Wersja 1.133 - komentarze

kasia2389

Arcyksiążę
  • Opcja "Nie pokazuj ponownie" dla zadań wymagających zapłacenia monet nie zawsze zapisywała się poprawnie, jeśli Gracz miał zbyt dużo monet. Po aktualizacji nie powinno to już występować.
Właśnie taka przypadłość mnie dotknęła.
 

DeletedUser

Guest
„W międzyczasie nasi programiści pracują dopracowaniem eventu jesiennego oraz dalszymi poprawkami wersji HTML5. Zajrzyjcie na nasz serwer Beta jeżeli chcecie być na bieżąco z wprowadzanymi aktualizacjami!"

Nie powinno być czasem pracują nad dopracowaniem eventu jesiennego?
 

DeletedUser7795

Guest
Dlaczego przy odwiedzaniu tawerny nadal będę oglądał okno zajmujące cały ekran gry?
Dlaczego nie dodacie podobnej informacji jak przy wsparciu?
 

HuanMing

Książę
Jeszcze żeby zniknęło to mocno irytujące okienko w wersji mobilnej gdy kogoś wspieram (złota gwiazdka aktywna) i wyskakuje na cały ekren "Nie możesz teraz wesprzeć budynków tego gracza - dobrze wiedzieć". Nie, nie dobrze, w wersji na PC nie ma tego problemu. Coraz więcej bezsensownych kliknięć.
 

DeletedUser7795

Guest
Brakuje powiadomienia gdy adresat odczytuje wiadomość.
 

DeletedUser2383

Guest
Jeszcze żeby zniknęło to mocno irytujące okienko w wersji mobilnej gdy kogoś wspieram (złota gwiazdka aktywna) i wyskakuje na cały ekren "Nie możesz teraz wesprzeć budynków tego gracza - dobrze wiedzieć". Nie, nie dobrze, w wersji na PC nie ma tego problemu. Coraz więcej bezsensownych kliknięć.

Jak dla mnie, to powinni jeszcze dodać okienko potwierdzenia wsparcia. Przecież przez przypadek mogę wesprzeć kogoś kogo bym nie chciał wesprzeć!
 

DeletedUser20208

Guest
Witam,

według mnie nie działa prawidłowo " Masowe przyspieszanie produkcji zaopatrzenia (8 godzin)". Jeśli wybieram produkcję 8 godzinną i od razu próbuje uruchomić przyspieszenie (np w czasie: "za 7:58:45 h") to czas dalej jest odliczany a paczka znika z zaopatrzenia. Czas produkcji nie jest skracany. Straciłem 3 przyspieszenia 8 godzinne bez żadnego efektu. Uważam że przyspieszenie niezależnie od pozostałego czasu powinno ten czas ten skracać maksymalnie. W obecnym trybie użycie przyspieszenia 8h ma sens tylko przy produkcji 24h. Jeśli tryb 8 godzinny nie może działać na czasie krótszym niż 8 godzin to przynajmniej nie powinny znikać paczki bo użycie ich jest nieskuteczne. Natomiast uważam ze trybem np 8 godzinnym powinna być możliwość skrócenia np pozostałego 5 godzinnego czasu.
Proszę o rozważenie przynajmniej poprawki polegającej na braku możliwości użycia przyspieszenie 8 h jeśli pozostały czas jest poniżej 8h, 2h jeśli czas jest poniżej 2h itp.

Pozdrawiam
 

DeletedUser7795

Guest
@Piedro Sprawiedliwy u mnie skracanie produkcji zadziałało na kowali gdy robiłem zadanie eventowe, natomiast nie zadziałało na tarasy rolne. Przecież tarasy też są budynkami produkcyjnymi.
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Masowe przyspieszenie produkcji zaopatrzenia o X minut lub X godzin nie zadziała na budynki specjalne oraz perły architektury: https://pl.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Przedmioty_użytkowe

Ależ zadziała i na Tarasach rolnych i innych budynkach specjalnych. Powiem nawet, że zadziała zgodnie z przeznaczeniem - skróci produkcję zaopatrzenia. To, że nie skraca produkcji Punktów Rozwoju, Towarów itp. to tylko i wyłącznie dlatego, że jest to przedmiot, jak sama nazwa wskazuje, służący skróceniu produkcji zaopatrzenia i niczego więcej.

@Piedro Sprawiedliwy czy produkcja, którą chciałeś skrócić, to produkcja zaopatrzenia, czy innego dobra (PR, towary)?
 

krzysw

Wicehrabia
Aktualizacja 1.134 jutro, a info o niej oczywiście nie ma żadnego - shelian znowu wrócił na swój stały niski poziom.
Już nigdy za nic nie pochwalę naszego za przeproszeniem szanownego teamu! :mad:
 

DeletedUser7795

Guest
@krzysw w teamie nie jest jedna osoba a kilka więc ktoś inny z teamu mógłby dodać ogłoszenie. Ale po co, niech się gracze podenerwują...
 

krzysw

Wicehrabia
Tak, gdyby "szef" kazał to by ktoś pewnie zrobił, ale po co :) Ciekawe czy zdążą w ogóle ogłosić przed wejściem aktualizacji, są coraz lepsi :)
 
Do góry