Wersja 1.135 - komentarze

kasia2389

Arcyksiążę
  • Do gry zostało dodane kolejne rozszerzenie terenu za medale, więc wszyscy Gracze, którzy mają ich odpowiednią ilość będą mogli je od razu zakupić. Gracze w Wirtualnej Przyszłości będą również mogli zakupić dwa dodatkowe rozszerzenia terenu za Diamenty.

Brawo Wy
 

DeletedUser19136

Guest
Takie pomysły całkowicie popieram, i apeluje aby jeszcze coś dodać za medale, niektórzy mają ich mnóstwo a przydają się tylko w GVG i eventualnie w wyprawach
 

hddk

Hrabia
Za to na Becie zmienili mi we Wczesnym Średniowieczu w zadaniach powtarzalnych 1 przycisk "Zapłać" na 2 przyciski z sakiewkami, do płacenia monet i narzędzi :( Nie wiem czy tutaj też to teraz wejdzie, zobaczymy. Zdaje się, że na razie gracze z Wirtualnej tak mają.
 

Bezio95

Baronet
Takie pomysły całkowicie popieram, i apeluje aby jeszcze coś dodać za medale, niektórzy mają ich mnóstwo a przydają się tylko w GVG i eventualnie w wyprawach
HAHA Serio myślicie że to są jakieś dodatkowe rozszerzenia :D?
Tak jak poprzednio dodają teraz medalowe i diaxowe z następnej części Wirtualnej. Czyli w 2 części wirtualnej nie będzie ani medalowego ani diaxowego. Już przy oceanicznej tak robili.
 

Fatherland

Książę
co nie ? :)
a jak by sie tak zastanowic to za bardzo sensu to nie ma bo potem jak ogloszenie wchodzi to i tak nie ma rozszerzen tych (bo dodali) wiec w sumie nie wiem po co tak robia.... plus taki ze ma sie je wczesniej, ale ich dalej malo, do tego pisza w ogloszeniach kolejnych tur epoki ze wchodza ale ze zostaly dodane wczesniej, wiec w sumie taki PR ale nie do konca udany... tak czy inaczej, rozszerzen na poziomie rozwoju gracza z wirtualnej, tak czy inaczej jest za malo
 

DeletedUser11629

Guest
HAHA Serio myślicie że to są jakieś dodatkowe rozszerzenia :D?
Tak jak poprzednio dodają teraz medalowe i diaxowe z następnej części Wirtualnej. Czyli w 2 części wirtualnej nie będzie ani medalowego ani diaxowego. Już przy oceanicznej tak robili.
No ależ owszem, to są dodatkowe rozszerzenia. Przedtem ich nie było, a teraz będą, w dodatku jedno ogólnodostępne (już słyszę ten syk pracujących pełną parą wież zwycięstwa, żeby zebrać te 760k medali...).
 

DeletedUser11629

Guest
Za to na Becie zmienili mi we Wczesnym Średniowieczu w zadaniach powtarzalnych 1 przycisk "Zapłać" na 2 przyciski z sakiewkami, do płacenia monet i narzędzi :( Nie wiem czy tutaj też to teraz wejdzie, zobaczymy. Zdaje się, że na razie gracze z Wirtualnej tak mają.
I to jest problem. I jeszcze problem z tym, że łotry nadal nie wróciły na swoje miejsce na początek kolejki piechoty, tylko znowu trzeba się bezmyślnie naklikać, żeby się do nich dostać. Albo naprzesuwać, też bezmyślnie.
 

DeletedUser16614

Guest
Co znowu spartolili po aktualizacji ? z dróg zniknęły pojazdy, grafika się tnie (przynajmniej u mnie ,gram w HTML-u)

nieaktualne, wszystko wróciło do normy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
W centrum wiadomości jeżeli wciśniemy klawisz HOME lub END to zaznacza cały blok w wybranym kierunku. Moim zdaniem Ktoś spartolił obsługę kursorów. tak jest od poprzedniej wersji :hide: Z menu w tym samym miejscu usunięto funkcje edycyjne: kopiuj, wytnij, wklej! :mad:
 

DeletedUser18833

Guest
Nadal w wersji mobilnej w ratuszu gwiazdki wspierania są aktywne, a po kliknięciu pojawia się sprzeczny komunikat że nie można wspierać gracza. Poprzednio było dobrze więc po co w tym ktoś grzebał ? Żeby przynajmniej komunikat znikał po kliknięciu następnej gwiazdki - ale nie - trzeba go kasować dodatkowym kliknięciem.
 
Do góry