Wersja 1.132 - komentarze

Borisel

Hrabia
Zwiększyliśmy wymagania Punktów Rozwoju na poziom dla Perły Terakotowa Armia o 4%

Co z osobami , które te perły rozwinęły na dany poziom ? Chcecie im to wyrównać tak , że im spadną te poziomy ?
 

DeletedUser4614

Guest
nagrody losowe z zadań powtarzalnych dt. MONET i ZAOPATRZENIA tez są takie same jak w OCEANICZNEJ,

tego też NIE zauwazyliscie?
 

DeletedUser7795

Guest
Co z osobami , które te perły rozwinęły na dany poziom? Chcecie im to wyrównać tak , że im spadną te poziomy?

Teraz to już musztarda po obiedzie. Mnie to nie obchodzi, że oni tego nie zauważyli. To ich problem a nie nasz. Trzeba sprawdzać czy wszystko w aktualizacji jest zrobione dobrze a nie, teraz krzywdzić graczy zmniejszając im poziomy Terakotowych Armii.
 

DeletedUser15227

Guest
Zwiększyliśmy wymagania Punktów Rozwoju na poziom dla Perły Terakotowa Armia o 4%

Co z osobami , które te perły rozwinęły na dany poziom ? Chcecie im to wyrównać tak , że im spadną te poziomy ?

A kto powiedział, że poziomy spadną?
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Trochę za bardzo przypomina mi to "błąd" z działaniem pasywnego bonusu Arki. Od czego jest Beta?
 

DeletedUser4614

Guest
poziom 92 w TA za 8787 pr
poziom 93 w TA za 9395 pr

nieźle :/
 

DeletedUser15227

Guest
Gdzie tak jest?:haha: Nowości, wchodzące na rynek są drogie. Potem tanieją.
Telewizor był może błędnym przykładem. Jedynie chciałem wykazać występujące w kapitalizmie wahania cenowe. Lepszym przykładem będzie Amiga 1200 ))). Na stracie dość droga później tania, a teraz jakoś 2 razy droższa niż na starcie :D
 

DeletedUser17530

Guest
@Shelian info jak zwykle w punkt, dobrze, że jutro o tym nie poinformowałeś. A dziś coś przeczułem, ze aktualizacja, jak mnie z gry wywaliło. Wbijam na forum i co? Jest info na ostatnią chwilę, że dzisiaj zmiany. A zmiany ważne, bo gdybym wiedział wcześniej, to bym podniósł TA o 60 poziomów
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Telewizor był może błędnym przykładem. Jedynie chciałem wykazać występujące w kapitalizmie wahania cenowe. Lepszym przykładem będzie Amiga 1200 ))). Na stracie dość droga później tania, a teraz jakoś 2 razy droższa niż na starcie :D
To teraz jasne. Terrakotowa Armia, jako obiekt kolekcjonerski, może mieć zmienną wartość rynkową. ;>
 

DeletedUser16730

Guest
Telewizor był może błędnym przykładem. Jedynie chciałem wykazać występujące w kapitalizmie wahania cenowe.

Nie, to nie był błędny przykład, to był durny przykład. Może by był dobry jak sam zauważyłeś na forum o kapitalizmie.

To jest gra, a nie kapitalizm. To tak jakby w szachach od połowy ktoś zmienił zasady, że wieża może przesuwać się o dwa pola.

Ja wiem, że sytuacja jest trudna bo trudno karać innych za własną indolencję i im obniżać poziomy. Problem polega na tym, że kompletnie nie wyciągacie wniosków z przeszłości. A jedyne na co Was stać to "przepraszam" które magicznie wg was załatwia wszystko.

No i ta różnica w informacji gdzie jedni wiedzieli wcześniej, a inni później. Drobiazg, przecież Shelian ma czas i jemu się nie spieszy jak zwykle. Luzak bo nie jego strata.
 

DeletedUser11629

Guest
Ja wiem, że sytuacja jest trudna bo trudno karać innych za własną indolencję i im obniżać poziomy. Problem polega na tym, że kompletnie nie wyciągacie wniosków z przeszłości. A jedyne na co Was stać to "przepraszam" które magicznie wg was załatwia wszystko.

Ależ wyciągnęli wnioski! I radujmy się z tego, bo gdyby chcieli jeszcze raz "naprawiać" balans, jak przy Wyroczni, to gracze mogliby tego już nie znieść... :D
 

DeletedUser20174

Guest
Zwroty niestety po staremu, jak policzylem koszt budowy TA z 1-80 levelu wzrósł o około 9000pr :D
 

DeletedUser16730

Guest
Ależ wyciągnęli wnioski! I radujmy się z tego, bo gdyby chcieli jeszcze raz "naprawiać" balans, jak przy Wyroczni, to gracze mogliby tego już nie znieść... :D

Musieliby wtedy napisać, że ci co się rozbudowali to oszuści jak tamtym razem, a tak bezczelni to chyba nie są. Przy czym "chyba" to słowo klucz.
 

DeletedUser15227

Guest
I to pisze gość co ma TA na 83 poziomie, mistrzostwo. Ale o aktualce pewnie tez sie dowiedział dzisiaj, żenada.
No niestety najniższy poziom z pośród pereł ofensywnych.
O aktualizacji dowiedziałem się dziś w okolicach 00.25 i nie rzuciłem się by podnosić poziom TA. Tańszy Zeus, Katedra i Castel.
 

DeletedUser20175

Guest
jak dobrze, że nie połasiłem się na by ulepszyć Majestatyczne drzewo z 14 do 15% bonusu, bo właśnie byłbym ulepszenie do tyłu bez wzrostu bonusu :rolleyes:

Niestety ja połaszczyłem się na ulepszenie i jestem do tyłu, ale kogo to obchodzi? na pewno nie tych co zarabiają na nas. A mogłem coś innego ulepszyć.
Zamiast dodawać nowe błędy, których nie testujecie, albo jeżeli już testujecie to zlewacie wyniki, może warto dodać okienko przy ulepszaniu co i o ile się nam zwiększy? To na pewno przydatna informacja dla gracza, a dla was "prawie" zero możliwości spartaczenia sprawy.
 

DeletedUser20174

Guest
No niestety najniższy poziom z pośród pereł ofensywnych.
O aktualizacji dowiedziałem się dziś w okolicach 00.25 i nie rzuciłem się by podnosić poziom TA. Tańszy Zeus, Katedra i Castel.
Zaiste macie nas za naiwniaków. 3 tygodnie jest perła to nic dziwnego że na nizszym poziomie. Moze i tansze od innych militarnych ale zobacz ile tansze bylo budowanie TA przed aktualizacja niz teraz. Jakos Ci nie wierze, godzina moze sie zgadza tylko ile dni temu sie dowiedziales. Nie ma sensu ciagnac tej rozmowy, po raz kolejny Inno pokazało gdzie ma graczy. A sposoby naprawiania swoich błedów jest poza komentarzem.
 

Borisel

Hrabia
Ale lipa - czy wraz z tą aktualizacją już nie wyświetlają jakie towary dostanę po motywce ? Kiedyś mogłem zobaczyć co mi wpadnie do magazynu - a teraz zgaduj zgadula ...
 

DeletedUser13517

Guest
Co za dno.
Tego jeszcze nie grali że w trakcie istnienia perły zostaje zminiony koszt podnoszenia poziomów.
Czemu nie wrócicie do arki i nie zmienicie bonusów? Przecież to ta sama droga którą dziś wprowadziliście.

INNO = DNO TOTALNE od dziś
 
Do góry