Wersja 1.165 - komentarze

Solshine

Baron
Jeszcze żeby sie to zero w okienku ilości pr samo kasowało, bądź kursor ustawiał ZA tym zerem, gdyż obecnie bardzo łatwo przypadkiem wrzucić 1000 zamiast 100.
 

Borisel

Hrabia
Wreszcie jakaś dobra zmiana - wchodzenie do tawern już się nie dłuży oraz wpisanie PR w okienko . Zmiany na , które większość graczy czekała . Alleluja !
 

DeletedUser18754

Guest
Pola chwały obok portu kosmicznego, wygląda to dość komicznie ^^
 

MarianOkrk

Szlachcic
Chyba najlepsza zmiana do tej pory. Brakuje tylko takiego samego systemu wpłacania PR w drzewku technologii.
A w kolejnych aktualizacjach powinien pojawić się znacznik aktywności na pasku znajomych.
 

DeletedUser16426

Guest
To "0" w polu wpisywania jest tragiczne, zdarza sie tak ze to zero zostaje i wpisywana liczba pr jest powiekszona o "0" przez co w wiekszosci przypadkow liczba ktora wpisalismy zostaje zmieniona na max liczbe ktora mozna wrzucic w perle i bedac nieswiadomym tego mozna sie niezle przejechac. Takze uwazajcie.
A innogames polecam zmienic ten "feature" tak by to zero sie kasowalo po kliknieciu w pole wpisywania.
 

hddk

Hrabia
Przy okazji dodając na Becie nowy błąd, jak klikasz w symbol PRów, w te monetki, to PRy się nie dodają do perły :D No niech mi ktoś powie, że oni tego celowo nie robią :D Nie wierzę, że nikt tego nie zauważył. Na szczęście to już poszło do zgłoszenia, więc naprawią przed następną aktualką ;)
 

DeletedUser20108

Guest
Prosimy o poprawkę świetnego i długo wyczekiwanego ulepszenia jakim jest input do wpisywania ilości PR wrzucanych do pereł.
- kiedy się klika w ten input to powinno być albo zaznaczenie całości tekstu ( this.select() ),
- albo w tym polu należy usunąć to zero jako value
Przy czym ta druga opcja jest absolutnie prozaiczna, na 2 minuty kodowania.
Walidacja i tak musi być robiona więc po co tam wisi to zero?
Już się paru osobom zdarzyły pomyłki gdzie nie zauważyli tego zera na końcu i przepełnili perły swoimi wrzutkami.
 

Enkidu

Rycerz
połowa funkcjonalności do poprawy jest na 2-3 minuty roboty ale pewnie lecą w pseudo-scrumie i mają "ważniejsze" rzeczy do zrobienia.
 

bartekmod

Książę
Właśnie wpłaciłem 518 PR i ni stąd ni zowąd pojawił mi się na pasku 1 PR...
Algorytm powinien policzyć to 51x10, 4x2 bez reszty
Jednak jak rozumiem ustawiony jest on na 51x10, 1x5, 2x2 z jednym punktem reszty?
 

Markiz.

Książę
Zgadza się. Jest tak, jak napisałeś w ostatnim zdaniu. Paczki są pobierane od największej do najmniejszej. Bez pomijania.
 

bartekmod

Książę
To dlaczego w takim razie nie wzięło 52x10 z dwoma reszty? Jakby już miało iść od największej to wszystko powinno załatwiać największymi paczkami...
Ja jednak będę obstawał przy swoim, że algorytm powinien wyliczać taką wpłatę by wychodziła ona bez reszty, bez względu czy będą to paczki mniejsze czy większe.
 

DeletedUser7795

Guest
Czemu zostają pobierane paczki 1x5PR i 1x2 PR zamiast 3x2PR gdy dodaję 7 PR? Kto to urwa ustawiał ?!
 

DeletedUser22944

Guest
Czy ktoś na mobilce ma problem z polami chwały? Mapka się włącza działają wszystkie przyciski np. ranking, ale wszystkie pola na mapie są nieaktywne. Nie wyświetlają się żadne informacje przy naciśnięciu na flagi i sektory nie można walczyć. W zasadzie to jak statysta mogę wejść i popatrzeć jak inni grają... Support podziękował za zgłoszenie i tyle... Inni grają ja się przyglądam. Reinstal nic nie pomógł. Ktoś tak ma też czy mogę czuć się wyróżniony ?
 

DeletedUser7795

Guest
@kasia2389 miałem na myśli 6 PR, pomyliło mi się. Gra otwiera paczki 1x5 PR i 1x2 PR zamiast 3x2PR i zostaje mi 1 PR na pasku.
 

DeletedUser22989

Guest
Czy ktoś na mobilce ma problem z polami chwały? Mapka się włącza działają wszystkie przyciski np. ranking, ale wszystkie pola na mapie są nieaktywne. Nie wyświetlają się żadne informacje przy naciśnięciu na flagi i sektory nie można walczyć. W zasadzie to jak statysta mogę wejść i popatrzeć jak inni grają... Support podziękował za zgłoszenie i tyle... Inni grają ja się przyglądam. Reinstal nic nie pomógł. Ktoś tak ma też czy mogę czuć się wyróżniony ?
U mnie to samo. Po aktualizacji nie można wejść w żaden sektor i walczyć.
 
Do góry