Wersja 1.145

Dyskusja w 'Ogłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika Shelian, 04.02.2019.

 1. Shelian

  Shelian Zespół FoE Community Manager

  Dołączył:
  14.02.2014
  [​IMG]

  Drodzy Gracze Forge of Empires,

  Aktualizacja gry do wersji 1.145 odbędzie się 6 lutego. W czasie aktualizacji nastąpi krótka przerwa w dostępie do światów, przepraszamy za tę niedogodność.

  Poniżej znajduje się szczegółowa lista przeprowadzonych zmian:

  Zmiany i ulepszenia


  • W komentarzach wspominaliście, że stopień przybliżenia miasta nie jest przywracany po powrocie z Osad kulturowych. Po tej aktualizacji, powinno to ulec zmianie, a główne miasto zachowa swój poziom przybliżenia!
  • Do gry zostało dodane dodatkowe Rozszerzenie Terenu za medale w cenie 950,000 medali.
  • Przez lata styl graficzny Forge of Empires ulegał stopniowym zmianom. W związku z tym zdecydowaliśmy się nieco odświeżyć wygląd 5 starszych Pereł Architektury, aby lepiej pasowały do obecnych realiów. Wizualizacja zmian dostępna jest w poniższych spoilerach:

   [​IMG]
   [​IMG]
   [​IMG]
   [​IMG]
   [​IMG]
  • Jak zapewne pamiętacie, jakiś czas temu zmieniliśmy sposób używania pakietów wsparcia tak, abyście mogli wykorzystać kilka pakietów z rzędu. W związku z Waszymi opiniami, ten sposób działania został przeniesiony również na pakiety ulepszeń, dzięki czemu łatwiej będzie ulepszyć budynek o kilka poziomów - nie będzie trzeba za każdym razem ponownie otwierać inwentarza!
   [​IMG]
  • W odpowiedzi na Wasze komentarza kolejność wyświetlania towarów w szybkim podglądzie towarów, który został ostatnio dodany, zmieniliśmy kolejność wyświetlania towarów tak, aby odpowiadała kolejności towarów widniejącej w inwentarzu.

  Poprawki błędów

  • Przycisk "Wyślij" w centrum wiadomości nie zawsze był nieaktywny, gdy powinien (na przykład: gdy pole wiadomości było puste). Nie powinno to już mieć miejsca.
  • Usunęliśmy problem, który powodował przykrywanie komunikatu o nowych planach Pereł Architektury oknem poziomu wypraw gildyjnych.
  • Naprawiliśmy problem z brakującymi ikonami ataku i obrony w oknie wyboru armii w wyprawach gildyjnych.
  • Poprawiliśmy błędną ilość zaopatrzenia przyznawanego jako nagrodę w jednym z kroków w wyprawach gildyjnych dla Wirtualnej Przyszłości.
  • Dla niektórych zadań z Wirtualnej Przyszłości podpowiedzi były błędne, więc zostały dostosowane i teraz ponownie będą miały sens!

  W międzyczasie nasi programiści pracują nad kolejną częścią Wirtualnej Przyszłości. Zajrzyjcie na nasz serwer Beta jeżeli chcecie być na bieżąco z wprowadzanymi aktualizacjami! :)

  Dziękujemy, że jesteście z nami!

  Jeżeli chcielibyście podzielić się z nami swoimi opiniami na temat wprowadzanych zmian, zapraszamy do specjalnego tematu na forum (klik) lub odwiedzenia naszej strony na Facebooku (strona widoczna tylko dla osób zalogowanych z Polski)! ;)

  Wasz,
  Zespół Forge of Empires
   

Do góry