Wersja 1.158 - komentarze

DeletedUser16874

Guest
Występował problem polegający na tym, że możliwe było wykonywanie zadań z prośbą o zebranie surowców poprzez usunięcie budynku produkującego towary. Zwrot kosztów produkcji wliczała się do postępu zadania.
No ta zmiana mi się nie podoba. :(
 

DeletedUser21601

Guest
pytanie takie mam
czy "Nie pokazuj ponownie" będzie działał przy wrzucaniu oblegu?
w obronie jest a w oblegu nie ma
 

kasia2389

Arcyksiążę
I tu w głowie mem wykluło się pytanie, czy oni w tym inno to w ogóle maja jakąś KJ (kontrolę jakości).

Na wszystkich mapach wojen gildyjnych w w panelu wojska są widoczne tylko te jednostki, których można użyć do walki, a na mapie "wszystkie epoki" pozostały jednostki z brązu, które zostały wycięte z z walki. Czy to mądre jest?

upload_2019-8-7_17-23-3.png


Szach i mat.
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
pytanie takie mam
czy "Nie pokazuj ponownie" będzie działał przy wrzucaniu oblegu?
w obronie jest a w oblegu nie ma
Wrzucenie oblężenia wymaga uiszczenia opłaty w zasobach ze skarbca gildii, więc raczej tutaj takiej możliwości nie będzie.

I tu w głowie mem wykluło się pytanie, czy oni w tym inno to w ogóle maja jakąś KJ (kontrolę jakości).

Na wszystkich mapach wojen gildyjnych w w panelu wojska są widoczne tylko te jednostki, których można użyć do walki, a na mapie "wszystkie epoki" pozostały jednostki z brązu, które zostały wycięte z z walki. Czy to mądre jest?

View attachment 4025


Szach i mat.
Fakt, że może to być odrobinę mylące, ale prawdę mówiąc to wyłącznie kwestia domyślnego filtra w oknie wyboru armii, a co za tym idzie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ten widok ograniczyć, ani też nie zapobiega wyświetlaniu jednostek z innych epok na innych mapach. Odrębnego filtra obejmującego jednostki, które mogą brać udział wyłącznie na mapie wszystkich epok po prostu nie ma, ale pomyślimy nad rozwiązaniami w tej kwestii.
 
Do góry