Wersja 1.164 - komentarze

Chodzonce Zuo

Wielki książę
@Shelian czy możesz łaskawie powiedzieć kiedy zostaną wprowadzone:

- przycisk zbierania całej produkcji za 5 diamentów w wersji mobilnej
- usunięcie przycisku natychmiastowej budowy po postawieniu budynku (ten przycisk przeszkadza gdy chcemy budować jeden budynek obok drugiego)
- zmiana wrzucania PR do pereł

Według mnie powyższe zmiany powinny mieć większy priorytet niż mniej ważne rzeczy typu:
Podczas tworzenia ofert na targu ikony towarów w oknie targu były rozmyte.
 

Shelian

Zespół FoE
Community Manager
Przykro mi, ale nie. W najbliższej przyszłości nie jest to planowane. W dalszej perspektywie - pozostaje to kwestią otwartą.
 

sebbaa

Wicehrabia
Co stoi na przeszkodzie, aby wprowadzić:
"- przycisk zbierania całej produkcji za 5 diamentów w wersji mobilnej"
???
 

adrian200a

Szlachcic zagrodowy
kasia2389 - dokładnie. Nie chce im się. Zmienić jeden parametr, dodać 5 linijek skryptu, a przede wszystkim posłuchać graczy. Mają zupełnie inne podejście do graczy niż np. CDPR a chcą czerpać z tego super kasę.

Jak można się tak męczyć z limitem 100PR jak się zbiera 300-500? Albo choćby nawet i paczki aktywować do wrzucenia w drzewko technologii (musisz mozolnie powtarzać głupią czynność inwentarz>aktywacja>drzewko>wpłata i tak 20 razy aż wpłacisz 2000PR na badania. A wystarczy opcja jak w perłach.

Inna sytuacja - perła Strażnik Żywiołów i bonus "o X% większa szansa od standardowej na znalezienie planu przy motywacji" to ile ta standardowa szansa wynosi??? Odpowiedź supportu "proszę sobie policzyć na próbie wykonywanej przez cały rok" - że ja się pytam, że co ...? Jakoś przy innych rzeczach są podane wartości % bezwzględne. A tu? Nawet nie wiadomo czy perła jest opłacalna bo nie wiadomo w końcu ile tych procent szans jest.

Tak samo z tymi dymkami natychmiastowej budowy. Rozwiązanie supportu - proszę sobie widok maksymalnie przybliżyć. Co to ma być? Ten dymek powinien być marginalny, dosłownie mała kuleczka na budynku a nie takie coś.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Amadeuss

Rycerz
ograniczenie zbierania PR do 100 to jest jakaś koszmarna porażka! Dymki do natychmiastowej budowy - masakra!
Zajmujecie się pierdołami typu "cień pod srebrnikami" "rozmyte grafiki " i inne nikomu nie potrzebne do szczęścia bzdety.
 

hddk

Wicehrabia
Póki co "nadawca" szeptu musi dać na globalu kropkę. Klikając na nim i wybierając "Szept" można przejść na zakładkę szeptu, która Wam wyskoczy. Dobrze że chociaż w dymku nad zakładką widać, kto szepta :) Samo przełączanie zakładek nie działa. Jak wrócicie na global, to znowu trzeba na nicku klik i "Szept", żeby wrócić do szeptu :)

Albo uznano że w grze jest za mało klikaniny i przydałoby się trochę dołożyć, albo programiści wprowadzają usterki, żeby przed świętami naprawić i wykazać się, jak będą premie przydzielać ;) ;)
 

stach-mar

Baron
Motywacja jednym kliknieciem sasiadów też powinna pojawic sie w tej grze ,jezeli ktoś ma kilka światów to jest masakra o zbieraniu całej produkcji za 5 diamentów i ograniczeniu paska z punktami rozwoju juz nie wspomnę ,trzeba miec lewą półkulę mózgu w miejscu prawej i prawą w miejscu lewej zeby tego nie zmienić :idiot::idiot:
 

Solshine

Baronet
Nie chce mi się wierzyć, ze te szepty to docelowa przemyślana wersja. To musi być błąd niewykryty w testach. Jeśli w ogóle takowe były do ostatniej wersji.
 

enkidueu

Szlachcic
z Szeptami to oczywiście porażka programistów i testerów (żeby zrąbać to w obu wersjach - flash i HTML5 to trzeba mieć naprawdę badziewną bazę kodu i zero testów automatycznych). Z wersją mobilną i diamentami - no niestety, na smartfonach miejsca na ekranie jest mało i te trzy ikonki z grupami zadań zajmują i tak już za wiele miejsca. Oczywiście, jakby się postarali to by interfejs przemyśleli.
Postęp do zbiorów w perłach na mobilu? Banał do zaimplementowania. Po prostu mają lenia (czytaj: za to nikt nie zapłaci, za diaksy na eventy - parę osób tak). Cóż. Szkoda tylko naszego supportu, który zbiera cięgi za lenistwo germańskiej centrali (swoją drogą, gdyby byli cokolwiek poważni, to by polskie serwery umieścili gdzieś w PL a nie w DE)
 

lordwader1

Szlachcic
co stoi na przeszkodzie aby wreszcie wprowadzić dla graczy co grają przez flash wrzutki 100 PR ile to można klikać po 10 PR przy wrzutkach kilkutysięcznych. A i brawa dla magików z FoE kolejna nic nie znacząca aktualizacja. Ale co tam jest nowy świat przychód w diamentach się zgadza ;)
 

domluk

Baron
Widzę ze gra ma nas za nic, za maszynkę do nabijania kasy, nawet wyjaśnienia ani przepraszam za utrudnienia w grze.
 

Belir

Szlachcic
Witam serdecznie :D
Proszę o naprawę błędu z czatem.
Błąd polega na tym, że jak najedziemy na nick i naciśniemy szept, pojawia nam się okno, gdzie można popisać, ale jak znowu wrócimy na globala i próbujemy otworzyć otwarty czat/czaty to gra nie reaguje. Jedynie można otworzyć otwarty czat poprzez kliknięcie na globalu na nick i drugi raz szept.
Sprawdzałem na komputerze, bo de facto na telefonie nie ma czatu.
Pozdrawiam :p
 

sebbaa

Wicehrabia
Jeśli większa ilość zgłoszeń może pomóc, to ja również zgłaszam błąd czata :)

Dlaczego jeszcze nie został naprawiony problem z wejściem w szept na czacie globalnym? Support milczy jak zaklęty w tej kwestii.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

tomdolar

Szlachcic zagrodowy
Niech wszyscy zrobią zgłoszenie do suportu w sprawie chatu to jest paranoja Ci programiści ten sam problem mieli i maja na becie wiedzieli ze aktualizacja zepsuje chat mimo to wprowadzili to jest po prostu chore !!!!
 

Deleted member 18572

Guest
przynajmniej chat odpocznie od durnych wymianek
 

schwimmen

Wójt
Po podsumowaniu licznik GvG pozostawał na 0 sekund, co powodowało konieczność przeładowania GvG w celu zobaczenia właściwego czasu. Błąd został naprawiony.

Niby naprawione, a jednak nie.