Wersja 1.156 - komentarze

Szym3k 69

Szlachcic
"Naprawiliśmy problem w zadaniu "Karawana Miłości", gdzie zostały zamienione ikony monet i zaopatrzenia."

Ta zmiana zmieni moje podejście do gry. Teraz to już nie będzie to samo....


A co do apki to sobie chyba tam niezłe jaja robicie... Ludzie piszą o czasie w perłach, o zbiorach jednym kliknięciem za 5 diaxów, o chacie globalnym - ale nie, trzeba zajmować się tylko i wyłącznie ! w Wikingach.
 

Markiz.

Książę
Kiedy w wersji mobilnej zostanie dodany przycisk do zbierania całej produkcji jednym kliknięciem za opłatą - może to być nawet 10 diaxów, ale do jasnej anielki wprowadźcie to wreszcie, bo nie da się grać na telefonie.
 

DeletedUser7795

Guest
"Wprowadzenie pozostałego czasu do zbioru w perłach i zbieranie całej produkcji w wersji mobilnej za 5 diamentów jest zaplanowane na wersję 3.141 więc jeszcze sobie poczekacie."
 

DonJon

Rycerz
Co to się tam odwala u Was to ja nie wiem ale jaja są :D
W innych wersjach zostanie również wprowadzona osada "Feudalnej Japonii".
Nie dostaliście pozwolenia na informowanie graczy o tym czy nauczeni poprzednią porażką najpierw sprawdzicie jak się gra zachowa na innych wersjach by potem wprowadzić (znów) wadliwą wersję i u nas?
:D:D:D
 

DeletedUser21158

Guest
event jesienny? chyba najpierw letni ?

ps: łatwiej wysmarowac post... zamienilismy ikonki niz zaprogramowac oczekiwana funkcję licznika czasu zbiorów w perłach
 

kasia2389

Arcyksiążę
Nie dostaliście pozwolenia na informowanie graczy o tym czy nauczeni poprzednią porażką najpierw sprawdzicie jak się gra zachowa na innych wersjach by potem wprowadzić (znów) wadliwą wersję i u nas?
Dokładnie tak jest, "trafiliście w sedno tarczy". :)

"Taki ŻŻP"
Polskie serwery nie dostaną japonii, Inno chce uniknąć zwykłej w takich razach fali hejtu jaki wylewa się z polskich graczy. Japonia może będzie pod koniec roku albo nawet później.
 

RogerRoger

Szlachcic zagrodowy
Dokładnie tak jest, "trafiliście w sedno tarczy". :)

"Taki ŻŻP"
Polskie serwery nie dostaną japonii, Inno chce uniknąć zwykłej w takich razach fali hejtu jaki wylewa się z polskich graczy. Japonia może będzie pod koniec roku albo nawet później.

to bedzie fala hejtu za niedodawnie japonii. tak zle i tak niedobrze. ja juz do ziobry pisze o dyskryminacje bo u nas update o 2 pozniej niz na innych serwerach.
 

chemik12

Wicehrabia
W sumie dla części graczy to "dobra" wiadomość. Będzie czas by skończyć ten "maraton" z Wikingami. Choćby dla mnie - przed chwilą skończyłem 7 wioskę - czyli jeszcze jakieś 3-4 miesiące przed mną ;)
 

chemik12

Wicehrabia
Mówi się trudno - ale chyba najpierw skończę te 15 wiosek Wikingów zanim przejdę do Japończyków. Może to i nudne, ale chwilowo nie mam i tak miejsca na kolejny budynek w swoim mieście.
 
Szczerze mówiąc, to nie wiem czemu nie można robić dwóch osad jednocześnie, dla takich ślimaków jak ja, który robi jedną rundę ponad 20 dni, to raczej trudno będzie nadgonić tych co zaliczają osady jedna za drugą, w tempie strusia pędziwiatra.Zanim zakończę Wikingów, to już będą Egipcjanie a ja dopiero będę zaczynać Japońska wioskę :) Fajnie że chociaż jest jak jest, jak się jedno skończy to przynajmniej nie będzie wiać nudą.
 

DeletedUser16965

Guest
  • Jeśli produkcja została ukończona w Osadzie Kulturowej zdarzyło się, że wykrzyknik informujący o ukończonej produkcji nie był wyświetlany od razu po zalogowaniu. Ten problem został już naprawiony.
to raczej powinno być w adnotacji poprawa błędów bo kiedyś działało dobrze
 
Wikingowie za biali, Japończycy za zieloni to pewno Egipcjanie będą za żółci ;)
Ale nie, dobrze jest. Fajnie to wygląda, choć może i faktycznie trzeba się bardziej osadzie przyglądać, bo budynki się zlewają. A może wynika to z faktu, że człowiek cały czas na lodowej pustyni siedzi i mu zieleń w oczy kole ;)
Ja planuję całe drzewko wypielęgnować i wtedy z Japończykami popracować. Nie ma co skakać raz tu, raz tam. Bo wtedy dopiero to się wszystko będzie ciągnąć jak flaki w oleju.
 

McPietro

Wójt
Po ostatniej poprawce (w wersji HTML5) wprowadzono nieprawidłowy separator w zapisie ilości PR na pasku postępu w otwartych Perłach. Wcześniej zapis ilości PR np. trzy tysiące dwieście pięćdziesiąt osiem wyglądał tak: 3258. Obecnie po poprawce wygląda tak: 3,258 i jest to błędny zapis, który tak naprawdę oznacza trzy i dwieście pięćdziesiąt osiem tysięcznych.
W dziesiętnym systemie zapisu liczb stosowanym w Polsce (i nie tylko) prawidłowy zapis powinien wyglądać tak: 3 258. Jako separatora oddzielającego, prawidłowo należy stosować spację. Przecinek stosowany jest do oddzielenia części całkowitej liczby od części wyrażonej ułamkiem dziesiętnym.
Niby drobiazg, ale tych co znają zasady taki przecinek drażni i ośmiesza tłumaczy FoE, a tych co nie poznali do tej pory prawidłowego zapisu uczy błędnie.
 

McPietro

Wójt
Wcześniej nie spostrzegłem, ale ten zapis z przecinkami pojawił się też we wszystkich rankingach, punktacjach itp. Ręce opadają. To jest to samo co pisanie z błędami ortograficznymi. Wstyd!!!! Należy to zmienić jak najszybciej.
 

McPietro

Wójt
O! Jeszcze jeden spostrzeżony błąd z tej samej kategorii. Otóż w górnym prawym rogu (cały czas mowa o wersjo na PC, HTML5) znajduje się wykaz posiadanych: monet, zaopatrzenia, medali i diamentów. Wcześniej ilość powyżej tysiąca przedstawiano cyfrą i literą k. Powyżej miliona cyfrą i literami kk. Teraz miliony określa się literą M, ale cyfrą podaje się wartość do jednego miejsca po przecinku czyli np. 25,1M co oznacza dwadzieścia pięć milionów i jedną dziesiątą miliona. NO ALE DLACZEGO ZAMIAST PRZECINKA TAM WŁAŚNIE WSTAWIONO KROPKĘ?
Dlaczego twórcom towarzyszy bylejakość?
 

DeletedUser17614

Guest
Do tej pory nie widać zakończenia produkcji (w wioskach za pomocą wykrzynika) aktualizacja do d..y
 

DeletedUser20939

Guest
Bo na mobilki jeszcze nie ma aktualizacji 1.56 udostępnionej.
 

OliverJr.

Hrabia
Ja mam pomysła, możliwość odblokowania avatarów z eventów, w których się nie uczestniczyło, nawet za diaksy
 
Do góry