Wersja 1.165 - komentarze

Fatherland

Książę
Kiedy wreszcie do cichodajskiej nędzy wywalicie ten błąd z przewijaniem tekstu w oknie wiadomości na mobilnej ?!!!
 

-Destroyer-

Szlachcic
Czy potraficie zrobić coś porządnie?
Funkcja wpisywania miało być super a nie jest
wpisujesz sobie liczbę PR i niby jest ok po czym za chwile jak wejdziesz do perły okazuje się że wpadło mniej i może cie ktoś przebić.
Ponadto irytujące zero które nie znika jak się wpisuje ilość.

Następna sprawa, czat. Jeszcze bardziej popsuć się nie dało?
Nie dość że nie potraficie naprawić błędu że nie można odpisać danej osobie to jeszcze po wejściu na Pola Chwały zanika całkiem.

O polach chwały to już nawet nie wspominam. Miało być napisane od nowa i wolne od błędów a tu co? te same błędy co GvG że nie odświeża postępu po czym za chwile się okazuje że wroga gildia zdążyła przejąć sektor. Bijesz sobie kilka walk a postęp nadal 50/100....
 

DeletedUser7425

Guest
Dlaczemu ta gra zaczeła sie znowu wieszać? po ostatniej aktualizacji?qfa ludzie,wchodze do tawerny -zwis.
2-4 walki zwis na tych nowych gvg,Mało tego pierwsze wejście po zalogowaniu i handlarz złomem -zwis
co u diabła??
I taki drobiazg naparzam się w w tych nowych Polach Ch leci 20-sta walka i komunikat twoja sesja wygasła
to nie pierwszy raz,wszystko od nowa bo nie ma powrotu do przerwanej walki jak przy wg czy sektorach.
 

DeletedUser7795

Guest
Niech ktoś mi jeszcze powie że nie trzeba całkiem zlikwidować paczek PR i zamienić je na pojedyncze PR to go wyśmieję. Chciałem wpłacić 7 PR w perłę a tu mi zostaje 3 PR na pasku. Okazało się, że miałem same paczki po 10 PR. Jak zwykle gracze muszą myśleć za twórców.

Do tego wybieranie jednostek w PCH na apce to jakaś porażka. Jednostki nie przesuwają się do pola wybieranej armii, trzeba czasami 2-3 razy próbować aby przesunąć jednostkę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry