Wersja 1.132 - komentarze

DeletedUser17272

Guest
czytajac zasady gry i term of use nigdzie nie ma sprecyzowanego takiego punktu odnosnie takiej sytuacji i GLOWNIE jej poprawki ( teraz my normalni gracze zaplacimy 9k PR wiecej za TA ) i do tego odnosilem sie w poscie powyzej :)

przyznali sie sami do bledu jednakze poprawka tego bledu skazuje wieksza ilosc graczy na spore straty....a takiego traktowania graczy nie moze byc i nigdzie nie ma zapisanego....
 

kasia2389

Arcyksiążę
przyznali sie sami do bledu jednakze poprawka tego bledu skazuje wieksza ilosc graczy na spore straty....a takiego traktowania graczy nie moze byc i nigdzie nie ma zapisanego....
Nikt nie poniesie żadnej straty, wręcz przeciwnie, część graczy na tym zyskała.
I to nie tylko posiadacze, ale również i inwestorzy.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Prawdopodobnie nawet jak będziemy coś robić to też się nie zmieni.
Nie wierzę, że Inno nie ma pojęcie o tym. Nie wierzę, że płaci na tyle żeby ktoś odpowiedzialny się połakomił.
Dlatego Shelian będzie nadal mógł pokazywać kto tu rządzi i dawać ogłoszenia w ostatniej chwili, a Bryft bezczelnie tłumaczyć, że tak uznał za stosowne. Po czym obaj będą mieli bekę z graczy.
No chyba, że wszyscy zastrajkują i przestaną grać, ale to niemożliwa akcja, Shelian o tym wie, Bryft o tym wie i Inno też wie. Dlatego możemy sobie pluć do woli, oni sobie staną, rozłożą ręce i powiedzą "ładny deszczyk", wrócą do domku i wymyślą nową złośliwość żeby sobie ego napakować.
Ty tak na serio myślisz, że ktokolwiek z Teamu robi coś na złość i żeby sobie ego napakować? Serio? :D
Przecież to jest śmieszne zachowanie, a sugerowanie takiego czegoś z twojej strony to już w ogóle :D

No kurza twarz...

W każdej NORMALNEJ firmie informacja o zmianach była by wysłana do CM-ów na tydzień przed, z przykazaniem, by posty pojawiły się na WSZYSTKICH forach w jednym dniu i o jednej godzinie... ALE NIE. Tu mamy INNO games, które... Nie do końca poważnie traktuje graczy.
Nie ma takiej możliwości, aby tyle CMów ile jest wersji językowych wrzucało ogłoszenia o jednej dokładnej porze. Jedynie, jakby się takie coś zautomatyzowało, ale nie wiem czy na forum dałoby to radę zrobić (bo może strona główna ma takie opcje?).

@HuanMing Dzięki za cytat!
 
Ostatnia edycja:

hlnrys

Baron
(...)
Nie ma takiej możliwości, aby tyle CMów ile jest wersji językowych wrzucało ogłoszenia o jednej dokładnej porze. Jedynie, jakby się takie coś zautomatyzowało, ale nie wiem czy na forum dałoby to radę zrobić (bo może strona główna ma takie opcje?). (...)

Naprawdę nie ma takiej możliwości ?
Gram w inną grę, gdzie wersji językowych jest kilkanaście i ogłoszenia ukazują się jednocześnie na wszystkich forach.
Automatem pocztowym są rozsyłane do osób odpowiedzialnych za ogłoszenia.
Jest czas kilku dni na przygotowanie tłumaczeń i ukazują się one jednocześnie na wszystkich forach wg czasu UTC.
Takie dostają wytyczne i nie ma widzi mi się, że dadzą ogłoszenie dzisiaj, lub za dwa dni.

Więc nie pisz, że nie ma takiej możliwości, skoro fora innych gier tak działają.
 

HuanMing

Książę
Nie ma takiej możliwości, aby tyle CMów ile jest wersji językowych wrzucało ogłoszenia o jednej dokładnej porze. Jedynie, jakby się takie coś zautomatyzowało, ale nie wiem czy na forum dałoby to radę zrobić (bo może strona główna ma takie opcje?).

@PablooS nie musi być dokładnie ta sama pora, wystarczy, że dzień się będzie zgadzał. Naprawdę nie wymagamy cudów na kijku i specjalnego traktowania, ja bym po prostu chciała dowiadywać się o zmianach z naszego forum, a nie zagranicznego. Chciałabym żeby było tu po co wchodzić. Jak już kiedyś napisałam, jeżeli Polscy gracze szukają informacji na innych forach bo tam są, a u nas ich nie ma to ewidentny znak, że u nas jest coś nie tak. I fajnie by było jakby ktoś ten problem dostrzegł i chociaż spróbował go rozwiązać, a nie wmawiał nam że jest dobrze tak jak jest bo tak postanowił CM.


Polecam się :)
 

DeletedUser17805

Guest
Czy po tej aktualizacji DT nie będzie pokazywało towarów z motywki? I dodam, że faktycznie nie zmienia się reguł w trakcie, jeśli chodzi o TA, a jeśli to chociaż info wcześniej, nikt nie zwróci takiej ilości Pr. Aha, i po bitwie wygranej jeszcze straszy ten wielki napis, którego i tak nikt nie czyta :)
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Offtop został usunięty. Kolejne posty nie odnoszące się do aktualizacji będą usuwane.

Ku woli ścisłości: Ogłoszenia zostało dane w takim, nie innym terminie z pełną premedytacją. Wcześniejsze ogłoszenie spowodowałoby tylko wykorzystanie błędu na masową skalę. TA większość rozwijała w swoim tempie bez świadomości, ci którzy ze zmiany dowiedzieli się z bety, fakt mogli na tym zyskać, ale do odwiedzania bety zachęcamy przy okazji każdego ogłoszenia.

Aktualne wartości dla TA są zgodne z pierwotnymi założeniami.
 

DeletedUser7795

Guest
@Shelian no pewnie! Wy jesteście bez winy a gracze są oszustami. Lepiej powiedz jakie będą zadośćuczynienia za większy koszt rozbudowy Terakotowej Armii.
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Nikt nie twierdzi, że jesteśmy bez winy, ani że Gracze są oszustami. Nie będzie też rekompensat z tego tytułu, po prostu: Ci którzy rozwijali TA wcześniej mogli to zrobić odrobinę taniej. To wszystko.
 

DeletedUser17272

Guest
1. odrobine? 9k taniej do lvl 80 to odrobina?
2. Ci co rozwineli TA wczesniej to TYLKO i WYLACZNIE topowi gracze ktorych w ten sposob TYLKO I WYLACZNIE faworyzujecie, jakos nie widze graczy siedzacych w jesieni, majacych pare milionow pkt z TA lvl 80 przed "zbalansowaniem"
3. Podanie komunikatu z pelna premedytacja? czyli reszta CM zagranicznych zawalila sprawe bo podala za szybko wedlug Twojego rozumowania?
 

DeletedUser16965

Guest
Ku woli ścisłości: Ogłoszenia zostało dane w takim, nie innym terminie z pełną premedytacją.

szczyt bezczelności ( to już wersja o czasie z rodziną była o niebo lepsza)

i chyba "gwoli ścisłości" ;)

Wcześniejsze ogłoszenie spowodowałoby tylko wykorzystanie błędu na masową skalę

co daje ci prawo uważać nas za oszustów ??

Jakoś inne serwery mogły to ogłosić szybciej, wiec nie była to jakaś wielka tajemnica inno tylko wasz świadomy wybór..

ci którzy ze zmiany dowiedzieli się z bety, fakt mogli na tym zyskać, ale do odwiedzania bety zachęcamy przy okazji każdego ogłoszenia.

a my gramy na becie czy na polskim serwerze ?? dlaczego chcesz dyskryminować graczy, którzy nie znają angielskiego ??
 

Borisel

Hrabia
TA większość rozwijała w swoim tempie bez świadomości, ci którzy ze zmiany dowiedzieli się z bety, fakt mogli na tym zyskać, ale do odwiedzania bety zachęcamy przy okazji każdego ogłoszenia.

Aaaa - więc polskie forum jest be ? A co tam - Ci którzy nie znają języka obcego są "drugim sortem" i nie warto się nimi przejmować . Hulaj dusza dla tych którzy zaglądali na forum bety (a to już swoją drogą neguje ten cytat
Ogłoszenia zostało dane w takim, nie innym terminie z pełną premedytacją.
a mimo to mieli wcześniej ? Cud ? Magia ? ) . Z waszym podejsćiem do graczy polskiego serwera długo nie zabawicie się tutaj . Odkąd tutaj siedzę takich przewałów nie widziałem - dlatego zgadzam się niektórymi osobami - nie nadajecie się do piastowania tych stanowisk .

A właśnie - jeszcze przy okazji :

Wcześniejsze ogłoszenie spowodowałoby tylko wykorzystanie błędu na masową skalę

Więc wychodzi na to że z innych for zagranicznych są oszustami , bo nabijali lvl TA . A ty nas łaskawie uchroniłeś przed "grzechem oszustwa" - Kończ waść , wstydu oszczędź.
 

schwimmen

Wójt
Nie wiem czy to po tej aktualizacji czy wcześniejszej, ale w wersji mobilnej gdy zdobywam wojsko w wyprawach dostaje komunikat np. 3x3jednostka artyleryjna
Czyli dostaję 9 jednostek? Nie sądzę. Zróbcie coś z tym komunikatem bo w błąd wprowadza.
 

DeletedUser15227

Guest
Nie wiem czy to po tej aktualizacji czy wcześniejszej, ale w wersji mobilnej gdy zdobywam wojsko w wyprawach dostaje komunikat np. 3x3jednostka artyleryjna
Czyli dostaję 9 jednostek? Nie sądzę. Zróbcie coś z tym komunikatem bo w błąd wprowadza.

Potwierdzam. Wynika to prawdopodobnie z chęci dokładniejszego odwzorowania wartości liczbowych w zadaniach (teraz podane są pełne dane a nie zaokrąglane). Niestety wkradł się błąd jeśli chodzi o jednostki wojskowe.
 

HuanMing

Książę
Offtop został usunięty. Kolejne posty nie odnoszące się do aktualizacji będą usuwane.

Ku woli ścisłości: Ogłoszenia zostało dane w takim, nie innym terminie z pełną premedytacją. Wcześniejsze ogłoszenie spowodowałoby tylko wykorzystanie błędu na masową skalę. TA większość rozwijała w swoim tempie bez świadomości, ci którzy ze zmiany dowiedzieli się z bety, fakt mogli na tym zyskać, ale do odwiedzania bety zachęcamy przy okazji każdego ogłoszenia.

Aktualne wartości dla TA są zgodne z pierwotnymi założeniami.

Dzięki za przypomnienie dlaczego przestałam zagladać na polskie forum. Skoro wszystkiego i tak dowiem się z forum bety i to w przyzwoitym czasie to naprawdę sens istnienia polskiego forum całkiem dla mnie przepadł. Wy team, mieliście być tu dla nas i razem z nami sprawiać że w FoE będzie się grać lepiej, milej, sprawniej, a Twoje działania mają skutek odwrotny. Zaprzepaszczasz dobrą pracę supportu (bo z nimi mam same pozytywne doświadczenia) i sam jesteś odpowiedzialny za wiadra pomyj, które leją się na waszą głowę. Gram od 6 lat i tak lekceważącego i paskudnego podejścia do graczy jeszcze nie widziałam.
 

DeletedUser7795

Guest
@Shelian nie wiem co brałeś ale nieźle Ci dało po kineskopie. Różnica PR do wydania przy rozbudowie Terakoty do 80 poziomu to około 9k PR. Przestań działać na szkodę polskiego supportu i lepiej odejdź sam, bo zostaniesz na taczkach wywieziony przez ludzi, którzy w końcu stracą cierpliwość i się Ciebie pozbędą raz na zawsze. Dobrze wiesz, że wprowadzenie Terakoty z mniejszymi wymaganiami PR na poziom było celową zagrywką aby gracze topowi wydali mniej PR na rozbudowę.
 

DeletedUser15227

Guest
@Shelian nie wiem co brałeś ale nieźle Ci dało po kineskopie. Różnica PR do wydania przy rozbudowie Terakoty do 80 poziomu to około 9k PR. Przestań działać na szkodę polskiego supportu i lepiej odejdź sam, bo zostaniesz na taczkach wywieziony przez ludzi, którzy w końcu stracą cierpliwość i się Ciebie pozbędą raz na zawsze. Dobrze wiesz, że wprowadzenie Terakoty z mniejszymi wymaganiami PR na poziom było celową zagrywką aby gracze topowi wydali mniej PR na rozbudowę.


Czy Ty na prawdę nie rozumiesz, że nikt z supportu nie ma wpływu na to czy jakaś perła zostanie zbalansowana czy nie zostanie? Topowi gracze każda nową perle szybko budują bo najczęściej mają ją jako pierwsi, bez różnicy czy to TA czy Kraken. Ja już od czasów AO mam 2-3 dnia poziom 60-80.

Wcale się nie dziwie, że dał później ogłoszenie bo z góry wiadomo, że na PL będzie burza.

Ps. Na EN balans TA przeszedł bez jakiegoś większego sprzeciwu...ciekawe.
 

DeletedUser7795

Guest
@Kozietul ja nie wiem kto tam w IG pracuje ale wychodzi na to, że jacyś niepełnosprawni. Wcześniej wypuścili wadliwy skrypt, który zjadł kilkadziesiąt poziomów pereł a teraz nie zobaczyli, że Terakotowa Armia ma za mało wymaganych PR w rozbudowie. Każdy gracz będzie musiał wydać około 9 tysięcy PR więcej aby rozbudować Terakotową Armię do 80 poziomu.

W polskim supporcie powinni być ludzie, którzy staną murem za polskimi graczami a nie takie melepety. Mogę się założyć, że żaden z członków polskiego supportu nawet nie napisał wiadomości do góry z pytaniem o jakieś rekompensaty z tytułu większych kosztów rozbudowy Terakotowej Armii.
 

DeletedUser15227

Guest
@Kozietul ja nie wiem kto tam w IG pracuje ale wychodzi na to, że jacyś niepełnosprawni. Wcześniej wypuścili wadliwy skrypt, który zjadł kilkadziesiąt poziomów pereł a teraz nie zobaczyli, że Terakotowa Armia ma za mało wymaganych PR w rozbudowie. Każdy gracz będzie musiał wydać około 9 tysięcy PR więcej aby rozbudować Terakotową Armię do 80 poziomu.

O ile mnie pamięć nie myli każdy dostał 2 poziomy perły gratis? Mogą co tydzień wprowadzać takie skrypty.
Każdy kto wybudował TA przed zmianą zyskał, ale budował ja bez świadomości, że zostanie zbalansowana. Gdyby znerfili bonus TA to ci co ja wybudowali mieliby się domagać rekapensaty, a Ci co by nie postawili mieliby zysk? Ja każda nową perłę szybko buduje w myśl zasady....kto szybko buduje, ten tanio buduje.

@Kozietul
W polskim supporcie powinni być ludzie, którzy staną murem za polskimi graczami a nie takie melepety. Mogę się założyć, że żaden z członków polskiego supportu nawet nie napisał wiadomości do góry z pytaniem o jakieś rekompensaty z tytułu większych kosztów rozbudowy Terakotowej Armii.

Opina krzywdząca. W każdej firmie obowiązuje droga służbowa, supporterzy marudzą do Sheliana, Shelian marudzi wyżej. Nie zmienia to faktu, że na pewne rzeczy nie ma się wpływu. Nie wiem nawet jakby miała wyglądać ta rekompensata? Każdy kto ma TA ma dostać 9.000 pr do inwentarza? A co z tymi co czekają na surowce by postawić perłę?
 

DeletedUser3

Guest
Dobrze wiesz, że wprowadzenie Terakoty z mniejszymi wymaganiami PR na poziom było celową zagrywką aby gracze topowi wydali mniej PR na rozbudowę.
Wcześniej wypuścili wadliwy skrypt, który zjadł kilkadziesiąt poziomów pereł a teraz nie zobaczyli, że Terakotowa Armia ma za mało wymaganych PR w rozbudowie.
No to celowa zagrywka, czy nie? :) Bo jak "nie zobaczyli", to nie celowa.
Do rzeczy jednak - była to pomyłka. Niefortunna, ale jednak pomyłka. Nie twórzmy więc proszę teorii, które nie mają poparcia w rzeczywistości.
Ogólnie mówiąc można tylko przeprosić za tę sytuację. Zawsze dokłada się wszelkich starań aby było ich jak najmniej, lecz niestety - póki gry tworzone są przez ludzi, będą się one zdarzały od czasu do czasu.
 

DeletedUser7795

Guest
@Bryfft nam będą wmawiać "oj nie zobaczyliśmy, że Terakotowa Armia ma za mało PR wymaganych na każdy poziom". W rzeczywistości było to celowe aby gracze topowi sobie ją taniej zbudowali na wysoki poziom. Proszę Cię, jak ja coś w pracy robię to na 100%. Sprawdzam czy nie popełniłem jakiegoś błędu. Nie raz od szefa premię dostałem za BARDZO DOBRE wyniki w pracy, a oni za takie postępowanie powinni dostać karę i nam, graczom dać rekompensatę, bo czuję się okradziony z PR. Jak się zawiniło to trzeba ponieść konsekwencje swojej głupoty.
 

DeletedUser13672

Guest
Witam
Wszycy macie pretensje do @Shelian ,a czego on winny tego że ktoś odgòrnie zmienił bilans TA?przecież to nie polski team se to wymyslił tylko odgòrnie wyszło.Każdy jest tylko człowiekiem I ma prawo do błędu ,a czy ktoś wam bronił budować tą perłe wcześniej ? Oczywiście że nie.Ten kto miał towary to stawiał,każdy mògł ją postawić przed zmianą. Każdy nażeka na tą zmiane,że wyda x pr więcej ale to nie wy wydajecie te pr Tylko osoby ktòre wpłacaja wam te pr. Prosty przyklad idziecie na zakupy bardzo wam zalerzy na czymś, ale se myślicie kupie to za kilka dni,a tu nagle macie zmiane ceny na droższą,I co nie kupicie bo podrożało?.Na logike każdy komu zależy na tej perle I tak ją postawi.Prędzej czy pòźniej,a gdyby nie zmienili tego teraz tylko za x czasu też byście tak krzyczeli ,raczej wątpie nie wszystko sie da wyłapwć na becie od razu. @Shelian nie jest odpowiedzialny za tego typu zmiany,jak maćie pretensje że wartości sie zmieniły to wyślijcie petycje do centrali gry,bo tam są podejmowane wszystkie decyzje, a nie tutaj.
Pisze to jako gracz a nie członek zespołu.
Pozdrawiam
 
Do góry