Wersja 1.162

Dyskusja w 'Ogłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika Shelian, 01.10.2019.

 1. Shelian

  Shelian Zespół FoE Community Manager

  Dołączył:
  14.02.2014
  [​IMG]

  Drodzy Gracze Forge of Empires,

  Aktualizacja gry do wersji 1.162 odbędzie się 1 października. W czasie aktualizacji nastąpi krótka przerwa w dostępie do światów, przepraszamy za tę niedogodność.
  Poniżej znajduje się szczegółowa lista wprowadzonych zmian:

  Poprawki błędów

  • Poprawiliśmy tekst w oknie ulepszenia rozlewni cydru. Nie będzie już stwierdzał, że można ją ulepszyć 4 razy!
  • Występował problem z oknami podpowiedzi w oknie wymiany Handlarza Antykami, okna podpowiedzi nie pokazywały się poprawnie po najechaniu kursorem myszy nad przedmiot.
  • Po ulepszeniu budynku, który był w fazie budowy, pozostawał on w fazie budowy do przeładowania gry. Nie powinno to już mieć miejsca.
  • Podczas wyświetlania rankingu w aplikacji lista nie była przewijana do aktualnej pozycji Gracza, jeśli znajdował się na końcu strony. Teraz aplikacja będzie przewijać listę do odpowiedniej pozycji.
  • Podpowiedzi i powiadomienia nad Ratuszem wyświetlały się błędnie jeśli do Ratusza było przypisanych kilku Emisariuszy produkujących jednostki. Teraz, wartości powinny być prawidłowe.
  • „Pozostały czas” w oknie aukcji był zaciemniony w przypadku niektórych rozdzielczości ekranu w aplikacji. Teraz tekst będzie miał czarny kontur, aby zapewnić jego czytelność.
  • Po szybkim anulowaniu dwóch zadań w aplikacji mogło się zdarzyć, że do czasu ponownego otwarcia przeglądu zadań pojawiało się tylko jedno zadań na ich miejsce. Teraz poprawnie powinny pojawiać się dwa zadania.

  W międzyczasie nasz zespół programistów kontynuuje prace nad Gildyjnymi Polami Chwały. Zajrzyjcie na nasz serwer Beta jeżeli chcecie być na bieżąco z wprowadzanymi zmianami! :)

  Jeżeli chcielibyście podzielić się z nami swoimi opiniami na temat wprowadzanych zmian, zapraszamy do specjalnego tematu na forum (klik) lub odwiedzenia naszej strony na Facebooku (strona widoczna tylko dla osób zalogowanych z Polski)! ;)

  Wasz,
  Zespół Forge of Empires
   

Do góry