Wersja 1.132 - komentarze

DeletedUser7795

Guest
@darkkhnight takie coś powinno być i 10 razy sprawdzone i dopiero wprowadzone na inne serwery bez żadnych niespodzianek dla graczy. Taka postawa jest karygodna i niedopuszczalna. Człowiek odpowiedzialny za ten błąd powinien ponieść tego konsekwencje.
 

HuanMing

Książę
No to celowa zagrywka, czy nie? :) Bo jak "nie zobaczyli", to nie celowa.
Do rzeczy jednak - była to pomyłka. Niefortunna, ale jednak pomyłka. Nie twórzmy więc proszę teorii, które nie mają poparcia w rzeczywistości.
Ogólnie mówiąc można tylko przeprosić za tę sytuację. Zawsze dokłada się wszelkich starań aby było ich jak najmniej, lecz niestety - póki gry tworzone są przez ludzi, będą się one zdarzały od czasu do czasu.


Bryfft, a czy mógłbyś się odnieść do tej wypowiedzi?

Offtop został usunięty. Kolejne posty nie odnoszące się do aktualizacji będą usuwane.

Ku woli ścisłości: Ogłoszenia zostało dane w takim, nie innym terminie z pełną premedytacją. Wcześniejsze ogłoszenie spowodowałoby tylko wykorzystanie błędu na masową skalę. TA większość rozwijała w swoim tempie bez świadomości, ci którzy ze zmiany dowiedzieli się z bety, fakt mogli na tym zyskać, ale do odwiedzania bety zachęcamy przy okazji każdego ogłoszenia.

Aktualne wartości dla TA są zgodne z pierwotnymi założeniami.

Ja rozumiem, że zmiany w grze zawsze były i będą, tak samo było kiedyś z medalami w Deal. Nie chcę rekompensaty, nie mam pretensji o zmianę, ale chciałabym wiedzieć jak to jest, że nasi współgracze z innych krajów (nie mam tu na myśli bety o której pisze Shelian) mają informację o aktualizacjach wcześniej, a nasz własny CM pisze, że spacjalnie wrzucił to pózniej? Bo ja tego nie rozumiem. Ja chce być TYLKO ( a może AŻ) traktowana tak samo jak gracze z innych krajów i uzyskiwać informacje o zmianach w tym samy czasie co oni. Nie chcę specjalnego traktowania, a my tu od miesięcy prosimy o sensowny (czyli podobny do innych for) czas informacji. Czy to naprawdę tak dużo i tak trudno zrozumieć? Dlaczego muszę iść na forum francuskie żeby dowiedzieć się tego co wiedzą już wszyscy inni tylko nie my?

Witam
Wszycy macie pretensje do @Shelian ,a czego on winny tego że ktoś odgòrnie zmienił bilans TA?przecież to nie polski team se to wymyslił tylko odgòrnie wyszło.Każdy jest tylko człowiekiem I ma prawo do błędu ,a czy ktoś wam bronił budować tą perłe wcześniej ? Oczywiście że nie.Ten kto miał towary to stawiał,każdy mògł ją postawić przed zmianą. Każdy nażeka na tą zmiane,że wyda x pr więcej ale to nie wy wydajecie te pr Tylko osoby ktòre wpłacaja wam te pr. Prosty przyklad idziecie na zakupy bardzo wam zalerzy na czymś, ale se myślicie kupie to za kilka dni,a tu nagle macie zmiane ceny na droższą,I co nie kupicie bo podrożało?.Na logike każdy komu zależy na tej perle I tak ją postawi.Prędzej czy pòźniej,a gdyby nie zmienili tego teraz tylko za x czasu też byście tak krzyczeli ,raczej wątpie nie wszystko sie da wyłapwć na becie od razu. @Shelian nie jest odpowiedzialny za tego typu zmiany,jak maćie pretensje że wartości sie zmieniły to wyślijcie petycje do centrali gry,bo tam są podejmowane wszystkie decyzje, a nie tutaj.
Pisze to jako gracz a nie członek zespołu.
Pozdrawiam

Przyznanie się, że z premedytacją wrzuciło się informację z opóznieniem żeby ktoś nie skorzystał (co nie było problemem na praktycznie wszystkich innych forach obcojęzycznych gdzie info pojawiło się kilka dni wcześniej) wciąż jest swiadomym wyborem Sheliana i jego wyborem, który chyba jako gracz nie może być przez Ciebie uznany za rzecz pozytywną.
 

Borisel

Hrabia
Wybaczcie , ale niektórzy chyba nie ogarniają meritum problemu . My nie mamy pretensji , że limit PR w TA zwiększyli czy z powodu braku rekompensaty . Nam chodzi o między innymi podejście do graczy polskiego serwera - czas dodania info o zmianie , traktowanie graczy jako oszustów (co było "powodem" dodania przez was info) i olewanie forum polskiego na rzecz zagranicznego .

O dziwo na zagranicznych forach info zostały dodane wcześniej - i jakoś nikt z teamu nie ubzdurał , że gracze mogliby wykorzystać błędy na masową skalę . Co automatycznie nas stawia jako oszustów czy złodziei . Gdyby info byłoby dodane normalnie , to większość graczy mogliby rozwijać TA na ile to możliwe - a nie tylko "wybrani" , którzy zajrzeli na forum zagraniczne .
 

bartekmod

Książę
O właśnie @Borisel mi to wyjął z ust...

zresztą to samo pisałem naszemu CM w priv rozmowie:
wiemy że Shelian nie ma wpływu na zmiany w grze i nigdy nie dostanie od nas bury za bezsensowne zmiany, ani pochwały za sensowne zmiany - tak, to działa w obie strony
Shelian ma tylko wpływ na informowanie nas o zmianach i tylko przez to jesteśmy na niego źli

gra sama w sobie jest loterią... są różne zmiany, balanse, błędy, poprawki bugów - podejmowanie w grze jakichkolwiek działań jest zabawą w sapera, dziś mogę rozwijać Chateau, robić to 2 miesiące a za pół roku wraz z wejściem nowej epoki (kolejnym etapem wirtualności będzie symulacja w stylu matrix) - to znikną w tym matrixie zadania powtarzalne i Chateu będę mógł usunąć, a te 2 miesiące rozwoju pójdą totalnie w piach... nie jest to niemożliwe
na 90%, ba, nawet na 99% zmian Support nie ma żadnego wpływu by jakoś Graczom pomóc, bo jak Shelian zrekompensuje brak zadań powtarzalnych? nie ma ku temu narzędzi, nie winiłbym go... kiedyś nam uciapali twórcy bonus z Zeusa, Katedry i Castela na niższe procenty, jaki wpływ na to miał support? żaden... wszelkie balanse jednostek, zmiany bonusów czy wartości ataku - support jest bez wpływu, a gra jest loterią, co też twórcy sobie wymyślą

raz jeden jedyny pojawiła się możliwość, by support pozwolił nam zmaksymalizować zyski/zminimalizować straty* w TA poprzez odpowiednio wczesne ogłoszenie tej dość kluczowej zmiany
w mojej ocenie maksymalizowanie zysków i minimalizowanie strat przez Graczy powinno być nadrzędnym celem przyświecającym supportowi w tej nierównej walce Graczy z widzimisie twórców, chociaż w większości przypadków zrobić nic nie mogą

* - niepotrzebne skreślić wg uznania
 
Do góry