Wersja 1.144

Dyskusja w 'Ogłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika Shelian, 21.01.2019.

 1. Shelian

  Shelian Zespół FoE Community Manager

  Dołączył:
  14.02.2014
  [​IMG]

  Drodzy Gracze Forge of Empires,

  Aktualizacja gry do wersji 1.144 odbędzie się 23 stycznia. Ze względu na okres świąteczny ta aktualizacja zawiera zmiany wprowadzone w wersji 1.143 oraz 1.144. W czasie aktualizacji nastąpi krótka przerwa w dostępie do światów, przepraszamy za tę niedogodność.

  Poniżej znajduje się szczegółowa lista przeprowadzonych zmian:

  Zmiany i ulepszenia


  Rozszerzyliśmy funkcjonalność skrótów w Osadach kulturowych. Teraz produkcja może zostać anulowana przez wciśnięcie klawisza 'X' na klawiaturze, podobnie jak w głównym mieście.


  Poprawki błędów

  • Poprawiliśmy błąd w wersji HTML5, który nie pozwalał na przejście do strony szóstej na ekranie wyboru flag gildyjnych.
  • Czasami ekran wspierania Perły Architektury nie ładował się do końca przy próbie otwarcie Perły Architektury zaraz po zalogowaniu. Nie powinno to już mieć miejsca.
  • Bonus do ataku zapewniany przez Terakotową Armię nie był uwzględniany w przeglądzie bonusów. Zostało to poprawione.
  • Naprawiliśmy problem, który czasami wywoływał błąd wewnętrzny, jeśli po rozwiązaniu gildii spróbowano ją ponownie utworzyć.
  • Przy sprzedaży budynku produkcyjnego, który został odłączony od drogi z trwającą produkcją, koszt rozpoczęcia produkcji nie był zwracany. Zostało to poprawione.
  • Usunęliśmy problem polegający na niewłaściwym umieszczaniu podpowiedzi dla nowych elementów w inwentarzu.
  • Jeśli w trybie budowy rozpoczęto niezależną walkę w przeglądzie zadań, po jej zakończeniu siatka trybu budowy pozostawała w mieście. Zostało to poprawione.
  • W wersji HTML5 podpowiedź z odliczaniem do końca budowy nie była wyświetlana, jeśli czas budowy był bardzo krótki. Zostało to poprawione.
  • Naprawiliśmy pewną niespójność w cieniowaniu budynków, których nie można zbudować. Występowało to tylko w wersji HTML5.
  • W Osadach kulturowych mogło się zdarzyć, że ikona skrzyni z nagrodą nie pojawiała się po porzuceniu i ponownym rozpoczęciu osady. Zostało to poprawione.
  • Po otwarciu ekranu podglądu nagród w Osadach kulturowych przeskakiwał on na koniec listy. Teraz, zostanie on ustawiony w zależności od ilości wcześniej ukończonych osad.
  W międzyczasie nasi programiści pracują nad nadchodzącym eventem karnawałowym. Zajrzyjcie na nasz serwer Beta jeżeli chcecie być na bieżąco z wprowadzanymi aktualizacjami! :)

  Dziękujemy, że jesteście z nami!

  Jeżeli chcielibyście podzielić się z nami swoimi opiniami na temat wprowadzanych zmian, zapraszamy do specjalnego tematu na forum (klik) lub odwiedzenia naszej strony na Facebooku (strona widoczna tylko dla osób zalogowanych z Polski)! ;)

  Wasz,
  Zespół Forge of Empires
   

Do góry