Wersja 1.141 - komentarze

DeletedUser

Guest
Literówka „W odpowiedni na opinie Graczy z serwera Beta".
Powinno być „W odpowiedzi na opinie Graczy z serwera Beta."
 

DeletedUser7795

Guest
Przy siadaniu w tawernie okno tawerny dalej będzie zawalać cały ekran gry. Brawo wy!
 

DeletedUser7795

Guest
Przy budowaniu ciągle wyskakuje "ukończ natychmiast za X diamentów". Wywalicie to w końcu czy dalej będzie nas to wkurzać?
 

Rafal.77

Rycerz
A ja się chciałem zapytać kiedy w końcu w wersji mobilnej będzie widać czas do końca produkcji w perłach?? Skoro pokazuje czas do końca produkcji w budynkach eventowych to chyba nie jest to problem żeby to samo zrobić w perłach. Na przykład naciśnięcie na perłę w mieście pokazuje czas do końca produkcji, dwukrotne naciśnięcie powoduje wejście do perły.
 

DeletedUser7795

Guest
@rawiel natychmiastową budowę masz po kliknięciu na rusztowania budynku. Ten wkurzający dymek jest tam potrzebny tak jak dorosłemu smoczek.
 

ZjemCię

Wójt
@rawiel natychmiastową budowę masz po kliknięciu na rusztowania budynku. Ten wkurzający dymek jest tam potrzebny tak jak dorosłemu smoczek.
Ale ja korzystam od razu, po co mam klikać jeszcze więcej? Ty, żeby on znikł nie musisz nic robić, więc innowacja bez sensu.

Edit
Rozumiem, że przeszkadza Tobie i jednocześnie nic mnie to nie interesuje. To jest przydatna funkcja i ludzie z niej korzystają, a jeśli zostanie zlikwidowana to na pewno mniejsza ilość graczy będzie z niej korzystać bo zwyczajnie zapomną o takiej możliwości ergo - zmniejszą się obroty i dochody dla firmy więc raczej bym na to nie liczył. Zrozumiałeś?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser7795

Guest
@rawiel czy Ty nie rozumiesz, że ten dymek tylko przeszkadza przy budowaniu? Po co on jest? Jak będę chciał sobie wybudować coś natychmiast to kliknę w rusztowania budynku i tam kliknę "wybuduj natychmiast".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Borisel

Hrabia
Ale to jest przydatne. Ja korzystam.

Bardzo przydatne - przez ten przycisk przypadkiem "klikneło" mi skonczenie budynku produkcyjnego (do zadania) zamiast sprzedać te rusztowania . I kilka set diaxów wyparowało szybciej niż chytra Baba z Radomia zabrała zbyszka...Nie potrzebuje tego do życia - denerwuje to kiedy kilka sekund wisi i zasłania cale pole w przypadku budowy mniejszych budynków . Na domiar złego nawet nie potwierdza wydawania diaxów , mimo zaznaczonej opcji .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Borisel

Hrabia
Eh . Nie będę obciążał naszych opiekunów zgłoszeniem o 250 diaxów . Następnym razem musze być ostrożny i gapić się 10 s na dymek zanim wybuduje kolejny budynek . Byłbym jednak wdzięczny gdyby twórcy pomyśleli o tym .
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Eh . Nie będę obciążał naszych opiekunów zgłoszeniem o 250 diaxów . Następnym razem musze być ostrożny i gapić się 10 s na dymek zanim wybuduje kolejny budynek . Byłbym jednak wdzięczny gdyby twórcy pomyśleli o tym .

Możesz obciążać :)
Zawsze są to jakieś miłe wspomnienia z supportem <3
 

DeletedUser19584

Guest
Nie wiem czy to działa również w wersji mobilnej, ale aby "dymek" zniknął można kliknąć sobie w menu budowy na "Przenieś". Mi to pomaga jak np. chcę wybudować kilku kowali obok siebie, a zasłaniają mi dymki :)
 
Do góry