Wersja 1.148 - komentarze

Borisel

Hrabia
Ja mam jednak pytanie co z tymi mieszkańcami - czemu po kilku sekundach gry już nie mam żadnej animacji by coś się działo na ulicy czy chodnikach ? Na początku po drodze jadą samochody ale potem nic . Tylko jakieś zwierzęta kicaja poza miastem i wsio .
 

DeletedUser7795

Guest
Ja mam pytanie: czemu zajmujecie się nic nie znaczącymi pierdołami, które nie wnoszą nic do gry?
Od kilku jak nie kilkunastu miesięcy wisi pomysł aby wyskakujące okno tawerny zamienić na dymek, wisi też pomysł aby jeszcze bardziej skrócić czas wrzucania PR do pereł ale nie, wy dodajecie jakieś animacje!
 

-Destroyer-

Szlachcic
I znowu, jak to na ekipę InnoGames przystało trzeba robić wszystko żeby uprzykrzać graczom grę, albo też po raz kolejny wstawić nic nie znaczącą aktualizację.

Punkt pierwszy - popsucie osady, komu tam znowu przeszkadzało, że gracze znaleźli szybki sposób na zaliczenie ostatniego zadania, które jest wręcz durne, bo w momencie kończenia osady nie są potrzebne budynki produkcyjne (odblokowałem techy - więc po co).

Punkt drugi - zamiast zająć się konkretnymi problemami to wolicie się bawić w jakieś pierdołowate animacje, z których i tak większość nie korzysta bo obciążają zbytnio grę (ale nic nie jest robione dla optymalizacji).

A takie krytyczne błędy jak na przykład wbijanie pr powyżej 500 nadal nie są rozwiązane..... Pytam po raz kolejny, kiedy naprawicie błąd podczas inwestycji w perły na aplikacji mobilnej. Powyżej 500 pr to jest czysta loteria ile w perłę wpadnie - mniej czy więcej niż pokazywało....
 

DeletedUser20713

Guest
Cóż, nie ma co tu się dużo rozwodzić nad tym, że coś nie zostało dodane, bądź co bądź to tylko drobna poprawka błędów,
chociaż jak dla mnie fajnie, że to ostatnie zadanie wikingów poprawili :)
 

DeletedUser14403

Guest
Czas zbioru z perły w wersji mobilnej marzy mi się... Czy to tak wiele?
Dokładnie ,wchodzisz na telefon albo tebleta i nie wiesz kiedy zrobi sie produkcja w perłach ,co za dziadostwo ,a co do wikingów to ten shit ktos wogóle robi ? :p
 

DomLuk

Wójt
Nic ciekawego animacja powaga chyba jak ktoś nowy wejdzie to ją ma.
Coraz więcej gra zajmuje czasu zbędnego klikania to byście w końcu coś z tym zrobili .
A wszystkie pomysły w postach u góry pięknie napisane nic dodać nic ując, jak by taką aktualizacje zrobili no nic pomarzyć można :)
 

DeletedUser14403

Guest
Mogliby z wrzutkami zrobic porządek ,zamiast klikania po milion razy:( powinno sie wpisywac odpowiednią liczbe pr ,kliknąć POTWIERDŹ i po sprawie ;)
 

kooboo

Szlachcic
Nie wiem dlaczego została zabrana możliwość zoomowania podczas wypraw na mobilce. Strasznie irytujące.
 
Do góry