynam na 45. głównie trafiam na początek takie ustawienie że w 4 podejściach nie da się wygrać , więc na 45 poz. oporu wydaję cały dzienny dorobek po to żeby nic nie uzyskać - super. Dlatego rzadko na Polach chwały odpalam negocjacje. W Wyprawach Gildijnych jakoś rzadko trafiam takie ustawienie i tu negocjacje mają sens. Może ty nie masz takich ustawień i nie wiesz o co chodzi.
 

DomLuk

Wójt
Ja też nie widze problemu nie robie negocjacji na wyprawach bo z automatu. Pola walki średnio do 100 ostatnie 20 robię negocjacje, ale wybieram z kilku polach by były z mojej epoki bo tego mi nie braknie ( nie opłacalne do tyłu epoki bo zaraz znikną)
 

DeletedUser9526

Guest
a kolega wczoraj miał 10 z rzędu negocjacji zakończonych niepowodzeniem - jak dla was są to dobre ustawienia to gratuluję INNO tego że o was dba :)))
 
Do góry